18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciapate pedały

vizjerei • 2013-04-11, 19:15
Sytuacja z dnia dzisiejszego

Jadę po pracy do domu(bus+przesiadka na tramwaj),wychodzę z busa na pętli tramwajowej.Do banki mam jakieś 15 minut ,więc odpalam se szluga ,muza na słuchawkach na full i mam wyj***ne.
Czekam tak sobie aż przyjedzie ten cholerny tramwaj wtem słyszę jak muzykę zagłuszają mi wrzaski jakiegoś mochera.Myśle o ch*j ci babo chodzi,ale wszystko ok.Wykurzyłem szluga,ściągnąłem słuchawki a babsztyl dalej się wydziera
od chołoty,pederastów,ciot,zboczeńców i innych.No... ok, albo ją poj***ło albo coś jest na rzeczy.Podchodzę bliżej,patrzę a za winklem(murowanego przystanku)
stoją 2 CIAPATE PEDAŁY i się obściskują i całują(obkolczykowane chude ciapate p*zdy,w rurkach,z jakimiś wyimaginowanymi farbowanymi na kolory tęczy fryzurami).Nosz k***a jego mać!!!. Nie dość,że trzeba tą chołotę tolerować jako "ludzi" to teraz jeszcze może bedzie trzeba tolerować ciapatych pedałów??
Ni ch*ja.Po chwili wokół nich zebrała się dość spora grupka ludzi którzy też mieli tego dość i wdali się w "gromadne" wytykanie im wszystkiego, a jakiś miły starszy pan ,kulturalnie i z gracją zadzwonił na pały.Spoko,spoko.Zanim gliniarze przyjechali minęło może 5 minut.Przyszli zaczęli ich legitymować i przepytywać.
Te ciapate k***y nawet nie potrafiły jednego zdania powiedzieć po polsku tylko pie**olili w tym swoim gównianym języku,że niby to oni nic nie rozumieją.Gliniarze byli na tyle całą sytuacją wk***ieni,że po kilku minutach przestali się z nimi pie**olić,zakuli ich i wywieźli na komisariat(który jest może niecały 1km od pętli).
Mam nadzieję ,że nieźle na tym komisariacie te p*zdy wpie**ol dostaną i przestaną się k***a pokazywać.Swoją drogą nic nie mam do Palikota, ale gdyby nie te jego pie**olone marsze pederastów to może nie było by teraz tyle tego ścierwa na ulicach obnoszących się ze swoimi "prawami" i "seksualnością".

Grzesiek85

2013-04-11, 20:59
kowalik poczułeś się urażony?

straatveger

2013-04-11, 21:19
Czego to ludzie nie wymyślą żeby dostać piwa...

ok ja jestem policjantem i akurat to ja byłem na tym patrolu zawiozłem ich do wydziału zabójtw na mostowską i tam się z nimi rozprawiliśmy z kolegami, muszę powiedzieć, że były baty łamanie rąk oraz duszenie, tego drugiego nawet spaliliśmy żywcem.

Później wziąłem noża i wyryłem na jednym napis "specjalnie dla sadistic.pl"

Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni ze mnie, jak docenicie moj wklad i zaangazowanie w tępienie tych ciapatych chałturników to zrobię nastepnymm razem jakieś zdjęcia nagram filmiki itp

No cóż zobacze czy to docenicie... jak nie to będe im pomagał, nosił zawieszono kawę i przywoził żarcie z KFC radiowozem za wsze podatki

:amused:

Sledziu_w

2013-04-11, 21:41
Palikot to sprzedajna k***a. Jest jak chorągiewka - leci w tę stronę, gdzie akurat wieje wiatr. Dzisiaj marihuana (to jest akurat sensowne ze względów ekonomicznych) i pedały, a jutro zoofile i pedofile (wybaczcie - z pedofilami już się zbratał)!

Teli

2013-04-11, 21:52
Szczerze mówiąc mam gdzieś kogo i co ty tolerujesz a czego nie bo to tylko i wyłącznie twoja sprawa. To że się z tym tak obnosisz i bijesz piane na prawo i lewo( i nie tylko to) świadczy o twoim zacofaniu. Po twojej wypowiedzi widać że do szkoły to ci się za bardzo nie chciało chodzić.

Zjuq

2013-04-11, 21:52
kowalik napisał/a:

Jak będziesz gdziekolwiek w miejscu publicznym obściskiwał się i całował ze swoją dziewczyną to dostaniesz ode mnie wpie**ol i zadzwonie na policje zeby cie zgarneli.



Następny pedał z sadola z lokalizowany. Jeszcze paru i będzie trzeba zrobić temat z nickami.

WP...........PR

2013-04-11, 21:53


Gdzie mieszkasz?

Teli

2013-04-11, 21:56
Zjuq

dobry pomysł chociaż myślę że lepiej zrobisz jak odrobisz lekcje na jutro i pójdziesz spać przed 22

MassSlesher

2013-04-11, 21:58
KlinikaAborcyjna napisał/a:

UP wszyscy wyżej poj***ło was ?
Sami byście dali im wpie**ol co napinacze !
Co chłopaczek miał w biały dzień napie**olić ciapatych pedałów przy 100 świadkach ?
Wtedy to jego by powieźli na komisariat i miał by przerąbane .

Zapamiętajcie k***a że takie akcje przeprowadza się tak co by nie było świadków gimbusy j***ne .

To tyle bo się wk***iłem , jak ktoś czuje się urażony to sorki .


Powiedz nam coś więcej o tym fachu.

lukas126l

2013-04-11, 22:04
To robi polska policja? Jak przyjechać na wezwanie do awanturujących sie sąsiadów czy jakiś miejskich wersji mma to nie ma komu.
Druga sprawa, im więcej ciapatych pedałów tym mniej ciapatych!

ko...........ie

2013-04-11, 22:12
Wszystko wszystkim, ale jak wygląda wyimaginowana fryzura?

Firlex

2013-04-11, 22:43
[quote="vizjerei"]Czego wy się k***a czepiacie??.Opisałem,co widziałem i słyszałem i miał to być zwykły tekst a nie jakaś j***na rozprawka pisana poprawną polszczyzną, z odpowiednią ilością znaków .Nie bawmy się tutaj w szkołę.Ok?

btw.~Robsajson o co ci chodzi z tym tekstem??[/quote

Jak masz k***a tak pisać to nie pisz k***a nic... ch*j mnie strzela jak widzę, takich pacanów jak Ty, którzy nie potrafią nawet wpie**olić kilku przecinków...A po za tym pie**olisz jak potłuczony, zero ładu i składu.

kothletino

2013-04-11, 23:01
Ja pie**ole, jaki zlot blogerów.

Robajson

2013-04-11, 23:09
Firlex napisał/a:

vizjerei napisał/a:

Czego wy się k***a czepiacie??.Opisałem,co widziałem i słyszałem i miał to być zwykły tekst a nie jakaś j***na rozprawka pisana poprawną polszczyzną, z odpowiednią ilością znaków .Nie bawmy się tutaj w szkołę.Ok?

btw.~Robsajson o co ci chodzi z tym tekstem??



Jak masz k***a tak pisać to nie pisz k***a nic... ch*j mnie strzela jak widzę, takich pacanów jak Ty, którzy nie potrafią nawet wpie**olić kilku przecinków...A po za tym pie**olisz jak potłuczony, zero ładu i składu.



Idź już spać, bo się jutro spóźnisz do szkoły a swojemu ojcu powiedz, żeby Cię przestał ch*jem strzelać, bo Ci to przeszkadza...

joy8ko

2013-04-12, 00:11
piwko za tagi ! :D
szybkiebuty, robasajson i inni.. fakt, ze składnią i interpunkcją to u niego ciężko, ale prosze się nie przypie**alać o formę, chodzi o treść.
a co do reakcji - a co miał zrobić, wpie**olić im przy 100 świadkach jak już to ktoś napisał ? znajdzie się wśród tych 100 jeden z ukrytej opcji pedalskiej, wytknie palcem i ciach ! zbrodnia na tle rasowym - przej***ne gówno w dobie dzisiejszej poprawności politycznej władzy..
shatter, ty po prostu wypie**alaj, lewacki podzwierzu

blazejudo

2013-04-12, 00:42
vizjerei napisał/a:

szybkiebuty* A co według ciebie miałem zrobić?? nawrzeszczeć na nich?zbluzgać?,pobić?,podpalić? a może przytulić,pogłaskać i pomóc bliźnim w potrzebie???.

Maderfakermen ,zbyt długo siedzę już na sadolu aby o tym wiedzieć ,ale thx




Ja tam bym wyj***ł plombę, ale jak zwykle k***a ludzie gówno robią, jak przychodzi co do czego. pie**olić tylko umieta.