18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorwaci vs psiarnia

Bambucherro • 2012-06-10, 21:27
Mały dym



a tak ładnie prosił żeby go puścili 8-)

Ec...........on

2012-06-11, 15:15
A ja wam wkleję dosyć ciekawą część artykułu na temat tego wydarzenia - oraz wypowiedzi paru policjantów:

Rozróby z policją nie zaczeli żadni Chorwaci, a nasi właśni "patrioci i przyszłość narodu", zaczęło się jak zwykle od lokalnej draki między pijakami z towarzystwa polsko-chorwackiego. Może tak. Oddział sobie szedł właśnie do tej draki, ale widok policji w mundurkach rozzłościł POLAKÓW, Chorwaci próbowali się dołączyć jednak to właśnie inni Chorwaci uspokoili "swoich" metodą "przekonania ustnego". A oddział jak się miał zachować ???? Toż to nawet kompania nie była. W obecności kilkunastutysięcznego tłumu, gotowego właśnie do mordobicia. Może więc teorie sobie zachowaj. Chcesz spróbować idź na taki "rynek" w mundurku i spróbuj wylegitymować kogoś z otaczających cię setek ludzi. Nie pójdziesz, nie będziesz prowokować - odpowiada GAD.

Ten podoodział policji na prawdę był zagubiony i bez jakiej kolwiek koncepcji. Nie wiedzeli co tam robić i ten obraz stojącej bezradnie grupki policjantów był naprawdę żenujący. Chorwaci gdyby tak naprawdę chcieli wciągnęli by ich nosami. Grupa wchodzących na rynek policjantów ze wsparcia, przeciskając się między pijanymi chorwatami najprawdopodobniej mówiła "przepraszam, możemy przejść?" - pisze cywilpl na forum portalu ifp.pl.


I samo sedno:
Ten filmik powinni puszcac przed każdym występem Sokołowskiego i jemu podobnych kreatorów rzeczywistosci. Co by powiedział? 1!!!!!! racz rozbija pododdział? Bo co? Policjanci PZ ubrali niezgodnie z instrukcją? Jak ich przygotowano do EURO to tak robią - konkluduje merkava.

blueman87

2012-06-11, 15:46
...ale o co Wam w ogóle chodzi?? Robicie wielką aferę, bo jeden głupi chuligan kopnie drugiego głupiego chuligana.. Agresja była jest i będzie i nawet tysiące policyjnych pałek tego nie zmieni! Nic tego nie zmieni! Człowiek zawsze był skłonny do przemocy! Taka jego natura! .. a że policja jest mało skuteczna i nie reaguje?? ... Widocznie takie dostała polecenia! Pewnie Tusk nie chce by w gazetach na całym świecie pisano, że polska policja bije Niemców, Rusków czy innych obcokrajowców! Jakby dymili Polacy to jestem pewien, że to już by wyglądało inaczej, wiele osób byłoby zatrzymanych! Przykładowo ostatnio w Poznaniu z tego co wiem Chorwaci zaatakowali Polaków i Irlandczyków, przyjechała policja i kogo zatrzymano???... Kilkunastu Polaków i bodajże jednego Chorwata! Gdzie byli, gdy we Wrocławiu Ruscy bili Steward'ów? Na ligowych meczach przy takim incydencie w moment by się pojawili! Inny przykład: Niemcy 11 listopada biją Polaków, czy któryś z nich poniósł konsekwencję swoich działań??.... Policja nie dba o nasze bezpieczeństwo, o bezpieczeństwo ludzi, którzy płacą na nich podatki! To jest zwykła rządowa bojówka, którą swoim działaniem można skojarzyć z nazistowską SA!

Fullmoon

2012-06-11, 17:05
@up
czyli dałeś kolejny poparty argument na to, że Polska trzęsie dupą przed innymi i się boi po prostu innych rządów. powinniśmy się odciąć od tych wszystkich kurew przed którymi nasz rząd klęka na kolana

kotorminator

2012-06-11, 17:05
@blueman87
Taka rola policji, należy do tego kto akurat trzyma władzę.

Fullmoon

2012-06-11, 17:12
@up
wiem. policjanci pewnie dostali takie zadanie żeby ich nie ruszać, bo potem mogliby się doj***ć zagraniczne rządy, które mówiłyby, że np. "rosyjscy kibice odpowiednio się zachowywali i zostali spacyfikowani przez polską policję na tle rasizmu narodowego" lub, że np. tacy "Niemcy zostali sprowokowani przez policję do takiego zachowanie i dlatego coś tam rozpierniczyli, to wszystko wina Polaków". Polski rząd boi się innych i to widać wszędzie

Bambucherro

2012-06-11, 18:02
:roll:
trochę dymu


CrazyChocolate

2012-06-11, 18:04
Tak jak pisałem rozstrzelać w p*zdu!

Fullmoon

2012-06-11, 19:09
@upup
0:12 - jeden policjant podbiega, zaczyna pałować, wszyscy sp***alają :-D odważni k***a :-D

OstatniLogin

2012-06-11, 21:40
Szacunek dla Polskiej Policji.
PWJ na 200%

gindek

2012-06-11, 21:52
jock69pl napisał/a:

ale chłopaka ładnie odbili;)



o tym samym pomyslalem

( ps. najpierw napisalem "z ust mi to wyjoles" , ale po 2 sekundach sie polapalem i mysl ujołem innym zdaniem )

Bartors napisał/a:

Tak to się k***a robi:




jest jeszcze drógi sposób : ( do 3:55 )

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KQ5mrdsTME8#t=224s

PigFace667

2012-06-11, 22:29
Najgorsze jest to że to bydło ma świadomość tego że policja nic im nie może zrobić
dostał by który ostrzegawczo między oczy dla przykładu i już by nie skakali :evil:

kilas88

2012-06-11, 22:40
manieeek napisał/a:

Policja nie powinna się pie**olić, tylko powybijać kilku zęby i olać do nieprzytomności, potem puścili by to w paru telewizjach i chołota by się oduczyła. A walki kibice vs kibice są bez sensu, posłuchajcie co uefa chce zrobić ruskom za wrocław. Trochę brutalności policji to już co innego, przydałoby się.


pomijając fakt, że byłoby to bardzo nielegalne działanie policji, założmy że obiliby jakiegoś psychola/socjopatę, który wielce skrzywdzony wyśledziłby policjanta / jego dziecko, by później coś zrobić maluchowi - już nie byłoby tak fun?

Fullmoon

2012-06-11, 22:49
byłby wtedy temat na hardzie :evil:

@up gindek

pierw myślałem, że ktoś sobie zrobił jaja z pogo :facepalm:
a tak poza tym to ładnie posprzątali i tak powinno być :-D

Marcelmucia2

2012-06-11, 22:54
Ładnie się zdziwili jak pałą dostali tylko Polscy Kibice mogą walczyć z Polską policją :D :metalhead: :metalhead: :metalhead:

bania8

2012-06-12, 08:32
k***i zwierzeta zaj***ne