18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski vs. Hołownia

Aley_23 • 2012-04-21, 19:17
Jest sporo jadu i co najważniejsze lecą niezłe riposty :loldev:



Nabs

2012-04-22, 16:01
Cytat:

Nie jesteś na tyle spostrzegawczy, żeby zauważyć, że pisałem do użytkowniczki Skądinąd a nie do ciebie a wypowiadasz się w kluczowych kwestiach tonem eksperta.


Fakt, nie zauważyłem że skądinąd to jest również kogoś nick. Zrozumiałem to jako "poza tym". Jeszcze się dziś wybatosze, w ramach pokuty. Możliwe że gdybyś pogrubił ten nick, odebrałbym to jako nick, a nie jako zwykły wyraz. Lecz oczywiście ty w tym swojej winy nie dostrzegasz, ważne że ktoś nie zrozumiał co ty miałeś na myśli, co świadczy o nim że jest conajmniej głupi.

Cytat:

W dodatku nie odpiszesz na merytoryczne uwagi, bo w sposób oczywisty i rażący się mylisz, czego też nie potrafisz przyznać.


Odpisałem ci. Już wcześniej, i to też napisałem że drugi raz na to samo ci pisać nie będę. Potrafię się przyznać do błędu, czy nawet głupoty (patrz wyżej) o ile widzę że popełniłem taki błąd. Możliwe że za mało precyzyjnie rzuciłem stwierdzeniem że delfin jest inteligentniejszy od ludzi, mogłem napisać że jest inteligentniejszy od niektórych ludzi. Napisałem ci dlaczego tak uważam i nie widzę powodu abym musiał ci jeszcze raz na to odpisywać.

Cytat:

Nie, to zaakcentowanie poziomu twojego rozumowania. Atak psychiczny? Schlebiasz sobie .


No proszę, nie wiedziałem że ubliżanie komuś w dość plebski sposób jest akcentowaniem jego poziomu rozumowania. Zawsze mi się wydawało że osoba uważająca się za dojrzalszą, zamiast kogoś zwyzywać, zadrwi z niego inteligentnie, co by adwersarz miał na dłuższy czas zagwozdkę do rozkminienia. No ale w sumie jestem chłopcem, więc co ja tam mogę wiedzieć.. ;)

Aha, z tą ilością piw. Szczerze mówiąc to mam na to wywalone, i średnio mnie to interesuje czy ktoś mi te piwa postawi czy nie. Jak chcesz, poproś admina żeby mi je zabrał. A gdybyś w swojej spostrzegawczości, której mi ujmujesz, zauważył że posty anty religijne są już wcześniej, nawet na pierwszej stronie, to może byś wziął pod uwagę że ktoś w jakiś sposób się może ze mną zgadzać? Może nie z całym postem, bo dotyczy kilku tematów, ale częścią? No tak, ale gdzie tam takie skomplikowane wnioski tobie mogły przyjść do głowy..

Nie schlebiam sobie, to jest typowa reakcja i większość osób tak postępuje. Zamiast rzeczowo odpowiedzieć, to już na samym wstępie jadą po kimś. Np taki @abanai również już na wstępie leci po kimś od kretynów, nie znając znaczenia tego słowa zapewne. To samo zresztą tyczy się nazywania kogoś chłopcem.. ;)

zi...........10

2012-04-22, 16:20
Cejrowski? Daje piwo w ciemno.

Sz...........jk

2012-04-22, 16:23
Cytat:

Są inteligentniejsze zwierzęta od ludzi (delfiny chociażby).



Dobre sobie, uśmiałem się jak nigdy dotąd. Zwierzęta inteligentniejsze od ludzi... Ba, delfiny. No nieźle, dowiaduje się nowych rzeczy na temat naszego gatunku i inteligencji zwierząt. Problem w tym, że to my jesteśmy na szczycie w intelektualnej drabinie ewolucji (zresztą nie tylko intelektualnej). O ile mi wiadomo delfiny nie wytworzyły języka rozwiniętego w tak dobrym stopniu jak ludzie, nie stworzyły cywilizacji, nie utworzyły narzędzi, nie wynalazły pisma.

Czytając Twoją wypowiedź zatrzymałem się właśnie w tym momencie i zaprzestałem czytania. Wybacz, ale podając takie bzdury jako argument (!!!) powodujesz automtyczną niechęć do dyskusji z Tobą. Dziwie się, że otrzymałeś tyle piw...

je...........es

2012-04-22, 16:42
Chciałem dodać jakiś mocny komentarz na temat anty religijny, ale pie**ole, sp***alam na harda, przynajmniej tam ludzie są normalni :*

bo...........ę

2012-04-22, 17:19
Nabs napisał/a:


Czym jest ta dusza, gdzie ona się znajduję? Jak utnę ci rękę, to tracisz tą duszę? Powiadają że jest w sercu, a jak będziesz miał przeszczep, to dostaniesz nową duszę?



@Nabs
To nie przypadkiem cytat z Bleacha? :)

.:...........:.

2012-04-22, 17:27
Ale długie komentarze, pokręceni. :lol:

Javen

2012-04-22, 19:10
Oj długo by można mówić o tej rozmowie :)
Walterowy kaznodzieja ewidentnie wzoruje się na Lisie. Ten jego lisi uśmieszek, to przekręcanie głowy. I ten niby łagodny ton, ta starannie ukrywana chęć pogrążenia rozmówcy. Niby subtelne dobieranie słówek, tanie metody udawania przed widzem rzekomego zastanawiania się : "Zastanawiam się, czy..."

A z innej beczki, oni są obcy. Przekroczyli tę granicę, którą Wojciech Cejrowski pokazał, naszkicował ręką. Jest zewsząd, ale tylko dotąd. Za tę granicę już nie można się przesunąć. I tu sprawa bardzo ważna. Pan Hołownia, bardzo arogancko, powołując się właśnie na te słowa "non possumus" mówi o czymś, co mocno przypomina jakiś utylitaryzm negocjacyjny...
I tu, w tym miejscu dokładnie pan Hołownia, wraz z całym mrowiem "postępowych" katolików, stawia się poza Kościołem, dokładnie według tej zasady, którą umiał nazwać.
Mianowicie w memoriale biskupów polskich do władz PRL z 8 V 1953 za pomocą non possumus postawione jest kategoryczne "nie" dla podporządkowania się Kościoła władzom świeckim (w odpowiedzi władze uwięziły kardynała Stefana Wyszyńskiego).

Czesiek181

2012-04-22, 19:38
Doktór , Radoslaf Jeżeli jesteście bardzo religijny to wiedzcie ze nie możecie mieć zony bo obowiązuje was celibat, I nie czytałem większych głupot waszych. Jak będziesz miał dziewczynę to zgwałcę ją i jak będzie chciała usunąć ciąże to podam do sądu oto ze źle postępuje wobec kościoła i o potępienie ze strony kościoła.

Kacpes

2012-04-22, 20:04
Dość ciekawe. Mocniejsze riposty są w komentarzach, jak w filmie.

Co do inteligencji i rozwinięcia cywilizacji. Do wielu rzeczy doszliśmy przypadkiem, tak na prawdę to czysty fart. Jesteśmy leniwi to sobie wszystko ułatwiamy. A przykładem inteligencji wśród zwierząt, mogą być wilki. Oceniają sytuacje podczas polowania, i potrafią zebrać paczkę, żeby dostać zdobycz.

A co do czegoś czego szukałem w komentarzach. Mianowicie pytania czemu was rodzice nie wyskrobali. Otóż jakby to zrobili, to po pierwsze mnie to by nie obchodziło. Po drugie nie było by takich rozmów, bo by to musiało być bardziej dostępne dla ludzi.

Cóż aborcja może jest pod wieloma względami zła. I ginęły by częściej dzieci inteligentnych rodziców, ale uważam, że powinna być dopuszczalna. Dlaczego? Na pewno nie dla tego, że na dziecko chcę być gotowy. Tak jak bd stary, bo wiem jak używać antykoncepcji. Ale skoro nawet rodzice mogą decydować o dziecku w 100% do 18 roku życia, to czemu nie damy im pełnej możliwości, jeszcze przed narodzinami płodu?

!Timon

2012-04-22, 23:26
@up
W sumie byłem zwolennikiem aborcji tylko w sytuacji zespołów letalnych czy ciężkich upośledzeń. Teraz po przeczytaniu wielu postów tutaj jestem za pełną swobodną aborcją. Do 18 roku życia.

torro

2012-04-23, 01:31
Z ludźmi takimi jak pan Cejrowski nie powinno się robić wywiadów(chyba,że psychiatryczne),tylko powinno się ich leczyć. Choćby i przymusowo.
Podobnie jak z Macierewiczem.

BP82

2012-04-23, 15:36
katolicka wiara hmm? niby jedna, a każdy katolik ma wiele różnych poglądy!! dosłownie każdy jeden z katolików nie czyta biblii i gówno wie głosi swoje teorie.Ja mam swoją wiare i Boga tą opartą na Piśmie św. kur.. to takie proste a ludzie są tacy tepi!! zaden katolik nie czyta biblii moze raz jakis fragment wielki znawca pisma jeden i drugi.Kto uwarznie czyta (nie czytał) całą biblię to sie porozumie z drugim oczywiscie z drugim ktury tez czyta (a nie czytał)

Jaszczomb

2012-04-23, 21:29
Nabs, ogólnie jakiś tam sens jest w Twojej wypowiedzi ale tym mnie rozj***łeś...


Nabs napisał/a:


Są inteligentniejsze zwierzęta od ludzi (delfiny chociażby).




Czy nie uważasz, że jakby były mądrzejsze miałyby władzę nad nami? Jak nie to jesteś zajebiście inteligentny.

majsterPn

2012-04-23, 21:36
k***a, hołownia irytujesz każdego. Cejerowski jak zwykle racja.!

pa...........66

2012-04-23, 22:46
bo cejrowski to wlasnie taka prostacka k***a chyba nikt nie ma watpliwosci ze wiekszosc cywilizowanych ludzi przy blizszym kontakcie dala by mu w morde dlatego woli u dzikich przebywac.