18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski vs. Hołownia

Aley_23 • 2012-04-21, 19:17
Jest sporo jadu i co najważniejsze lecą niezłe riposty :loldev:



Tomasz23

2012-04-21, 22:25
Cejrowskiego da sie jedynie w jego programach podróżniczych oglądac. Gdzie indziej nie moge go znieśc...

senor_peralta

2012-04-21, 22:29
Aley_23 napisał/a:


Ja np. wierzę, że może jest Bóg, albo jakaś inna forma stwórcy. Wydaje mi się to niepojętne żeby wszechświat, planety, różne gatunki żywych organizmów (chociaż tutaj faktycznie mogło by tak być) stworzyły się same - stopniowo się budowały itp.



Łatwiej Ci uwierzyć, że Bóg się stworzył sam?

Religia udziela odpowiedzi na pytania, na które nauka JESZCZE nie jest w stanie odpowiedzieć, ale są to odpowiedzi idio... mało satysfakcjonujące.

ra...........el

2012-04-21, 22:32
Hołownia - klasa, Cejrowski - inteligentny fanatyk, który tu zachowywał się jak kretyn.

Nabs

2012-04-21, 22:33
Cytat:

Zwierzęta nie mają duszy (o ile się nie mylę) no i nie porównuj muchy do człowieka bo ja mógłbym pójść jeszcze dalej i napisać o mordowaniu mydłem bakterii (przecież to też są jakieś tam żywe stworzenia)


Sama ci to powiedziała, ta mucha, że nie ma duszy, czy wyjawił ci to twój "stwórca"? Czym jest ta dusza, gdzie ona się znajduję? Jak utnę ci rękę, to tracisz tą duszę? Powiadają że jest w sercu, a jak będziesz miał przeszczep, to dostaniesz nową duszę? Zwierzęta nie mają dusz, bo są mniej inteligentne od ludzi? Są inteligentniejsze zwierzęta od ludzi (delfiny chociażby).

Problem praktycznie większości religii polega na tym, że nie mają kszty logiki i będąc konsekwentnym, szkodzą sami sobie.

Świat jest bardziej złożony niż się może wydawać, i nie ma tak jak mówi cejroski prostych odpowiedzi, że tylko tak i tylko nie. Niektórzy potrafią dojrzeć do tego, inni dopiero kiedy ich taka sytuacja spotka potrafią zrozumieć, a jeszcze inni wcale nie zrozumieją.

Zakazać aborcji - ok, życzę każdemu który się pod tym podpiszę, aby jego żona, dziewczyna, matka, koleżanka czy siostra - żeby została zgwałcona, żeby dziecko było totalnie zdeformowane, żeby zabiło swoją matkę. Może wtedy k***a przejrzycie na oczy, że nie ma prostych odpowiedzi i szablonu który można przypisać do wszystkich sytuacji. Każdy problem trzeba rozpatrzeć w inny sposób, biorąc więcej czynników pod uwagę niż moralność.

Wydawało mi się że cejroski ma trochę pod czupryną szarych komórek. Ale jednak widzę że to jest taki sam idiota jak większość fanatyków religijnych. Tak tak k***a, trwajcie dalej w swoich błędnych decyzjach, szkodźcie sobie i szkodźcie innym.

zacher

2012-04-21, 22:36
bubr32 ci prawdziwi wierzący to jak się spowiadają Bogu to słyszą słowa rozgrzeszenia? czy to wystarczy że w myślach sobie powiem i wystarczy? a czy oni wierzą w Jezusa Chrystusa czy tylko w Boga Ojca? jakby wierzyli w JHS to by wierzyli Jego słowom "komu odpuścicie temu będzie odpuszczone". I jeszcze jedno czy za spowiedź się płaci, bo tak jakoś napisałeś "a nie opasłym gwałcicielom trzepiącym na tym chorą kasę". Czy tylko opaśli to gwałciciele? a chudzi? czy może trzepią kasę z gwałtu. Można by tak cały czas w kółko. Takie generalizowanie, ksiądz to gwałciciel, pedofil, kto tam jeszcze pedał, złodziej, jest równoznaczne ze stwierdzeniem, że każda kobieta to k***a. daj żyć!!

antyzog

2012-04-21, 22:49
Nigdy nie mówiłem do dz**ki ty dz**ka, hłehłehłe

Cayenne89

2012-04-21, 22:52
masakra.Jestem osobą niewierzącą ,ale niestety Hołownia Cejrowskiego zmiótł.Żal mi Cejrowskiego,bo był swój chłop,a teraz mu się to katolstwo na mózg rzuca.Ja nie wiem,powinni go wziąć na jakąś terapię wstrząsową.Facet sam sobie kopie grób.A szkoda.

Aley_23

2012-04-21, 22:56
Cytat:

Łatwiej Ci uwierzyć, że Bóg się stworzył sam?


Znaczy tak naprawdę nie zagłębiałem się tak głęboko. Chciałbym wierzyć, że stwórca niekoniecznie musi mieć taką postać jak jest pokazywany w różnych religiach typu chrześcijaństwo czy tam islam. Może przybrał formę niewyobrażalną dla ludzkiej wyobraźni lub jest czymś co człowiek nie zdołałby pojąć. W ogóle to odpowiedź na pytanie czy jest bóg czy nie ma, zostawiam nauce niż religiom (to co napisałeś później), ale tak naprawdę bardzo wiele powiedziałaby nam śmierć (a raczej co jest po śmierci).
A tymczasem wolę się chować pod stwierdzeniem agnostycyzmu, bo nie mogę stwierdzić jaka jest prawda. Może byłbym bardziej teistą (chrześcijaninem) gdyby nie fakty jakie kościół zataił oraz sposób jak działa i jego członkowie.

wuzimu7

2012-04-21, 22:57
Fanatyzm religijny i ten ateistyczny rodzi agresje.

Doktór

2012-04-21, 23:26
Nabs- delfiny są bardziej inteligentne od ludzi? Teraz to żeś jebnął jak żyd zębami o kant pieca :-> .

Człowiek jest najbardziej inteligentnym znanym nam organizmem we wszechświecie więc nie szerz ciemnoty, bo zachowujesz się jak religijni wyznawcy których krytykujesz. Tu się przesłyszy tam się pomyli i wyciąga wnioski z dupy...

JebakLeśny

2012-04-21, 23:37
Nie wiem jak was, ale mnie osobiście denerwuje ten mały ch*jek Hołownia

Skądinąd

2012-04-21, 23:42
@Doktór serio, człowiek jest najinteligentniejszy? Zapraszam do wątku na hardzie pod filmikiem, gdzie rosyjscy neonaziole obcinają głowę muzułmaninowi - tam znajdziesz całe pęczki dowodów swojej tezy. Człowiek to najgorsza szumowina, jaka stąpała po tej ziemi.

A Cejrowski jest niestety katopsycholem, który w swoich programach zawsze rdzenne plemiona ziem, które odwiedzał, traktował z wyższością i zachowywał się, jakby był lepszy od tego, co pokazuje. Hmmmm... Zaraz, zaraz, czy to nie była pycha? Czy to przypadkiem nie jest jeden z grzechów głównych? Przypominam również, że Cejrowski ożenił się z jedną z przywódczyń Frondy, a jaki jest poziom kato-terlików, to się sami musicie na ich forum dowiedzieć.

Przyznam, że nawet nie włączyłam tego materiału, bo WC, jak przystało na skrajnie zarozumiałego buca, drażni mnie nieprzeciętnie. Hołownia, swiętojebliwa śniadaniówka TVN-u, również. Dziękuję, do widzenia.

jajcek555

2012-04-21, 23:50
Ale ten Hołownia jest tępy. Idealnie wpasowuje się w TVN i całą tą zgraje lemingów.

Skippermaxx

2012-04-22, 00:14
Bardzo ciekawa rozmowa dwóch inteligentnych ludzi. Nie zgadzam się z wypowiedziami osób wyżej, które twierdzą, że Hołownia/Cejrowski są tępi. Oboje mają swoje przekonania, które bronią racjonalnymi argumentami. 95% z hejtującym tutaj na sadisticu nie dane byłoby dorównać w dyskusji obu panom.

Mockba

2012-04-22, 00:17
ze tak sie zapytam bo nie rozumiem jednej rzeczy. mianowicie cejrowski - holownia. spoko. jak chodzi o tematyke religijna kazdy mnie wk***ia. ale tu nie o tym. tak te nasz 90% czy iles narodu jest zagorzalymi katolikami, wlaczajac tych dwoch panow. jedna religia, jeden jezus itd.

i ja sie k***a pytam, skoro oni rzekomo maja narzucone odgornie podobne poglady, bo i ten wielki chrzescijanin katolik, i drugi, no to o co oni sie kloca ?

no ni ch*ja nie rozumiem. jeden bog, jedna niebieska ksiazka, jedne ' poglady ' a wnioski typowo 'polaczkowe'. to tak jakby mowic ze w polsce pilka jest bardziej okragla niz w slowacji, bo w siedzemdziesiatym ktoryms to brazylii bramke strzelilismy

maslo maslane i ch*j

edit.
KUK bardzo katolicka uczelnia, a maja kierunek ' biotechnologia '