18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorwaci vs psiarnia

Bambucherro • 2012-06-10, 21:27
Mały dym



a tak ładnie prosił żeby go puścili 8-)

xon123x

2012-06-11, 00:51
Bardzo dobrze jestem z ich dumny pierwszy raz w życiu wk***iali mnie zawsze na drogach ale . . .

Farmerx

2012-06-11, 01:09
Ostrą amunicje dać "psiarni" na takie wypadki, i towarzystwo rozchodzi się w chwilę.

pisuar

2012-06-11, 01:31
Denerwuje mnie gadanie w stylu: "jak ukradną telefon to pierwszy biegnie na komendę".

Gówno prawda! Nie wiesz jak ktoś w takich sytuacjach może reagować.
Nie każdy jest cipą jak osoby które tak piszą.

Można nie robić nic, a psiarnia i tak nie pomoże bo wolą poszukać kogoś kto ma przy sobie pół grama i naj***ć sobie frekwencji w skuteczności. A jak ktoś jest kumaty to znajdzie sam takich pachołów i się z nimi rozliczy a jak nie to trudno.
Taka jest prawda.

Piszecie o dzieciach, które zajawiły się na hasła w stylu "HWDP" i ch*ja wiedzą o życiu, a sami w swojej tępocie nie dostrzegacie tego, że pomimo tego, że W KAŻDYM KRAJU POWINNY BYĆ SŁUŻBY PORZĄDKOWE u nas, w Polsce TE SŁUŻBY FUNKCJONUJĄ ŹLE!

I każdej takiej cipie życzę, żeby kiedyś się spiła i wzięli ją na 24 i żeby dostała wpie**ol od psów.
Ale wy wielcy mędrcy jak was złapią z piwem (o ile pijecie) przyjmujecie mandat i pokornie słuchacie "kozackich" komentarzy tych niebieskich ścierw - strażników z teksasu bez matury na wasze tematy i patrzycie na ich mordy, które cieszą się kolejnym łatwym zarobkiem ZAMIAST ZAJĄĆ SIĘ CHOĆBY NAWET SZUKANIEM SKRADZIONYCH TELEFONÓW.

sram na policje i mam prawo do takiego zdania więc łapcie w usta wszystkie c**y sprzed komputerów.
j***nE STADO BARANÓW ŻYJĄCYCH MEDIALNĄ PROPAGANDĄ.

Fullmoon

2012-06-11, 02:24
@up w większym mieście jak policja złapie bardzo naj***nego gościa, który odpie**ala to nie zawożą go na komendę tylko na izbę wytrzeźwień ;-) , a jak nie odpie**ala to po prostu go zostawiają ;-)

Romand

2012-06-11, 04:06
Ten filmik pokazuje klasykę policyjnej głupoty albo prowokacji.

Jest niespokojnie, głośno, dużo pijanych ale nie jest groźnie ani niebezpiecznie.

Pojawia się policja i ostentacyjnie wyciąga kogoś z tłumu, żeby wylegitymować albo gdzieś zabrać. Wtedy zaczynają wrzeszczeć nieliczni stojących najbliżej "zostaw kibica", grupa krzyczących szybko rośnie, zaczyna się "zostaw kibica ty k***o zostaw kibica", lecą pierwsze butelki, zaczyna się przepychanka i początkowa grupka policjantów szybko znika, pojawiają się białe kaski, zaczyna się bitwa, bicie i gonienie ludzi.

Opis pasuje do tego co widać na filmie ale komentuję również na przykładzie tego co na żywo widziałem z okien krakowskiego EMPiKu po meczu Śląska Wrocław. Chłopaka, którego wyciągnęli z grupki pijącej piwo pod Adasiem wypuścili po 15 minutach - gdy trwała już gonitwa kasków po Rynku za kibicami Śląska i gdy poleciało kilkadziesiąt butelek.
Dodatkowo zanim przyszły kaski to grupki policjantów i strażników miejskich stanowiące cel rzucanych butelek stanęły sobie na chodniku w grupie przechodzących i nieświadomych niebezpieczeństwa zagranicznych turystów, którzy nie rozumiejąc co się dzieje rozbiegali się starając ukryć przed lecącymi na nich butelkami nie otrzymując żadnej pomocy od gapiących się mundurowych.

Podsumowanie - cała akcja z zatrzymaniem chłopaka nie poprawiła bezpieczeństwa natomiast spowodowała realne zagrożenie dla ludzi w pobliżu. Tak wygląda profesjonalizm polskiej policji.

blueman87

2012-06-11, 04:42
Najpierw obrażacie polskich kibiców, nazywacie ich bydłem i chcecie by policja strzelała do nich z ostrej amunicji! Teraz szukacie w nich ochrony i chcecie by pilnowali porządku w swoich miastach, bo policja sobie nie radzi! Jesteście ŻAŁOŚNI!!!

opson

2012-06-11, 07:29
Dlaczego naszych policjantow chca wszyscy bic ? Moze z naszymi rodzimymi kibicami nie jest tak zle , skoro okazuje sie , ze pol europy chce dac w tyte policjii polskiej. Moze to w niej lezy problem , ze pracujace tam oszolomy same prowokuja do takich zachowan.

bishfinger

2012-06-11, 09:13
Piszcie co chcecie ale takich kumpli to ze świecą szukać

sz...........zz

2012-06-11, 09:16
Pisuar,jesteś baranem. Wedle Twojej teorii, policja ma działać wybiorczo, baaa, prawo powinno być okrojone... Niestety picie przez Ciebie piwka jak i kradzież do 250 zł to wykroczenie. Policja ma się zajmować wszystkim. I pogódź się z tym. A jak Ci się nie podoba to prawo, to nikt Cię w PL nie trzyma. I nie nazywaj ludzi, którzy zgłaszają coś policji lub przyjmują mandat c**ami.To ich robota... ale skoro według Ciebie, oni to c**y, to Ty ze swoimi kumplami jesteście jeba*nymi neandertalami;]

mres666

2012-06-11, 10:56
teraz przydało by się ZOMO

marekdbr

2012-06-11, 12:04
qhash napisał/a:

gdyby nie ta psiarnia to byś koleżko kanałami chodził, żeby nie dostać w pape



śmieszą mnie takie popie**olone komentarze. To chódź kanałami cioto bo może w ryj dostaniesz.

qhash

2012-06-11, 12:33
marekdbr napisał/a:



śmieszą mnie takie popie**olone komentarze. To chódź kanałami cioto bo może w ryj dostaniesz.



zamilcz kreaturo i wracaj pod kamień skąd wypełzłeś

a ciote to oglądasz codziennie w lustrze, śmieciu

manieeek

2012-06-11, 13:19
Policja nie powinna się pie**olić, tylko powybijać kilku zęby i olać do nieprzytomności, potem puścili by to w paru telewizjach i chołota by się oduczyła. A walki kibice vs kibice są bez sensu, posłuchajcie co uefa chce zrobić ruskom za wrocław. Trochę brutalności policji to już co innego, przydałoby się.

czaki126pl

2012-06-11, 13:35
@qhash chyba ty tak zapie**alasz skoro tak myślisz.

qhash

2012-06-11, 13:49
czaki126pl napisał/a:

@qhash chyba ty tak zapie**alasz skoro tak myślisz.



następny "miłośnik" policji...
naprawdę nie chce mi się z takimi jak wy dyskutować