18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski kontra łazienka

pieto90 • 2012-03-20, 19:35
Wojciech Cejrowski o tym co go wkurza w publicznych toaletach :-D


jak było to ch*jowe tagi

ti...........ax

2012-03-20, 23:34
boso po publicznej toalecie? soooo hardcore!!!

Yamissek

2012-03-20, 23:38
Zbiorczy dla Wojtka!
Nie no, program ma spoko, ale niech na tym poprzestanie :)

staffior

2012-03-20, 23:53
no k***a jak bym w jakimś publicznym sraczu zobaczył kosteczkę mydła na umywalce to na pewno bym jej użył !
pół meneli pewnie trzepie tam po kiblach i też ją maca :/
czasem jak k***a człowiek musi kran odkręcić to się zastanawiam czy nie lepiej było sobie na ręce naszczać

Sz...........an

2012-03-20, 23:55
Nie jestem przeciwnikiem nowoczesności ale uważam, że wszystkie krany powinny mieć taką samą zasadę działania niezależnie czy są w kształcie trójkąta czy ku*asa. W przeciwnym razie takie krany długo nie pożyją gdyż padną ofiarą takich ludzi jak pan Wojtek ponieważ zostaną "zakatowane".

AmfaFeta

2012-03-20, 23:56
Jest Wojtek = jest piwo :)

cannabis7777

2012-03-20, 23:57
za niedługo zrobi program, że ma papier za daleko

mozz87

2012-03-21, 00:13
Cejrowski, tyle świata zjeździł a umycie rąk taki problem mu sprawia, kto by pomyślał.

Cienió

2012-03-21, 00:41
Nie pie**olcie chamy, od każdego z was jest wykształcony o co najmniej jeden gatunek do przodu. Po drugie intelektualnie i z intelektualistów się śmieje. U mnie zawsze na plusie, piwo leci.

SzczypMojeSuty

2012-03-21, 00:56
Każdy j***ny filmik, no ale zupełnie każdy kończy się wywodami politycznymi przedstawicieli sadola. Ludzie weźcie odpuście. Rozumiem aby porozmawiać, przy okazji tego filmiku, o roli sztuki w dużej populacji, o tym co jest ważniejsze funkcjonalność czy jak dany przedmiot wygląda. No ale k***a jak ktoś znowu mi serwuje papkę w stylu: niech ten j***ny katol sp***ala. Może jestem ślepy i głuchy, ale w tym filmiku Cejrowski w ogóle nie odniósł się ani do polityki a tym bardziej do religii.

isotop

2012-03-21, 01:02
Rozumiem, że koleś lubi wytykać wszelkie paranoje i dziwactwa... pomimo, że osobiście za nim nie przepadam, to w sumie nie wierzę, żeby Cejrowski był aż tak głupi, aby nie umiał obsłużyć baterii i podajnika do mydła.

stanek888

2012-03-21, 01:48
Dla Pana Wojciecha zawsze piwo :)

Radysh

2012-03-21, 02:33
Trzeba na troglodytę nasłać ekologów. Może go zajebią i będzie spokój.

niemamfarta

2012-03-21, 07:46
Filmik mało sadystyczny, ale wasze komentarze - zabójcze.

60% wypowiadających się w tym temacie zupełnie nie zrozumiała tego krótkiego filmiku, jakie niesie on przesłanie i jak go zinterpretować. Według mnie, Pan Cejrowski poruszył bardzo istotny problem, z którymi spotykamy się na co dzień.

Jest również problem suszarek, przy których trzeba dość długo stać, aby ręce były przyzwoicie suche. ^.^

Czy to też jest wielki plus toalet w takich miejscach jak duże galerie ponieważ to postęp technologi i ładnie wygląda? To nie ma być :cenzura: ładne, tylko to ma być praktyczne, a suszarka przy której trzeba stać trochę czasu, czasem nawet zaczekać w kolejce bo jest 1-2 na całe WC nie ma nic wspólnego z praktyką.

Przykład z życia wzięty - zaraz za Orońskiem jadąc od strony Radomia jest zajazd, w którym podają bardzo smaczne dania, ale jego wielkim minusem dla mnie jest toaleta. Nie chodzi o sam fakt, że jest obskurna, ale znajduje się tam automat do podawania ręczników papierowych i uwierzcie mi, że po mimo przedstawionej instrukcji obsługi na automacie minie troszkę czasu zanim dojdziecie - Co to jest i jak to działa? ; )

Jest mi bardzo przykro, za krytykę, którą obrzucacie Wojciecha Cejrowskiego. On, w swoim życiu osiągnął więcej, niż może wam się wydawać, a jego filmiki (tak to określę) poruszają bardzo istotne problemy tego świata. Chociażby ostatni filmik, gdzie pokazuje, jak zaśmiecany jest ten świat instrukcją obsługi w 30 językach, spośród których potrzebny nam jest jeden, góra dwa i nie ma nic to wspólnego z jego fanaberią.

Mniej jednak dalej możecie sobie nabijać posty nonsensownymi komentarzami, które mają się nijak do rzeczywistości.

Peace.

.:...........:.

2012-03-21, 07:49
niemamfarta napisał/a:

Mniej jednak dalej możecie sobie nabijać posty nonsensownymi komentarzami, które mają się nijak do rzeczywistości.



Przecież to portal rozrywkowy, jakie inne byś chciał?

FryzjerZG

2012-03-21, 08:57
zdarzylo mi sie w Faszystowie, ze uj***lem sobie dosc mocno rece robiac cos tam przy aucie. Stalem na parkingu przy autostradzie, ide wiec sobie umyc raczki. Daje slowo, 10 minut walczylem z tymi kranami, ostatecznie rak nie umylem...