18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całe życie walczę z bolszewią

vonreinert • 2014-11-12, 20:44


"Prawdziwi Polacy na Marszu Niepodległości" ver. 2014 ;)

malowany79

2014-11-15, 22:18
nie idźcie głosować na mordy które tam siedzą od 25 lat i nie zrobili dla nas nic. okradają nas i tyle

Blurey

2014-11-16, 02:22
Cytat:

... naszego układu słonecznego, galaktyki, gromad galaktyk, wymiaru, grupy wymiarów... i tak do stwierdzenia, że jesteśmy wszyscy mieszkańcami wszystkiego, bo skoro nie uznajemy podziału na państwa, naród i inne, to dlaczego miałoby ograniczać się na ziemi?
Za dużo Anarchokapitalizmu czy tam innych pochodnych anarchii.




Na te ziarno(atom) j***nego piasku zwanego ziemią, mikro cząsteczka wszechświata. To wszystko co posiadamy i powinniśmy współpracować, uprawiać i dbać, jesteśmy tylko malutką mikro rodzinką w kosmosie (podzieloną na w ch*j krajów, nienawiść, zj***ne religie, uprzedzenia, syf, łajdactwo i tak daaaalej aż do znudzenia). Człowiek jest żałosną gnidą.

Cytat:

Są różne więzi społeczne, które można rozgraniczyć od najmniejszych do największych - najbliższa rodzina, przyjaciele, dalsza rodzina, znajomi, sąsiedzi, mieszkańcy tego samego osiedla, miasta, województwa, kraju, kontynentu, ziemi... Więzi społeczne oczywiście nie muszą być równoznaczne z dyskryminacją, lub wyższością jednej nad drugą.



Połowa polaków to bekarty niemiec, rusków i paru innych krajów, które były w obrębie tej ziemi przez ostatnie ~500 lat. Niczym się nie różnimy, człowiek to człowiek i należy każdego szanować. Nie rozumiesz dalej.

Cytat:

To chyba ty, bo ja jestem dumny ;)




No, trzeba mieć niepokolei w głowie. Ale to wina -->

Cytat:

Dlaczego uważasz, że mam wyprany mózg? Świadczy o tym troska o kraj? Chęć zmiany na lepsze? Duma z historii i tradycji? Co w tym złego? Godnego potępienia?




Tego. Wyprany mózg, czyli masz wbite, że jesteś polakiem, troszczysz się o ten kawałek ziemi. Wyprany mózg to nie określenie negatywne tylko po prostu określenie. Tak samo każdy, który wierzy w jakiegoś tam coś ma wyprany mózg właśnie pod ten cel(jakbyś się urodził ty, ta sama osoba w niemczech, to miałbyś wyprany mózg pod niemieckie dyktando, no chyba, że się uwolnisz i zaczniesz myśleć po swojemu, widząc plusy i minusy danej organizacji, tu zwanej niemcami). Państwo to tylko organizacja.


Cytat:

Uważasz się za wzór do naśladowania? sp***olić z kraju, jednocześnie obrażając wszystko co z nim związane uważasz za jedyne właściwe rozwiązanie?



Kipi z ciebie nienawiść. Obrażanie? sp***olć z kraju? Co to za określenie, co ja jestem więźniem? Wyczuwam gimbusa. Jesteś typowym idiotą(możliwe, że to właśnie ja jestem głupi(inaczej nazywając wybitny), bo na milion ludzi moje myślenie jest inne, ale to już kwestia punktu widzenia), przez co świat jest jaki jest.

Cytat:

Nie potępiam emigracji, niech każdy żyje swoim życiem. Jakbym nie miał perspektyw w Polsce, to sam bym wolał wyjechać. Ale jaką trzeba być sp***oliną, żeby obrażać kogoś, albo wyśmiewać za ich ideały, skoro nie krzywdzą nikogo?



Potępiasz i odczuwasz nie wiadomo czemu ogromną nienawiść, jesteś faszystą człowieku. A ta "sp***olina" która obraża to nie wiem do kogo piszesz, więc nie reaguję.

Cytat:

Dlaczego pijesz do historii Polski? Gdzie na świecie się nie zabijali, nie wojowali?



Jak mówiłem jeden na milion. Jeden będzie głupi (wybitny) reszta to j***ny motłoch ograniczony w myśleniu i skaczący drugiemu do gardła tylko dla tego, że jakiś grubas z koroną na głowie/grubas w garniturze tak powiedział, tak jesteś w tym motłochu niestety, 500 lat temu paliłbyś na stosie ludzi pokroju Kopernika.

Cytat:

Przy tej automatyzacji moglibyśmy żyć na dużo wyższym standardzie nie pracując prawie wcale, ale światowa finansjera na to nie pozwoli. Przestaliby się bogacić i koncentrować wszelkie bogactwa u swojego boku. Po raz kolejny - wróć do rzeczywistości ;)



Każdy wraca do rzeczywistości. Problem w tym, że rzeczywistość to jedna z najbardziej elastycznych elementów jakie istnieją. Dla tego jest słowo "marzę". To znaczy, pojmuję rzeczywistość i bardzo chcę by się zmieniła. Wystarczyłoby by było takich jak ja znacznie więcej i prawnukowie nie mówią już po polsku, żyją szczęściem życia i opłakują naszą sp***oloną historię tej ziemi, ciesząc się swoim aktualnym bytem wśród radości i godności. Nie jest to proste, bo idiotyzm i ograniczenie jest największą zmorą ludzkości i WIEM, że na zawsze już będzie tak jak jest teraz i żadne "marzenia" nic nie zmienią, bo trzebaby było wprowadzić totalitaryzm(najlepsza polityczna rzecz, to totalitaryzm pozytywny, rządzący przez inteligentnego i światłego geniusza o ciepłym sercu) całego świata.

Cytat:

Taki duży skrót dla ciebie



Jaki skrót? Z polityki mógłbym pisać doktorat. Tak mnie wk***ia.

Cytat:

Dla podsumowania chciałem dodać, że dla mnie jesteś zerem, bo na każdym kroku emanuje od ciebie szyderstwo z Polski i wszystkiego co z nim związane.



Co ja napisałem wcześniej, a tak, JA MAIN FJUHA. Ogarnij ten faszyzm bo aż boli.

Cytat:

Jakby cię to waliło w cyce, bo nie utożsamiasz się z tym czy tamtym, to ja nic przeciwko nie mam, ale obrażanie czegoś, co szanuję i cenię świadczy tylko o tym, jak bardzo zgniłą osobą jesteś.



Znowu sobie zaprzeczasz majn fjuha. Ale ładnie o sobie podsumowałeś, nie podoba ci się, jak ktoś ma odmienne zdanie o czymś innym, to k***a nienawiść w 100% IDEALNIE zgrałeś się z moim pierwszym postem, który w sumie miał na celu zwabić takiego kretyna i zrobić z niego eksperyment. Wyprany mózg, faszysta i nienawistny dla każdego, który nie lubi "jego kraju" lub ten ktoś chciałby, by było to wszystko inaczej zgrane i każdy w końcu zaczął żyć swoim życiem i żyć jak światły człowiek. Tragedia.

Cytat:

Tak, tak, a przyleciały by ufoludki to powiedzielibyście, że jesteście mieszkańcami kosmosu. :lol:




Oczywiście kolego, co w tym dziwnego? Wtedy albo współpraca, albo totalna zagłada. Jak będą jak ludzie to totalna zagłada.

kronosmarr

2014-11-16, 19:24
Blurey napisał/a:

No, trzeba mieć niepokolei w głowie. Ale to wina -->

Blurey napisał/a:

Połowa polaków to bekarty niemiec, rusków i paru innych krajów, które były w obrębie tej ziemi przez ostatnie ~500 lat. Niczym się nie różnimy, człowiek to człowiek i należy każdego szanować. Nie rozumiesz dalej.


To ty nie rozumiesz. Ja szanuję każdego, kto szanuje mnie. Mnie wali to kto jest jakiej narodowości, jakiego jest koloru skóry, jakiego wyznania, czy płci do czasu, kiedy nie ogranicza mojej wolności i nie jest mi wrogi.
Do ciebie panie kolego nie mam szacunku z tego tytułu, ze nie masz szacunku do ludzi o innym światopoglądzie niż ty. Skoro ateista nie wierzy, to co go obchodzi, że ktoś inny jest osobą religijną? Dla niego Boga nie ma, więc nie ma problemu. Skoro nie obchodzi cie ten kawałek ziemi, to na co obrażasz jej symbole?


Blurey napisał/a:

No, trzeba mieć niepokolei w głowie. Ale to wina -->


Niech ci będzie ;)

Blurey napisał/a:

Kipi z ciebie nienawiść. Obrażanie? sp***olć z kraju? Co to za określenie, co ja jestem więźniem? Wyczuwam gimbusa. Jesteś typowym idiotą(możliwe, że to właśnie ja jestem głupi(inaczej nazywając wybitny), bo na milion ludzi moje myślenie jest inne, ale to już kwestia punktu widzenia), przez co świat jest jaki jest.


Bla bla bla... Nie obchodzi mnie kto chce wyjezdzac z tego kraju, serio! Mam problem z tym, ze taki burak jak ty, jak znajdzie szase wyjazdu to musi wylać swoje żale na kraj (Polak Cebulak, Polandia, Cebulandia itd.). To tak jakbym na odchodne z domu rodzinnego każdego zjechał jak burą sukę. Po co to wszystko? Kto tutaj ma problemy z nienawiścią?

Blurey napisał/a:

Potępiasz i odczuwasz nie wiadomo czemu ogromną nienawiść, jesteś faszystą człowieku.


Jw.
BTW. Faszystą nie jestem, wręcz przeciwnie. Faszyzm stoi na przeciwko liberalizmowi ekonomicznemu, którego jestem gorącym zwolennikiem :lol:

Blurey napisał/a:

totalitaryzm(najlepsza polityczna rzecz, to totalitaryzm pozytywny, rządzący przez inteligentnego i światłego geniusza o ciepłym sercu)


Ojojojjj! Ukryty faszysta!
A tak na serio, to się zgadzam, ale w sferze państwa. Wszystko jest lepsze od tego gówna, które teraz jest.
A jakby usunąć te państwa, to i tak jakiś podział administracyjny musiałby być. Na siłę pozmieniałbyś granice regionów, zeby nie przypominały aktualnej mapy? :lol: Jedna osoba nie może zarządzać całym światem. :lol:

Blurey napisał/a:

Co ja napisałem wcześniej, a tak, JA MAIN FJUHA. Ogarnij ten faszyzm bo aż boli.


Dlaczego używasz terminów, których znaczenia kompletnie nie znasz? :lol:
Faktycznie, masz rację. Jakby ten temat był o religii, to mówiłbyś do mnie "Papa" ? :D
Zachowujesz się jak lewicowe gnidy, które mówią o tolerancji, a same dyskryminują wiele środowisk.

Blurey napisał/a:

jak ktoś ma odmienne zdanie o czymś innym, to k***a nienawiść w 100%


O sobie chyba piszesz :D Kolejny hipokryta... Do tego idiota.

Więcej szacunku i tolerancji dla drugiego człowieka.

Blurey

2014-11-17, 23:23
Cytat:

Do ciebie panie kolego nie mam szacunku z tego tytułu, ze nie masz szacunku do ludzi o innym światopoglądzie niż ty.



Przecież to już jest idiotyzm. To właśnie ja namawiam by każdego szanować, niezależnie od poglądów czy przynależności narodowej i to ja neguje twoje zachowanie, bo nie masz szacunku do tego, że mam inne zdanie na temat danego kraju, a ty mi tutaj wygadujesz takie bzdury. Pamiętaj też, że jak ktoś wygaduje głupoty, to jest głupcem, czarno na białym. Na szacunek tak czy siak trzeba sobie zapracować i nikt nie szanuje głupca.


Cytat:

Bla bla bla... Nie obchodzi mnie kto chce wyjezdzac z tego kraju, serio! Mam problem z tym, ze taki burak jak ty, jak znajdzie szase wyjazdu to musi wylać swoje żale na kraj (Polak Cebulak, Polandia, Cebulandia itd.). To tak jakbym na odchodne z domu rodzinnego każdego zjechał jak burą sukę. Po co to wszystko? Kto tutaj ma problemy z nienawiścią?



Od razu stawiasz tezę, że jestem burakiem, co od razu dowodzi twojej nienawiści, lub lżej, nieakceptacji mnie i moich poglądów. Żadnych żalów na kraj nie piszę, ja piszę tylko subiektywną prawdę i nie możesz mi niczego zarzucić, bo nigdzie jeszcze nie napisałem nieprawdy.

Cytat:

BTW. Faszystą nie jestem



To w końcu kraj ponad podziały czy nie? To jestem tym zerem i burakiem bo chcę "sp***olić" z kraju czy nie? Można mieć cechy faszysty, nawet tego nie wiedząc.

Cytat:

Ojojojjj! Ukryty faszysta!



I co z tego? Też posiadam cechy faszyzmu, ten ustrój nie jest w 100% zły, tylko ma negatywne i pozytywne przywary, staram korzystać z tych pozytywnych.

Cytat:

A jakby usunąć te państwa, to i tak jakiś podział administracyjny musiałby być. Na siłę pozmieniałbyś granice regionów, zeby nie przypominały aktualnej mapy? :lol: Jedna osoba nie może zarządzać całym światem. :lol:



Dla tego napisałem wcześniej, że moje marzenia, to mrzonka. To całe społeczeństwo świata musiałoby tego, nie można nic na siłę. A że społeczeństwo to głupcy ple ple ple...

Cytat:

Dlaczego używasz terminów, których znaczenia kompletnie nie znasz? :lol:



Bo używasz jednej, najgorszej cechy faszyzmu, przynależności rasowej na tle nardowości, a mi nie ma prawa się nie podobać, bo jestem "zerem" i chcę sp***olić i mieć wyj***ne, dla tego jestem dla ciebie najgorszy (hitlerek nie używał pustych słów, tylko siły).


Cytat:

Zachowujesz się jak lewicowe gnidy, które mówią o tolerancji, a same dyskryminują wiele środowisk.



Idiotyczne porównanie, nawet nie wiem do czego się odnosi i samemu się odnieść. Absurd. Napiszę tylko, nie, jesteś w mega błędzie.

Cytat:

O sobie chyba piszesz :D Kolejny hipokryta... Do tego idiota.



Ten idiotyzm to już od początku twojego postu idzie, bo od początku nic nie rozumiesz, więc wybaczam.


Cytat:

Więcej szacunku i tolerancji dla drugiego człowieka.



No to właśnie do ciebie jest. Dafuq na ch*j mi piszesz coś, o co sam się przysrałeś, gdy pisałem długiego posta na temat braku szacunku i tolerancji dla drugiego człowieka i mojego "marzenia" by to się skończyło i każdy razem współpracował jak jedna wielka rodzina. Twoje podsumowanie jest podsumowaniem twojego nie rozumienia i kretynizmu, szkoda, że nigdy nie można podyskutować z kimś na poziomie.

kronosmarr

2014-11-19, 18:36
Blurey napisał/a:

To właśnie ja namawiam by każdego szanować...


Blurey napisał/a:

Na szacunek tak czy siak trzeba sobie zapracować


Ty weź się k***a zdecyduj, hipokryto :P
Jesteś typowym idiotą, bo mówisz o szacunku bez względu na poglądy, a za nie właśnie innych wyśmiewasz i obrażasz.

Blurey napisał/a:

Od razu stawiasz tezę, że jestem burakiem, co od razu dowodzi twojej nienawiści, lub lżej, nieakceptacji mnie i moich poglądów.


Bo nim jesteś, tak jak i hipokrytą.

Blurey napisał/a:

bo nigdzie jeszcze nie napisałem nieprawdy.


Wedle twojej oceny pewnie tak.

Blurey napisał/a:

I co z tego? Też posiadam cechy faszyzmu, ten ustrój nie jest w 100% zły, tylko ma negatywne i pozytywne przywary, staram korzystać z tych pozytywnych.


Hipokryta :P

Blurey napisał/a:

Bo używasz jednej, najgorszej cechy faszyzmu, przynależności rasowej na tle nardowości, a mi nie ma prawa się nie podobać, bo jestem "zerem" i chcę sp***olić i mieć wyj***ne, dla tego jestem dla ciebie najgorszy (hitlerek nie używał pustych słów, tylko siły).



k***a, kółko różańcowe i zespół taneczny to też przynależność! FASZYŚCI NAZIŚCI KIBOLE ROBOLE!

Blurey napisał/a:

Cytat:
Zachowujesz się jak lewicowe gnidy, które mówią o tolerancji, a same dyskryminują wiele środowisk.


Idiotyczne porównanie, nawet nie wiem do czego się odnosi i samemu się odnieść. Absurd. Napiszę tylko, nie, jesteś w mega błędzie.


Piłem o tym jakim hipokrytą jesteś.

Blurey napisał/a:

Ten idiotyzm to już od początku twojego postu idzie, bo od początku nic nie rozumiesz, więc wybaczam.


Jesteś emocjonalnie nierozgarnięty, że cię nikt nie rozumie? Tzw EMO? Bo doktorem nauk to ty nie jesteś, tylko zwykłym kretynem.

Blurey napisał/a:

No to właśnie do ciebie jest... Dafuq na ch*j mi piszesz coś, o co sam się przysrałeś, gdy pisałem długiego posta na temat braku szacunku i tolerancji dla drugiego człowieka i mojego "marzenia" by to się skończyło i każdy razem współpracował jak jedna wielka rodzina. Twoje podsumowanie jest podsumowaniem twojego nie rozumienia i kretynizmu, szkoda, że nigdy nie można podyskutować z kimś na poziomie.




Hipokryzja, składnia z dupy, błędy i powtórzenia.
Diagnoza: nie możesz rozmawiać na poziomie, bo TY go nie masz ;)

Blurey

2014-11-20, 23:47
Cytat:

Ty weź się k***a zdecyduj, hipokryto :P




Czy tobie trzeba wszystko wykładać na 100%? Przecież wiadomo, że gwałciciela nie szanuję. Należy każdego "szanować" z zasady, czyli nie gnoić, wyzywać i się wywyższać, ale na szacunek! należy sobie zapracować.

Cytat:

Jesteś typowym idiotą, bo mówisz o szacunku bez względu na poglądy, a za nie właśnie innych wyśmiewasz i obrażasz.



Nazywam motłoch głupcami. Powtarzam, to, że należy każdego szanować nie zwalnia od tego, że jak ktoś jest głupcem, to należy na niego powiedzieć, że jest... no po prostu głupi. Jak ktoś jest gwałcicielem, to gwałciciel. Jak można to rozumieć w tak kretyński sposób.


Twoja ostatnia wypowiedź była tak durna i żałosna, że kończę pogawędkę, ponieważ nie ma o czym rozmawiać.
Ogarnij co to znaczy być hipokrytą, bo wg. twojego głupiego myślenia, podobnie jak z tym szanowaniem, każdy na tym świecie jest hipokrytą. Nie, nie jest, bo nie wszystko jest czarne na białym. Każda twoja teza na temat bycia hipokrytą jest błędna i bardzo łatwo mogę to udowodnić, ale nie chcę mi się już pie**olić o takich prostych głupotach z takim głupcem*, zboczyłeś kompletnie z tematu i ani razu na razie nie zaprzeczyłeś mojej racji i nie przedstawiłeś czemu się mylę i źle myślę.


*No dobra, żebyś się nie posrał, że uciekam bo jestem głupi i przegrałem to jedną rzecz tylko dla ciebie naprostuję.


Cytat:

Blurey napisał/a:

I co z tego? Też posiadam cechy faszyzmu, ten ustrój nie jest w 100% zły, tylko ma negatywne i pozytywne przywary, staram korzystać z tych pozytywnych.


Hipokryta :P



Hehe. Piszę w poście, że są pozytywne i negatywne przywary faszyzmu, piszę tobie, byś ogarnął ten faszyzm bo aż boli. Czemu? Bo używasz negatywnej przywary. Gdzie tu człowieczku hipokryta?


No i takie denne postulaty.

Cytat:

Jesteś typowym idiotą, bo mówisz o szacunku bez względu na poglądy, a za nie właśnie innych wyśmiewasz i obrażasz.



A ja się od początku pytam w którym miejscu tak twierdzę/robię? Nie mogę otrzymać odpowiedzi do teraz.

Cytat:

Hipokryzja, składnia z dupy, błędy i powtórzenia.



Nie dbam o takie pierdoły, gdy na szybko odpisuję na idiotyczny, niesamowicie irytujący post.