18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapakowe/Cyganowe przywitanie

staruchazpalcemwd • 2013-08-06, 21:54
Jako, że już tu jestem od jakiegoś czasu to i swoją historią się podzielę.

Szłam sobie po fajki do żaby (100 metrów od domu) i mijając przystanek zaczepiali mnie panowie o brązowym odcieniu skóry (jakaś sienna palona gównem czy cos w tym stylu) , niestety była to godzina 17 w zimie (wiadomo ciemno w p*zdu). Kupiłam, wracam, mijam przystanek no i mnie szarpią, krzyczą, dorwali się do torebki, coś tam grzebią no i nagle widze, że z przystanku z naprzeciwka leci inna banda. Myślę sobie, h*j, zabiją mnie, zgwałcą, krzaki przecież obok. Ale nie. Z przystanku nadlecieli tzw "Rycerze ortalionu" i zaczeli bić po mordach tych "panów o brązowym kolorze skóry" Stoję, zbieram rzeczy i mam zamiar uciekać a tu nagle jeden z dresów mówi do mnie (cały czas jedną ręką bijąc po mordzie któregoś co mnie zaatakował) "eeee pani stąd ucieka bo tu k***a zara dym będzie" No i uciekłam.


I tutaj chciałabym powiedzieć, że jeśli was spotkam kiedyś jeszcze obrońcy to wam serio po piwo pójdę do sklepu i bardzo serdecznie pozdrawiam. Nie każdy dres zły jest.

Shatter

2013-08-06, 22:16

pisage

2013-08-06, 22:24
Dobra historia ku przestrodze. dres =/= bandyta. Czasem to dobry bandyta.

@Shatter
co Ty wstawiłeś? Radom nocą?


vassili

2013-08-06, 22:27
Cytat:

@Shatter
co Ty wstawiłeś? Radom nocą?


Założył swojego vloga. Że go na jutuba nie stać, to daje filmy na sadolu.

DJoyTorio

2013-08-06, 22:34
Dres to stan umysłu i go nie zrozumiesz :D więc nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci wpie**ol spuszczą i z dupy zrobią ci wjazd do stodoły a kiedy będą chcieli bawić się np. w berka bo i taki przypadek z sadolowych opowieści miał miejsce .

Zona_Putina

2013-08-06, 22:37
Shatter napisał/a:



Cygan lepszy do Polaka?!


hubecik

2013-08-06, 22:37
pokaż swoje zdjęcie to może się przyznam

adekniejadek89

2013-08-06, 22:38
@up

to i za wyrywanie torebki od razu byś przeprosił

kials

2013-08-06, 23:08
Bycie j***nym nierobem ma być lepsze od bycia odpowiedzialnym, uczciwym polakiem? CHYBA POJEBAŁO!

darek997

2013-08-06, 23:19
E no to jo Ci dowom już adres do mie na salony, wbijej, to sie tego browara napijymy. I nie ma za co
:D

Yggdrasil

2013-08-06, 23:24
Shatter, coś dawno Cie na sadolu nie było. Przedłużył się handel cebulą i rzepą? :amused:

Promek

2013-08-06, 23:31
Historia ok chwala chlopakom za pomoc ciapaci tam gdzie ich miejsce...

No to ten tego.... pokaz cycki :P

Szadzio23

2013-08-06, 23:36
Raz z psem byłem na spacerze. Ten do kota się dorwał i obwąch*je, zachodzi ze wszystkich stron i ogólnie ciekawy spotkaniem face to face. Nagle podchodzą karki, bo stały z boku i obserwowały to wszystko. Myślałem, że będzie klasyczny wpie**ol, a tutaj grzeczne "kolego, uważaj, bo jak drapnie tego psa to się ch*jowo goi" :ok***a:

ni...........go

2013-08-06, 23:42
Aż mi się przypomina słynna historyjska:
W pełnym tramwaju siedzi dres, obok niego stoi zdyszana starsza pani. Widząc ją dres nie zastanawiając się długo wstaje i mówi miłym głosem:
-Pani se pie**olnie.

Marvhew

2013-08-06, 23:49
Nie każdy dres jest zły, tak samo jak nie każdy ciapaty jest zły, nie każdy murzyn jest zły i kogo tam sobie jeszcze wymyślicie. Znałem dresa, który był w porządku, nie rzucał się o byle co do ludzi, a jak się lał po mordach to na ustawkach. W każdym razie nie był z tych "E! Za kim jesteś?" albo "E, jakiś problem? Wpie**ol chcesz?". Miałem też przyjemność rozmowy z typem, który za krzywe spojrzenie dałby Ci w mordę (Oczywiście jeśli jesteś od niego mniejszy), całe szczęście mnie to ominęło.