18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorwaci vs psiarnia

Bambucherro • 2012-06-10, 21:27
Mały dym



a tak ładnie prosił żeby go puścili 8-)

Siernik

2012-06-10, 23:10
a policja stoi, lać ich ! k***a nauczą się kultury !

tylko czekać na filmiki na hardzie z 12.06 z marszu ruskich komuchów

Thomson432

2012-06-10, 23:11
Będzie jak za każdym razem gdy coś takiego się dzieje. Póki nie zginie jedna lub więcej osób to grupy maruderów będą robiły rozpie**ol przez całe Euro.

juki

2012-06-10, 23:11
qhash napisał/a:

gdyby nie ta psiarnia to byś koleżko kanałami chodził, żeby nie dostać w pape




Touche!

Parzo

2012-06-10, 23:21
a ja nie jestem przekonany czy to Chorwaci, bo Ci w koszulkach teoretiko tez powinni sie rzucic, pewnie polski myst ktory jak zwykle mysli ze jest prze ch*j oh i ah... chyba że ŹRÓDŁO podaje, że to byli WSZYSCY Chorwaci ktorzy sie rzucili.. :nazimaja:

cofam... powinnismy byc dumni z naszych :P

ja...........91

2012-06-10, 23:21
Przy prawie kazdym meczu dzieje sie jakis wiekszy rozpie**ol.

Mozna zobaczyc jak to otoczenie wplywa na ludzi a nie oni sami. Czyli osoby ktore uwazaja sie za kogos kto nigdy nie tyka sie przemocy bedac u siebie zmienia sie w zwykla p*zde wiedzac ze kara go nie spotka.

Takze kraje ktore tak zle wypowiadaja sie o Polsce niech zastanowia sie nad swoim obiektywizmem.

Bartors

2012-06-10, 23:23
Tak to się k***a robi:


MortiCRX

2012-06-10, 23:29
Widać, że do ruskich dołączyły kolejne k***y....

varti

2012-06-10, 23:39
Tak teraz to Policja ma napie**alać pałami i gazem po oczach jechać, ale jak na klubowym polskim meczu interweniują to się zaraz skamlenie odzywa że prawo i uprawnienia przekroczyła...
Ciekawe gdzie są ci podobno patrioci wśród "prawdziwych" kibiców, jak tak swoje miasta kochają to "psiarnia" ich wyręczać nie powinna. Pochowali się czy co?

Kozioł.

2012-06-10, 23:47
Strażnicy teksasu chcieli im ziomka zawinąć. Dobrze że stawili opór niech ci niespełnieni władcy świata dziękują chorwatom że ich nie skatowali jak psów

Varti: jeśli masz na myśli tych patriotów kiboli to ich nie ma na euro bo maja wyj***ne na tą szopkę.

lapps

2012-06-10, 23:47
wLq napisał/a:

Gdzie nasi patrioci kibole? Nie bronia dziedzictwa narodowego?



wiekszosc w wiezieniach/na emigracji uciekajac przed wiezieniem, a reszta nie jest taka glupia zeby w centrum uwagi napie**alac ludzi, kiedy jest na nich prowadzona nagonka. macie co chcieliscie

varti

2012-06-10, 23:48
O widzę następny znawca tematu Policja, a styczności z niebieskimi miał tylko jak mu drogówka mandat wypisywała.
Chłopie, jakby prewencja chciała to by Chorwaci ze strachu po ścianach zaczęli chodzić. Niestety, a nie wie tego ten kto nie służy, Policja też z UEFA odpowiednie wytyczne dostała. Polskiego wpie**olu niestety spuścić nie można.

Bambucherro

2012-06-11, 00:00
lapps napisał/a:



wiekszosc w wiezieniach/na emigracji uciekajac przed wiezieniem, a reszta nie jest taka glupia zeby w centrum uwagi napie**alac ludzi, kiedy jest na nich prowadzona nagonka. macie co chcieliscie




Kozioł.

2012-06-11, 00:08
varti: mi to wpie**olili za picie piwa 100 metrów od domu nie darłem mordy nie okradałem staruszek i tak mi wj***li. A mojemu koledze to wj***li za to że skubał słonecznik

Coliber

2012-06-11, 00:19
1:56 prawie jak 300 :amused:

klema

2012-06-11, 00:29
Przykro to mówić, ale taki syf się dzieje u nas na rynku. Szkoda, ludzie z dziećmi tam idę bawić się z kibicami. Niestety kibice cierpią przez to chamstwo ...