18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciapate pedały

vizjerei • 2013-04-11, 19:15
Sytuacja z dnia dzisiejszego

Jadę po pracy do domu(bus+przesiadka na tramwaj),wychodzę z busa na pętli tramwajowej.Do banki mam jakieś 15 minut ,więc odpalam se szluga ,muza na słuchawkach na full i mam wyj***ne.
Czekam tak sobie aż przyjedzie ten cholerny tramwaj wtem słyszę jak muzykę zagłuszają mi wrzaski jakiegoś mochera.Myśle o ch*j ci babo chodzi,ale wszystko ok.Wykurzyłem szluga,ściągnąłem słuchawki a babsztyl dalej się wydziera
od chołoty,pederastów,ciot,zboczeńców i innych.No... ok, albo ją poj***ło albo coś jest na rzeczy.Podchodzę bliżej,patrzę a za winklem(murowanego przystanku)
stoją 2 CIAPATE PEDAŁY i się obściskują i całują(obkolczykowane chude ciapate p*zdy,w rurkach,z jakimiś wyimaginowanymi farbowanymi na kolory tęczy fryzurami).Nosz k***a jego mać!!!. Nie dość,że trzeba tą chołotę tolerować jako "ludzi" to teraz jeszcze może bedzie trzeba tolerować ciapatych pedałów??
Ni ch*ja.Po chwili wokół nich zebrała się dość spora grupka ludzi którzy też mieli tego dość i wdali się w "gromadne" wytykanie im wszystkiego, a jakiś miły starszy pan ,kulturalnie i z gracją zadzwonił na pały.Spoko,spoko.Zanim gliniarze przyjechali minęło może 5 minut.Przyszli zaczęli ich legitymować i przepytywać.
Te ciapate k***y nawet nie potrafiły jednego zdania powiedzieć po polsku tylko pie**olili w tym swoim gównianym języku,że niby to oni nic nie rozumieją.Gliniarze byli na tyle całą sytuacją wk***ieni,że po kilku minutach przestali się z nimi pie**olić,zakuli ich i wywieźli na komisariat(który jest może niecały 1km od pętli).
Mam nadzieję ,że nieźle na tym komisariacie te p*zdy wpie**ol dostaną i przestaną się k***a pokazywać.Swoją drogą nic nie mam do Palikota, ale gdyby nie te jego pie**olone marsze pederastów to może nie było by teraz tyle tego ścierwa na ulicach obnoszących się ze swoimi "prawami" i "seksualnością".

sandal007

2013-04-12, 10:07
@vizjerei czyli jak nie piszesz rozprawek w szkole to ch ja wbijasz w jezyk polski ? niezle.

A co do tekstu , kurna pedaly byly od zawsze. Na dworach krolewskich byli paziowie , co krolowi dupy dawali. Teraz nagle sie wszyscy obudzili i wielce oburzeni.
A po drugie jestes j***nym rasista i wstyd mi za takich ludzi jak ty, wielki Polak sie znalazl co pisac poprawnie po polsku nie umie, ale z innych nacji szydzi.

joy8ko

2013-04-12, 10:26
sandal, jak zaczynasz dissować, że nie umie pisać poprawnie, to sam byś k***a chociaż pisał. Spacje przed znakami, brak 'ogonków'.
btw, on sie chyba bardziej przyj***ł o to , że sie pedalili w miejscu publicznym, a nie, że byli ciapaci.

Robajson

2013-04-12, 13:25
joy8ko napisał/a:


shatter, ty po prostu wypie**alaj, lewacki podzwierzu


Ojjj +3 będzie :D

Anders Breivik

2013-04-12, 16:27
pic's or didn't happen bo coś czuje że po prostu coraz więcej ludzi zbiera piwka na wymyślając historie o ciapatych znając gusta sadoli

Nikczemny_Płód

2013-04-12, 20:10
Robsajson napisał/a:

Później w domu zjechałeś na ręcznym z pamięciówki :homer:



Tak plebsie, poziom twojej wypowiedzi jest żałosny, pewnie tak samo ty.

kowalik

2013-04-12, 22:13
Dla was moge być i pedałem i masonem żydem i ciapatym ... i cyklistą... :D Najważniejsze, że ja sam mam świadomość kim jestem i nie potrzebuję wyładowywać się na ludziach którzy nie szkodzą innym. Swoją agresje na w/w osobach wyładowują ci, którzy gdzieś w głębi siebie czują się od nich gorsi i probują się dowartościować :)

Mar$ki

2013-04-13, 12:38
Niektórzy to k***a już na siłe tymi swoimi hejtami chca być fajny, k***a poj***ło was?

Ch...........on

2013-04-14, 14:07
vizjerei napisał/a:

z jakimiś wyimaginowanymi farbowanymi na kolory tęczy fryzurami).



Tekst fajny, ale nie używaj słów których nie znasz znaczenia :homer:
http://zapytaj.onet.pl/Category/001,001/2,2515711,Co_oznacza_slowo_quotwyimaginowanyquot.html
http://sjp.pl/wyimaginowa%E6
http://www.sciaga.pl/slowniki-tematyczne/12666/wyimaginowany/

Wyimaginowany to znaczy wymyślony, anie WYMYŚLNY!!! Jeśli chcesz się popisać elokwencją to nie używaj słów których nie znasz znaczenia bo głupio to wygląda jak ktoś ma trochę większy zasób słownictwa niż neandertalczyk