18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski kontra łazienka

pieto90 • 2012-03-20, 19:35
Wojciech Cejrowski o tym co go wkurza w publicznych toaletach :-D


jak było to ch*jowe tagi

krywal86

2012-03-21, 09:02
CEjrowski to prostak i gbur..

Phallucifer

2012-03-21, 15:06
co mnie interesuje, co ma do powiedzenia ten cymbal? k***a mentor, ktory nie umial skonczyc studiow, pan licencjat w ostrogach.

niemamfarta

2012-03-21, 15:27
Niеbieski napisał/a:



Przecież to portal rozrywkowy, jakie inne byś chciał?



Chciałbym takich wypowiedzi, które przede wszystkim mają jakikolwiek sens znaczeniowy. Nie rozumiem, czemu ludzie określają Pana Wojciecha Cejrowskiego przydomkiem 'prostak i grub' jak to ma miejsce w pierwszym poście tego tematu, na podstawie krótkiego materiału, który dokładnie uwydatnia dość istotny problem, z którym spotykamy się na co dzień. Dlatego też nie rozumiem, czemu ktoś mający tak niewielkie pojęcie o świecie zabiera głos i jest to dla mnie nic innego jak tylko nabić sobie dodatkowych postów, które po mimo portalu rozrywkowego mają wg. mnie ukryte znaczenie. ; )

Po mimo tego, iż jest to publiczna toaleta to czy warto jest stosować tak nowoczesne technologie, które wcale nie są praktyczne... . (aby nie było spamu)

Edit - Nie były to słowa w pierwszym poście, lecz poście powyżej tego, który teraz zamieszczam.

ProVVe

2012-03-21, 16:42
Mozna o nim wiele powiedziec, ale glupoty nikt mu nie zarzuci... Jak tak czytalem to 1/3 wypowiedzi to jakies gimbolandy... Cos takiego typu "do buszu" mozecie sobie podarowac jak juz wspomniano...
Fakt jest taki, ze o wyborach i zyciu codziennym prawi i to dobrze... Natomiast wy mozecie iskac matki w nagrode za wasze wyksztalcenie i wychowanie... Prawdopodobnie wlasnie wasze domostwa zostaly przez Cejrowskiego odwiedzane w jego programi.

matx

2012-03-21, 16:45
Zacofanwym ludziom trudno jest sie przyzwyczaic do takich rzeczy. Tym co sa juz w XXI wieku takie rzeczy nie przeszkadzaja i od razu wiedza jak ich uzywac, ale oczywiscie jest to nieliczna czesc spolenczenstwa. Wiadomo, ze zwykly prostak chce otworzyc kran umyc rece i zakrecic znowy kran zbierajc z niego wszystkie bakterie a potem pojdzie oblize palce. Jednak te nowe krany sa po to zeby nie trzeba bylo dotykac ich palcami albo po prostu wcale ich nie dotykac. Niestety kwestii higieny nikt nie mial pod uwaga, rece myje bo zawsze to robil ale niestety nie wie, ze dotykajac tych kranow czy recznikow zbiera drugie tye bakterii.
Wyksztalcony jest pan Wojciech, przeczytalem jego wszystkie ksiazki o podrozach ale te jego poj***ne czepianie sie czegokolwiek to przesada. Jak mu sie nie podoba zycie w XXI wieku to niech sp***ala na swoja dzialke w Ameryce Poludniowej.
Wiem, ze osiagnal wiecej niz ja i tysiac innych rzeczy ale to nie zmienia faktu, ze wciska ludziom sporo kitu. Najlepsze jak pojechal do Sevilli i nawijal po hiszpansku z akcentem najbardziej oddalonej latynoskiej wsi. Ledwo go rozumieli ludzie i mieli z niego dobry ubaw ale oczywicie tego nikt tez nie bierze pod uwage i zachwyca sie jaki to wyksztalcony czlowiek i poliglota.
Nie rozumiem jak mozna sie zachwycac tym prostakiem. Co z tego, ze jest uczony, ze napisal ksiazki i zwiedzil pol swiata jesli dalej mu z butow sloma wystaje.. Ja nie mam szacunku do czlowieka, ktory gardzi ludzmi tylko dlatego, ze sa innego wyznania, innej orientacji sekualnej albo rasy. Niestety to on musial dawac bambusom z Amazonkii worek cukru zeby z nimi posiedziec przy jednym ognisku.

Takze jesli ktos sie nie zachwyca tym pajacem to moze miec swoje powody. I wracajac do filmu, te rzeczy sa naprawde proste, po prostu trzeba dac ten krok i wejsc w XXI wiek a nie dalej zyc w Sredniowieczu i dziwic sie czemu kran nie ma pokretla.

ak74

2012-03-21, 21:27
no i tam niech cwaniak bez butów wejdzie

pieto90

2012-03-21, 22:36
@matx- zgadzam się z tobą co do tego, że krany z rączką są mało higieniczne jeśli mamy je po umyciu też zakręcić, ale zauważ, że ten kran akurat z którego on korzysta trzeba także dotknąć, aby leciała woda. Też jest mało higieniczny. Najlepsze są na fotokomórkę, masz łapy pod kranem to woda leci, zabierasz ręce to leci góra 3s i się wyłącza.

niemamfarta

2012-03-22, 20:11
Zatem z mądrości powyżej wnioskuję, że mycie rąk wodą bardzo skutecznie zabija zarazki i bakterie, jeśli tylko nie będziemy dotykać kranu rękoma. ; )

pieto90

2012-03-22, 21:56
niemamfarta napisał/a:

Zatem z mądrości powyżej wnioskuję, że mycie rąk wodą bardzo skutecznie zabija zarazki i bakterie, jeśli tylko nie będziemy dotykać kranu rękoma. ; )



a higieniczniej twoim zdaniem jest po umyciu rąk wodą i mydłem później zakręcić kran, który wcześniej odkręcało się brudnymi łapami? Niż po prostu nałożyć mydło na ręce i wsadzić łapy pod kran z fotokomórką? :homer: już k***a o mydle nie pisałem, wcześniej, bo logiczne, że do mycia rąk używa się mydła, no chyba, że u ciebie w domu jest inaczej... :samoboj:
chciałeś zabłysnąć, ale coś ch*jowo ci to wyszło

niemamfarta

2012-03-23, 23:12
pieto90 napisał/a:



a higieniczniej twoim zdaniem jest po umyciu rąk wodą i mydłem później zakręcić kran, który wcześniej odkręcało się brudnymi łapami? Niż po prostu nałożyć mydło na ręce i wsadzić łapy pod kran z fotokomórką? :homer: już k***a o mydle nie pisałem, wcześniej, bo logiczne, że do mycia rąk używa się mydła, no chyba, że u ciebie w domu jest inaczej... :samoboj:
chciałeś zabłysnąć, ale coś ch*jowo ci to wyszło



Gdybyś uważniej śledził temat, to byś zauważył, że w moich wypowiedziach nie napisałem tego iż dotykanie kranu jest dobre, a cytowana wypowiedź nie odnosiła się do Twojej - uuaa. ; ) Błędna interpretacja i niepotrzebne emocje. :rotfl:

pieto90

2012-03-24, 07:05
niemamfarta napisał/a:



Gdybyś uważniej śledził temat, to byś zauważył, że w moich wypowiedziach nie napisałem tego iż dotykanie kranu jest dobre, a cytowana wypowiedź nie odnosiła się do Twojej - uuaa. ; ) Błędna interpretacja i niepotrzebne emocje. :rotfl:



nie mam czasu czytać każdego posta. Bez kitu nie wiem teraz o co ci chodzi "a cytowana wypowiedź nie odnosiła się do Twojej - uuaa."- pozwolisz, że podsumuję to klasykiem: Mózg rozj***ny! Jaka cytowana wypowiedź jak ty nic nie cytowałeś? napisałeś bezpośrednio pod moim postem i jakoś tak "z mądrości wyżej wynika" no chłopie :lodowka:

niemamfarta

2012-03-24, 09:28
Czy Ty naprawdę jesteś taki durny, czy to dla dobrej zabawy...?
Myślę, że nie masz 8 lat, abym Cię prowadził za rękę dlatego przejrzyj sobie ostatnie 5-6 postów powyżej tego, którego teraz zamieszczam i przeczytaj kilka razy ze zrozumieniem. Może, z naciskiem na - może, wywnioskujesz coś, bo jak do tej pory coś marnie Ci to idzie.

Żeby nie robić :offtopic: 'wyłączam' się. Odezwij się jeszcze kiedyś, będzie miło pogadać. PHi...

Peace.

pieto90

2012-03-24, 15:39
no k***a :szczerbaty:
piszesz BEZPOŚREDNIO pod moim komentarzem "Zatem z mądrości powyżej wnioskuję", a potem piszesz, że nie "a cytowana wypowiedź nie odnosiła się do Twojej" tym bardziej ,że w pierwszym poście na tej stronie nic nie cytowałeś. Chyba, że mój post cytowany w drugim twoim poście, ale wtedy twoje zdanie- "a cytowana wypowiedź nie odnosiła się do Twojej" nie ma, na serio NAJMNIEJSZEGO sensu, bo sens logiczny- moja wypowiedź nie odnosiła się do mojej wypowiedzi, hahaha. Więc o ch*j ci chodziło się dalej pytam?? bo chyba gubisz wątki... Tak, najłatwiej uciec jak szczur :idzwch*j:

było napisać: pieto90, mój komentarz nie był do ciebie, nie wiem czemu napisałem "zatem z mądrości powyżej wnioskuję", jeśli chodziło ci o to, że napisałeś coś nie do mojego komentarza, mimo wpisu "zatem z mądrości powyżej wnioskuję...".