18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski vs. Hołownia

Aley_23 • 2012-04-21, 19:17
Jest sporo jadu i co najważniejsze lecą niezłe riposty :loldev:



Qboos

2012-04-21, 19:21
Cholera, odczuwam jakieś déjà vu. To już trzeci filmik w poczekalni który gdzieś już widziałem. Czas wyjść na rower.

rockface123

2012-04-21, 19:35
@up ch*j wie ale to coś jest w gta san andreas :roll:

Czesiek181

2012-04-21, 19:37
Cejrowski powinien z AK47 Wystąpić i zabić ch*ja

mare30ks

2012-04-21, 19:37
to jest dopiero pojeb

bo...........ę

2012-04-21, 19:53
Cejrowski może i ma trafne przemyślenia dotyczące naszego kraju ale z religią chyba nigdy nie miał do czynienia. Wg. mnie zbłaźnił się tutaj, z resztą wystarczy włączyć sobie na YT jego "rozmowę" z A. Frykowską- biła z niego czysta rządza wyśmiania jej publicznie, taka wyższość i pycha.

Jego odpowiedzi na pytania równie idiotycznego człowieka jakim jest Hołownia, pokazują tak na prawdę na czym polega ten "myk" w religii. Ludzie od zawsze interpretują ją jak chcą. Kiedyś na internetowym forum dot. religii zadałem pytanie "Gdzie jest granica między zabiciem człowieka- grzechem a zabiciem muchy-w oczach religii nie będącym grzechem?". WSZYSCY jak jeden mąż odpowiedzieli, że 5 przykazanie brzmi "Nie morduj- i tyczy się jedynie ludzi". Innym ich ulubionym zagraniem jest stwierdzenie: "Mylisz pojęcia katolicyzm z chrześcijaństwem- po czym dodają że z katolicyzmem nie mają nic wspólnego"- no tak k***a ale do kościoła to chodzą.

Między innymi dla takich sytuacji zerwałem z religią lata temu ale szanuję tych PRAWDZIWYCH wierzących, spowiadającym się Bogu a nie opasłym gwałcicielom trzepiącym na tym chorą kasę!

Pr...........zy

2012-04-21, 20:15
@bubr32
Zwierzęta nie mają duszy (o ile się nie mylę) no i nie porównuj muchy do człowieka bo ja mógłbym pójść jeszcze dalej i napisać o mordowaniu mydłem bakterii (przecież to też są jakieś tam żywe stworzenia)

Aley_23

2012-04-21, 21:22
Prostowoczy napisał/a:

@bubr32
Zwierzęta nie mają duszy (o ile się nie mylę) no i nie porównuj muchy do człowieka bo ja mógłbym pójść jeszcze dalej i napisać o mordowaniu mydłem bakterii (przecież to też są jakieś tam żywe stworzenia)


No to chyba jednak to wszystko nie ma sensu, prawda? Sam doszedłeś do tego momentu absurdu. Ja np. wierzę, że może jest Bóg, albo jakaś inna forma stwórcy. Wydaje mi się to niepojętne żeby wszechświat, planety, różne gatunki żywych organizmów (chociaż tutaj faktycznie mogło by tak być) stworzyły się same - stopniowo się budowały itp. Tak naprawdę to ewolucja u żywych organizmów ma sens, ale ciężko mi wyobrazić sobie zjawisko jakim jest łączenie się różnych pierwiastków w kosmosie w całość żeby na X planecie powstało życie. Temat jest ciężki są różne wersje, różne koncpecje i idee.

Pa...........an

2012-04-21, 21:32
Dwóch inteligentnych katolików toczy bój erystyczny. Fajna rzecz :amused:

vass

2012-04-21, 21:37
Wystrzelić ich na księżyc tam niech się kłócą i przedstawiają swoje racje :)

as...........at

2012-04-21, 21:41
Wole żeby pedał r*chał innego pedała, niż np moją przyszłą dziewczynę / córkę itd.
Do tego im więcej pedałów tym więcej dziewczyn dla normalnych - jeden pedał eliminuje 2 potencjalnych ciuli: siebie samego i drugiego pedała czyli w sumie pozostają dla nas 2 dziewczyny + + +

Azzazel

2012-04-21, 21:45
Oho, szykuje się odcinek 976917x796999 flejmu między atolami i katolami którzy nigdy się nie nudzą.

BTW to, że Hołownia się z Cejrowskim nie lubią jest dosyć oczywiste, bo obydwaj wywodzą się z niejako opozycyjnych środowisk dziennikarsko-chrześcijańskich. Jeden ma drugiego za niebezpiecznego wariata, a drugi pierwszego za sprzedawczyka i zdrajcę.

visitor1

2012-04-21, 21:48
Biedny Cejrowski zbudował sobie w głowie własny kościół który po kilku celnych pytaniach człowieka, który miał do czynienia z Pismem Świętym więcej niz większośc z nas, zadrżał w fasadach. Dobry wywiad zakończony w dobrym momencie, bo Cejrowski zaczął się pocić.

sc...........la

2012-04-21, 21:51
Skończcie już z tymi tematami z tym nawiedzonym świrem