18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciapakowe/Cyganowe przywitanie

staruchazpalcemwd • 2013-08-06, 21:54
Jako, że już tu jestem od jakiegoś czasu to i swoją historią się podzielę.

Szłam sobie po fajki do żaby (100 metrów od domu) i mijając przystanek zaczepiali mnie panowie o brązowym odcieniu skóry (jakaś sienna palona gównem czy cos w tym stylu) , niestety była to godzina 17 w zimie (wiadomo ciemno w p*zdu). Kupiłam, wracam, mijam przystanek no i mnie szarpią, krzyczą, dorwali się do torebki, coś tam grzebią no i nagle widze, że z przystanku z naprzeciwka leci inna banda. Myślę sobie, h*j, zabiją mnie, zgwałcą, krzaki przecież obok. Ale nie. Z przystanku nadlecieli tzw "Rycerze ortalionu" i zaczeli bić po mordach tych "panów o brązowym kolorze skóry" Stoję, zbieram rzeczy i mam zamiar uciekać a tu nagle jeden z dresów mówi do mnie (cały czas jedną ręką bijąc po mordzie któregoś co mnie zaatakował) "eeee pani stąd ucieka bo tu k***a zara dym będzie" No i uciekłam.


I tutaj chciałabym powiedzieć, że jeśli was spotkam kiedyś jeszcze obrońcy to wam serio po piwo pójdę do sklepu i bardzo serdecznie pozdrawiam. Nie każdy dres zły jest.

KingOfEvil

2013-08-06, 23:54
Przykład że nawet dresy się do czegoś przydają.

pi...........ja

2013-08-07, 00:06
Rycerze ortalionu :)

Shatter

2013-08-07, 00:13
Każdy jest lepszy od typowego polaczka patrioty.
Ale to nic trudnego bo niżej w drabinie cywilizacyjnej są jedynie zacofane ludy wierzące w machrometa.
Shalom!

zarpion

2013-08-07, 00:24
jak widać nie warto generalizować, wielki szacunek dla tych ludzi, że się zachowali tak jak powinni bo sądzę że 90% by się patrzyło na tą sytuacje i gówno zrobiło, góra zdjęcie.

Mardog

2013-08-07, 00:29
Za wpie**ol brudasom zawsze piwo!

Tak i tekst ma na celu obrażenie tych zasrańców..

millermiller

2013-08-07, 00:45
Uwaga dodaje komentarz robie to jebitnie rzadko. Zaczne od tego,że dresów nie wrzucajmy do jednego worka w swoim mieście masa jest takich cwaniaczków co zgrywają niewiadomo kogo w grupie , ale kilka razy zauważyłem,że wbrew pozorom są to spoko goście . Wracałem z dziewczyną z miasta i widze jak leci garstka dresów na jakiegoś gościa myśle sobie standard lecą komus z nudów wlać i tak też było ale co się potem okazało wrypali gościowi co tłukł niemiłosiernie swoją żone i syna . Ot czysty akt mini rycerstwa dresów. Żartowałem nie mam dziewczyny dziekuje dobranoc.

wormarder

2013-08-07, 00:52
@UP

Uwaga, wszyscy mamy to głęboko w dupie :)

HatakeIV

2013-08-07, 01:17
Cytat:

Myślę sobie, h*j, zabiją mnie, zgwałcą, krzaki przecież obok


mistrzostwo z tego śmiałem się najbardziej :D

Mindfuck

2013-08-07, 01:33
Gdyby nie dresy, to na ulicach mielibyśmy obecnie kolorową pedałlandię. Skutecznie tępiony problem do dziś dnia. Jak ktoś dostał wpie**ol od dresa, to albo frajer, albo konfident, albo skrajnie pedała przypomina. :amused:

Frank Hoorigan

2013-08-07, 01:59
Jestem długowłosy i lubie sie nosić jak typowy metal ergo glany jeansy skóra, zwłaszcza w zimie bo praktyczne, ale jesiennego wieczoru wracam do domu podchodzi do mnie trzech łysoli i sie pyta czy sam włosy zetne czy mają mi pomóc, a ja lekko podchmielony odpowiadam że zamiast sie zajmować bzdurami chodźmy ponapie**alać cyganów, przybili mi pione i poszli dalej. Odszedłem kawałek i prawie zszedłem na zawał za rogiem. Cyganie dziękuje że jesteście, napie**ole wam kiedyś w podzięce tym razem gołymi pięściami a nie teleskopem.

demz

2013-08-07, 02:03
Autorko, skąd jesteś? Bo też mieszkam 100m od Żaby, niedaleko jest przystanek, a w pobliżu mieszkają cyganie. :D

pi73rmaster

2013-08-07, 02:16
k***a, ludzie testo nie znają, ja pie**olę -.-

RapujacyToster

2013-08-07, 05:51
Sadole czy ten cały shatter to ku*as pokroju straaavagera (czy jakoś tak) ?

Socjocinus

2013-08-07, 08:06
Za gnojka wracałem ze szkolnej dyskoteki wieczorem i pamiętam jak zaczepiło mnie 4 cygańskie gówna.
Na pełnym kozaku rzucili się na mnie a że oni byli połowe mniejsi ode mnie (tak byłem małym grubaskiem)
to dosłownie porozrzucałem ich po ulicy aż tu nagle wyskoczyła stara Babinka i zaczeła ich ostro,
nie bić a napie**alać torebką, krzycząc " jak wam nie wstyd 4 na 1 gamonie". :walikonia:
Tak mi się przypomniało. Nie cierpie tego gównianego ścierwa.

Vi...........et

2013-08-07, 09:20
RapujacyToster napisał/a:

Sadole czy ten cały shatter to ku*as pokroju straaavagera (czy jakoś tak) ?



Tak. Wszyscy siebie warci. ;)