18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski kontra łazienka

pieto90 • 2012-03-20, 19:35
Wojciech Cejrowski o tym co go wkurza w publicznych toaletach :-D


jak było to ch*jowe tagi

mesiash

2012-03-20, 19:41
no cóż, najłatwiej to się po prostu do czegoś doj***ć...

Fazer6

2012-03-20, 19:48
lubie Wojtka ale widac ze jak czlowiek przyjedzie z dzungli do miasta to technika zanika

pieto90

2012-03-20, 19:52
no nie wiem, mnie to wk***ia jak idę do kibla, a tam woda z kranu przestaje lecieć po 3 sekundach i muszę z 5 razy w kran jebnąć, aby znowu leciała ;)

_R...........s_

2012-03-20, 19:54
Pewnie w dżungli szczali sobie po rękach, żeby je umyć :)
Pewnie wolał by zobaczyć w koncie WC dziurę do której wszyscy by szczali, a na drugim końcu miskę z wodą. Po ch*j komuś takie wymysły jak kran, czy mydło w płynie.
Podobają mi się jego programy o dżungli i dzicy. Niestety zawsze jak wychodzi do cywilizacji, zaczyna opowiadać straszne brednie.

MrWicked

2012-03-20, 20:29
Tu nie chodzi o sam fakt że jest kran czy mydło w płynie. Chodzi o sposób ich działania czy też podania. Wk***ia go fakt, że estetyka zaważyła tak bardzo nad wygodą i z kranu robi się ładne coś, nadczym trzeba myśleć jak włączyć aby płynęła woda.

makabrax

2012-03-20, 20:34
no cóż taka jest prawda, w jednych kiblach wiadomo od razu, w innych pisze że na fotokomórkę i wystarczy łapska podłożyć, ale niektóre to są identycznie jak na tym filmiku gdzie nie wiadomo dokładnie co zrobić...
mnie jeszcze dodatkowo wkurzają suszarki do rąk których ur*chamianie jest albo jakieś magiczne, albo leci tylko zimne powietrze, bo nie można postawić automatu z papierem...

djoshin

2012-03-20, 20:36
cejrowski to wypie**alaj do buszu ze swoją ch*jową koszulką jak sie nie chcesz asymilować mialeś wypie**alać do peru albo ch*j wie gdzie a gówno z tego wyszło lachociagu rydzyka

~LegendarnyZiom

2012-03-20, 20:49
Mnie to wk***ia, że są te j***ne suszarki zamiast ręczników papierowych. Potem i tak trzeba ręce wytrzeć w spodnie, bo niedosuszone.

chudzik2145

2012-03-20, 21:14
djoshin napisał/a:

cejrowski to wypie**alaj do buszu ze swoją ch*jową koszulką jak sie nie chcesz asymilować mialeś wypie**alać do peru albo ch*j wie gdzie a gówno z tego wyszło lachociagu rydzyka



Dowiedz się co miał zrobić a później go wyzywaj, bo chciałeś zabłysnąć a nawet nie zaiskrzyłeś. Co do Wojtka lubię go bo dobrze gada, a te wasze pie**olenie ze ma iść do buszu świadczy ze jesteście kolejnymi idiotami. Lata po buszu z murzynami co mim faje dyndają ale w życiu ma więcej osiągnięć niż wy :P Koleś lataniem z murzynami ustawił sobie życie a wy ?? Latacie od kibla do kibla z bajerami i co macie ?? gówno spuszczone cudem techniki takie wasze osiągnięcie.

vass

2012-03-20, 21:17
Zacofany katol, to nawet w toalecie się gubi, pewnie wolał obsrane kible za komuny, gamoń j***ny.

leszek1987

2012-03-20, 21:20
jak ktoś jest nie cywilizowany i zapie**ala na bosaka to niech wali do dziury w podłodze i liściem się podciera bo troszkę nie higienicznie jest wchodzić bez obuwia jakiegokolwiek to publicznej toalety

Swiastak

2012-03-20, 22:18
problemy z dupy...

mikel1994

2012-03-20, 23:21
Zbiorczy na Cejrowskiego, proszę...

eskel_jsk

2012-03-20, 23:32
mógłby już tam zostać kiblu z tymi swoimi mądrościami... arogancki, wk***iający, niezdrowo pobudzony ignorant.