18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całe życie walczę z bolszewią

vonreinert • 2014-11-12, 20:44


"Prawdziwi Polacy na Marszu Niepodległości" ver. 2014 ;)

CougaRpl

2014-11-12, 21:26
za walkę z komunizmem zawsze piwo

Kuriki

2014-11-12, 22:24
Światłe spostrzeżenia po obejrzeniu nagrania :amused:

1.
JP (Jestę Patriotę) 100% Walczę z komuną - trzymam kij z przyczepioną do niego kolorową szmatą :amused:

2.
Młodzież na marszu = siła narodu. No to ja podziękuję za taką siłę :sraka:

3.
"Marsz ma służyć odzyskaniu przez Polandię wolności" - random z ulicy 2014 :krejzi:

4.
Już widzę jak ludzie z rządu patrzą na tych ludzi na których zawsze mieli wyj***ne i myślą; "o k***a, musimy przestać kraść, trzeba zacząć robić ludziom dobrze" :wyj***ne:

5.
Komuś się chyba agenci z reptilianami pomylili. To reptilian się po spojrzeniu i oczach ( i jeszcze aurze złowieszczej takiej ) poznaje, a nie agientów i szpiegów komuniomistycznych :kkkpotrzask: :amused:

6.
Matka prowadząca taki troszku pasztet z twarzy


vonreinert

2014-11-12, 22:42
Człowieku, idź leczyć swoje kompleksy na innym forum.
Dziewczyna "prowadząca" na takiego przygłupa nawet by nie spojrzała ;)

Ba...........yk

2014-11-12, 22:44
Myślałam że ten w brązowej kurtce to Sztur. Tffuu, wróć. Szczur .

Ko...........on

2014-11-12, 22:49
Jedni walczą z wyimaginowanymi bolszewikami, mój młodszy brat się bawi w spidermana, kuce oglądają TVN24 żeby wyłapać manipulację, donald tusk walczy z bezrobociem.

Każdy coś robi, tylko jakoś ch*ja widać, żeby cokolwiek robili.

Dezeus

2014-11-12, 22:56
narodowcy narodowcami ale te śnieżynkę można wyr*chać :)

Peter-Norivotset

2014-11-12, 22:57
Ja pie**ole :facepalm:
Jest ktoś normalny na tym j***nym marszu? Czy same niedoj***nce?

sadolek1

2014-11-12, 23:01
@grzechu5444 Po co rodziców na marsz wysyłałeś, żeby teraz się denerwować?

mazuralf

2014-11-12, 23:23
W koncu Emisja TV na sadistc. Super.

tomharris

2014-11-12, 23:25
Takie stare i takie naiwne. Z wiatrakami chłopaki walczą. Podziały, Partyje, kłótnie i spory. Wszystko ku uciesze i potrzebom zaborców. Naród skłócony i podzielony jest idealny do podboju. Od czasów I Rzeczypospolitej nic się nie zmieniło w mentalności nasz, Polaków: prywata, anarchia, jakośtobędzie itd. Brak wspólnej wizji, przyszłości. Czarno to widzę.

Ko...........on

2014-11-12, 23:34
tomharris napisał/a:

Takie stare i takie naiwne. Z wiatrakami chłopaki walczą. Podziały, Partyje, kłótnie i spory. Wszystko ku uciesze i potrzebom zaborców. Naród skłócony i podzielony jest idealny do podboju. Od czasów I Rzeczypospolitej nic się nie zmieniło w mentalności nasz, Polaków: prywata, anarchia, jakośtobędzie itd. Brak wspólnej wizji, przyszłości. Czarno to widzę.


Przykład Ukrainy najlepszy. Niestety, ludzie są tak zmanipulowani przez TVN i korwina, że się sami opluwają. Nic tylko czekać na rozbiór.

Lucek123

2014-11-12, 23:35
"Obydwoje, tak?"
"Obydwaj, tak"
Do czego to doszło, żeby oni uczyli ją polskiego...

vonreinert

2014-11-12, 23:36
Czy wy naprawdę nie rozumiecie, że "bolszewia" to przenośnia? Że im chodzi o te "czerwone klany", które przejęły władze w Polsce w 1944 r. i rządzą nami do dziś? Potomkowie NKWDzistów, UBeków żydowskiego pochodzenia..., katów polskich bohaterów. Prześledźcie rodziny Kwaśniewskiego, Michnika, Borowskiego... przecież to są zbrodniarze! Zaraz ktoś powie: "co dzieci są winne". Ano to, że w Polsce "tron" nie jest dziedziczny! Ja sobie nie życzę żeby dzieci stalinowskich oprawców, komuchów i żydowskiej swołoczy wykładały na wyższych uczelniach, władały mediami, zasiadały w ławach poselskich i decydowały o moim życiu! Wolę już najgłupszego Polaka na tym miejscu, bo wiem, że on nie będzie podejmować świadomych decyzji przeciw mnie, przeciw mojej ojczyźnie, a oni? To są kundle bez identyfikacji narodowej! Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela, byle dalej u władzy, byle kręcić nami jaki pies ogonem i już wychowują kolejne pokolenie do przejęcia władzy. Tatuś w telewizji to już córeczka musi program śniadaniowy prowadzić, mamusia na uniwersytecie to zaraz syneczek doktorat robi, rodzice w parlamencie to dzieci - przywódcy młodzieżówek, jedynki lub dwójki na listach.

Dlaczego tak łatwo przychodzi Wam obrażać tych dwóch starszych ludzi. Naprawdę myślicie, że to są kretyni? Że całe życie niczego ich nie nauczyło? Dlaczego na was wrażenie robi jedynie pozycja i kasa. Gdyby to byli milionerzy to każdy by się z nimi zgadzał, bo przecież ludzie sukcesu, to muszą wiedzieć jak działa świat. A może oni poświęcili te szanse dla czegoś ważniejszego w ich życiu?

Mój tata pracował w polskim filmie. Mniejsza o to kim był. Trzy razy go wyrzucali, tylko dlatego że nie należał do partii i nie chciał się zapisać, a jego koledzy w tym czasie paradowali w czerwonych krawatach. Dziś oni oraz ich dzieci brylują na salonach, a mój ojciec jest nikim - na szczęście tylko w waszych oczach. Dla mnie jest bohaterem, choć nikogo nie zabił, nie strzelał i nie uratował. Jest bohaterem bo zachował się jak facet! Pokazał palec ludziom, którzy administrują tym polskim Matrixem.

(przepraszam za wątek osobisty)