18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całe życie walczę z bolszewią

vonreinert • 2014-11-12, 20:44


"Prawdziwi Polacy na Marszu Niepodległości" ver. 2014 ;)

Kuriki

2014-11-13, 10:02
mut1234 napisał/a:

Kuriki, za nazwanie Polskiej flagi, kolorową szmatą na kiju od szczotki, życzę ci żebyś zdechł.


A ja ci życzę byś wyjął kij ze swojej dupy :ciasteczkowy:

qwachu

2014-11-13, 12:26
@Kuriki: A ja ci życzę, żebyś ten kij włożył po samą szczotkę i się już zamknął.

Chcesz, to przedstawię cię mojemu kumplowi, co czerwoni jego dziadkowi za obronność kraju i podziękowali zamęczeniem na Pawiaku, a ojca zgarnęli SB-cy w drodze z pracy do domu i zakatowali. Matka dowiedziała się o tym po tygodniu poszukiwań. Do dziś dzieciaki tych zbrodniarzy siedzą na ciepłych posadkach załatwionych, albo odziedziczonych po rodzicach i śmieją się w twarz wszystkim, albo udają, że nie było takiej sprawy. Bielsi k***a od białego.

Kuriki

2014-11-13, 15:26
qwachu napisał/a:

@Kuriki: A ja ci życzę, żebyś ten kij włożył po samą szczotkę i się już zamknął.


A dziękuję, dziękuję :oops:


qwachu napisał/a:

Chcesz, to przedstawię cię mojemu kumplowi, co czerwoni jego dziadkowi za obronność kraju i podziękowali zamęczeniem na Pawiaku, a ojca zgarnęli SB-cy w drodze z pracy do domu i zakatowali.



Tylko co to ma dać w zamierzeniach według ciebie? Pogadałbym z kolejnym gościem, który (być może, nie wiem na pewno bo go pewnie nie znam) ma wtłoczone do głowy nienawiść do określonych ludzi. I co dalej? Podejścia swojego nie zmienię i tak.

qwachu napisał/a:

Matka dowiedziała się o tym po tygodniu poszukiwań. Do dziś dzieciaki tych zbrodniarzy siedzą na ciepłych posadkach załatwionych, albo odziedziczonych po rodzicach i śmieją się w twarz wszystkim, albo udają, że nie było takiej sprawy. Bielsi k***a od białego.



BYWA. Shit happens. Każdy wybiera własną drogę i jak ktoś chce się sprzeciwiać ludziom, którzy od niechcenia mogą delikwenta uciszyć to niech się tak bawi. Ktoś chce być w mafii (legalnej czyli rządzie), która trzęsie krajem i brutalnie eliminuje przeciwników to niech będzie.

Ja mam takie podejście, że z tego bagna chcę odejść prędzej czy później i będę korzystał z życia, bawił się. Ktoś chce tu zostać i swoje życie przeznaczyć na graniu na nosie politykom no to niech to robi. Nie czepiam się, nie każę wyznawać moich poglądów. Czasem się pośmieję z tych, których fantazja ponosi np w temacie "walki z komuną" i to wszystko. Żyję i daję żyć innym.

tomino92

2014-11-13, 16:02
Kuriki weź się spakuj jeszcze dziś i jak najszybciej wypie**alaj z polski skoro ci tak źle, im mniej takich patoli jak ty tym lepiej... pozdrawiam obyś zgiął gdzieś po drodze. :)

Kuriki

2014-11-13, 16:33
tomino92 napisał/a:

Kuriki weź się spakuj jeszcze dziś


Jak już wspominałem, niedługo acz (niestety) nie dziś 8-)

tomino92 napisał/a:

wypie**alaj z polski skoro ci tak źle, im mniej takich patoli jak ty tym lepiej...


Spoko. W końcu (przyjmijmy, że za kilkanaście lat) zostaną tu same mentalne błędne rycerzyki co to z wiatrakami walczą o "lepsze jutro" i barany co to jak im ktoś w twarz pluje to mówią, że deszcz pada i nie jest źle.
Więc tak, im mniej takich jak ja tym lepiej, bo jak widać w Polandii nie ma miejsca dla kogoś kto nie spina dupska, nie dostaje k***icy na dźwięk słowa "tefałen", nie przejmuje się kolorową szmatą na kiju, jest realistą i jego definicją dobrze spędzonego czasu nie jest dostawanie wpie**olu od silniejszych. :krejzi: :jumpingtits:

tranzystor

2014-11-13, 18:07
PanStachZeStalowejWoli napisał/a:


Panowie doświadczeni życiem, ten pan w brązowej kurtce został wydalony z uczelni w 68' przez prowokacje policyjną, to znaczy we Wrocławiu na pochodzie studentów podstawieni agenci milicji wszczęli burdy z milicją umundurowaną, następnie studentów z przodu marszu (czyli najaktywniejszych działaczy patriotycznych) obfotografowano i postawiono im zarzuty wszczęcia walk i wydalono z uczelni..... smutne jak ch*j, tym bardziej że ci ludzie nie zostali w żaden sposób zrehabilitowani,




W jaki sposób mają go zrehabilitować? Dać dyplom ukończenia uczelni, bo był głupi i dał się sprokować jeszcze głupszym, zamiast siedzieć w domu i się uczyć? Jakby przysiadł do nauki zamiast się szlajać, to by skończył studia.

Blurey

2014-11-13, 19:54
Kuriki ma bardzo zdrowe podejście, rzadko to widoczne na tym portalu.

Ale ta nienawiść niektórych użytkowników, po jego wypowiedziach jest niesamowita, ich mózgi są przesiąknięte propagandą. Powtarzam poraz kolejny, nie ma czegoś takiego jak państwo, jest kula ziemska i każdy jest mieszkańcem kuli ziemskiej. Państwo to tylko bardzo mocno rozwinięte plemię ludzi. Każdy ma prawo do opinii na temat danego państwa i w wg. mnie mówiąc na flagę polski białą szmatą to nic złego, bo to w rzeczywistości biała szmata z urojonym przez niektórych ludzi, którzy mają wyprany mózg znaczeniem pewnego kultu. W tym wypadku kultu Polski.

Ja się czuję mieszkańcem ziemi, mam w dupie polskę, jedynie co mnie łączy z nazwą tego terenu, to właśnie to, że się na tym terenie urodziłem. Niestety człowiek to zwierze i takie syfiaste i zwierzęce przywary jak honor jeszcze się u ludzi nie wypaliły. No i trzeba też zauważyć, że ludzie są szokująco głupi i jednostka mądra czy wybitna na prawdę nie ma czego wśród ludzi szukać, bo i tak nie znajdzie. Jak można ginąć za ojczyznę za kawałek i tak do nikogo nie należącego terenu, jak można atakować inny kawałek do nikogo nie należącego terenu!? Dopóki ludzie są poj***ni, istnieje wojsko i ludzie się zarzynają na polecenie jednego zwykłego truchła jak np. Hitler, Stalin kiedyś, to będzie syf. Zobaczcie co było napisane w odezwie do narodu podczas agresji rzeszy? Za nie włączenie się do mordowania "kara śmierci" k***a absurd.

Kuriki

2014-11-13, 20:11
Blurey napisał/a:

Kuriki ma bardzo zdrowe podejście, rzadko to widoczne na tym portalu.

Ale ta nienawiść niektórych użytkowników, po jego wypowiedziach jest niesamowita, ich mózgi są przesiąknięte propagandą. Powtarzam poraz kolejny, nie ma czegoś takiego jak państwo, jest kula ziemska i każdy jest mieszkańcem kuli ziemskiej. Państwo to tylko bardzo mocno rozwinięte plemię ludzi. Każdy ma prawo do opinii na temat danego państwa i w wg. mnie mówiąc na flagę polski białą szmatą to nic złego, bo to w rzeczywistości biała szmata z urojonym przez niektórych ludzi, którzy mają wyprany mózg znaczeniem pewnego kultu. W tym wypadku kultu Polski.

Ja się czuję mieszkańcem ziemi, mam w dupie polskę, jedynie co mnie łączy z nazwą tego terenu, to właśnie to, że się na tym terenie urodziłem. Niestety człowiek to zwierze i takie syfiaste i zwierzęce przywary jak honor jeszcze się u ludzi nie wypaliły. No i trzeba też zauważyć, że ludzie są szokująco głupi i jednostka mądra czy wybitna na prawdę nie ma czego wśród ludzi szukać, bo i tak nie znajdzie. Jak można ginąć za ojczyznę za kawałek i tak do nikogo nie należącego terenu, jak można atakować inny kawałek do nikogo nie należącego terenu!? Dopóki ludzie są poj***ni, istnieje wojsko i ludzie się zarzynają na polecenie jednego zwykłego truchła jak np. Hitler, Stalin kiedyś, to będzie syf. Zobaczcie co było napisane w odezwie do narodu podczas agresji rzeszy? Za nie włączenie się do mordowania "kara śmierci" k***a absurd.


Ło k***a :shock: Ktoś po mojej stronie i z moim punktem widzenia :shock: A już prawie stwierdziłem, że zostałem sam :jumpingtits:

Blurey

2014-11-13, 20:33
Straszne jest to, że taki punkt widzenia, który jest właśnie najbardziej naturalnym, ma tak mało ludzi.

kronosmarr

2014-11-13, 22:35
Ciężko się czyta, jak "Mieszkańcy Ziemi" z obywatelstwem Polski obrażają dwóch starszych facetów, których nie obchodzi tylko, żeby się nażreć. Ciężko też czytać drugą stronę, która życzy śmierci tym hejterom za to, że ich nie szanują.
Ludzie stracili wiele na poświęceniu sprawie, w którą wierzą, a ci od "zdrowego punktu widzenia" ich wyśmiewają.

Chcą sp***alać z kraju, to niech sp***alają, tylko po co pluć na patriotyzm, symbole narodowe i samą Polskę? Pluć można na kiboli, zadymiarzy, tych debili, co robili burdy, sp***oliny lewicowe i inne śmiecie w tym kraju. Czym wam ci faceci podpadli? Tym, że mają jakąś inicjatywę? Że działają wedle własnego systemu wartości, gdzie na pierwszym miejscu nie jest żądza pieniądza? Szkoda słów.

Do mieszkańców Ziemi!
Idąc dalej waszym tokiem myślenia można powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak naród, czy rodzina. Każdy jest każdemu obcy. Twoją matkę mogę nazwać szmatą, bo nie ma w tym nic złego.
Ludzie działający charytatywnie to też frajerzy, z resztą wszyscy, którzy nie widzą tylko swojego czubka nosa to frajerzy. Przez takie podejście świat wygląda, jak wygląda.
Kraj to nie tylko kawał ziemi, ale historia, tradycja, tożsamość narodowa, przodkowie i wiele innych. Ludzie chcą żyć godnie we własnym kraju, bez konieczności emigracji.

Dzisiaj niestety propaganda lewicowa wtłacza takie myślenie w umysły ludzi, żeby dokonać całkowitego demontażu państwa.
Życzę wam powodzenia na emigracji. Baba z wozu, koniom lżej. Pamiętajcie, żeby się nie przyznawać skąd przyjechaliście, bo to przecież FSTYD! Polandia Cebulandia, tak ten kraj nazywacie, nie?

Aaa! Zapomniałbym! Ciapaci i czarni pokażą wam, co to jest tolerancja ;)

Pa...........li

2014-11-13, 23:42
tranzystor napisał/a:


W jaki sposób mają go zrehabilitować? Dać dyplom ukończenia uczelni, bo był głupi i dał się sprokować jeszcze głupszym, zamiast siedzieć w domu i się uczyć? Jakby przysiadł do nauki zamiast się szlajać, to by skończył studia.



dać tablicę upamiętniającą te wydarzenia, zaprosić takich ludzi na juwenalia, przedstawić ich historię i dać oficjalne przeprosiny od uczelni

co do kuriki i ludzi z jego "światopoglądem"

jeżeli wam nie zależy na Polsce, ani na ludziach którzy tu mieszkają, ani na słabszych którzy są okradani przez złodziei, ani tych którzy maja potencjał być lepszymi ludźmi, ale są gnojeni przez system który dąży do tego żeby właśnie zostali tu sami debile którzy dadzą się okradać i nie będą narzekać...
no to wyjedźcie stąd, nie płaczcie na forum

ja nie uważam siebie za zwierzę, uważam że być człowiekiem to walczyć o dobro, lepsze jutro dla siebie i "tych którzy urodzili się w tym samym miejscu na ziemi"
ja nie mogę patrzeć jak jeden drugiego okrada, i ci panowie z filmu pewnie też, i jak większość tych którzy byli na marszu (odjąć dresów - prawilnych bojówkarzy)

a wam życzę gorzkiego smaku który będzie wam towarzyszył w trakcie umierania, że woleliście sp***olić i nie oglądać się na innych mimo że mogliście pomóc wielu którzy pomocy potrzebowali, i nie chodzi tylko o polaków, bo skoro teraz podejmujesz taką decyzję, to nie pomożesz nikomu później

Blurey

2014-11-13, 23:51
kronosmarr


Całkowicie nie zrozumiałeś niczego. Ale czego się spodziewać. :)

Cytat:

Ludzie stracili wiele na poświęceniu sprawie, w którą wierzą, a ci od "zdrowego punktu widzenia" ich wyśmiewają.



Jakiej sprawie? Poświęcili się na nic.

Cytat:

Że działają wedle własnego systemu wartości, gdzie na pierwszym miejscu nie jest żądza pieniądza? Szkoda słów.



Na pierwszym miejscu jest warunek bytowy. Byt = pieniądz. Każdy chce pieniędzy i jak najgodniejszego życia, cała ta walka polega właśnie temu, by społeczeństwo było bogate i żyło w dostatku i wygodzie.

Cytat:

Do mieszkańców Ziemi!
Idąc dalej waszym tokiem myślenia można powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak naród, czy rodzina. Każdy jest każdemu obcy. Twoją matkę mogę nazwać szmatą, bo nie ma w tym nic złego.



Oczywiście, że nie istnieje coś takiego jak naród i oczywistym jest, że istnieje coś takiego jak rodzina. Nikt nikomu nie jest obcy, bo w końcu wszyscy to mieszkańcy ziemi. Zobacz jaki jesteś głupi, nic nie rozumiesz i wszystko przekręcasz...

Cytat:

Ludzie działający charytatywnie to też frajerzy, z resztą wszyscy, którzy nie widzą tylko swojego czubka nosa to frajerzy. Przez takie podejście świat wygląda, jak wygląda.



To nie wiem do kogo akurat piszesz. Sam popieram bardzo ludzi działających charytatywnie, działania charytatywne to jeden z wielu impulsów potrzebnych temu światu.

Cytat:

Kraj to nie tylko kawał ziemi, ale historia, tradycja, tożsamość narodowa, przodkowie i wiele innych. Ludzie chcą żyć godnie we własnym kraju, bez konieczności emigracji.



Powiem tylko tak: Nad historią kawałka ziemi, zwanej Polską należy tylko płakać i wstydzić się, zastanawiać się co za popie**oleńcy kiedyś mieszkali w Europie, na ch*j się co chwile wybijali, rozpie**alali i napadali, zamiast tworzyć wspólnotę, jako mieszkańcy ziemi, będąc jak to powiadasz Polakiem, genetycznie ani w żaden inny sposób nie różnisz się od Niemca czy Ruska, tylko to jak masz ty lub oni wyprany mózg, różni twoją mentalność. Marzę, by nie było czegoś takiego jak Państwo, tylko była współpraca całego świata, by każdy używał swoich atutów (murzyn siły, żółtek mózgu i tak dalej). Z dzisiejszego gówna zwanego naszą rzeczywistością, już od dawna na ziemi panowałby raj, dostatek i godne przeżycie tych 30-100 lat danych jednorazowo każdej istocie ludzkiej.

Cytat:

Dzisiaj niestety propaganda lewicowa wtłacza takie myślenie w umysły ludzi, żeby dokonać całkowitego demontażu państwa.
Życzę wam powodzenia na emigracji. Baba z wozu, koniom lżej. Pamiętajcie, żeby się nie przyznawać skąd przyjechaliście, bo to przecież FSTYD! Polandia Cebulandia, tak ten kraj nazywacie, nie?

Aaa! Zapomniałbym! Ciapaci i czarni pokażą wam, co to jest tolerancja ;)



Nie wiesz co to lewica-prawica, myślisz od razu, że lewica=zło. Jestem za Korwinem, jakie poglądy by nie miał, ważne, że jest ekstremalny i w sejmie musi być za wszelką cenę taka opozycja, która gnoi bandę czworga, durni polacy tego nie rozumieją. No i oczywiście, czerwoną zarazę należy wypleniać gdziekolwiek by się nie było. Pochodzę z bardzo bogatego domu w Polsce, pomimo tego marzę by zamieszkać w spokojnej Kanadzie, gdzie moja mentalność będzie mniej więcej na poziomie tamtejszych ludzi. Dobrze, że wspomniałeś o ciapatych i czarnych, w mojej wizji "mieszkańca ziemi" każdy taki brud, obojętnie jaki kolor skóry, ważne, że brud, który morduje, kradnie itp. zostałby po prostu brutalnie stracony.


Cytat:

a wam życzę gorzkiego smaku który będzie wam towarzyszył w trakcie umierania, że woleliście sp***olić i nie oglądać się na innych mimo że mogliście pomóc wielu którzy pomocy potrzebowali, i nie chodzi tylko o polaków, bo skoro teraz podejmujesz taką decyzję, to nie pomożesz nikomu później



To gdzie przeżyje swoje życie nie powinno cię nic obchodzić. Nie bądź faszystą. Żyj swoim życiem, pomimo, że nudnym i żałosnym, to swoim, nie patrz na innych.

kronosmarr

2014-11-14, 20:41
Blurey napisał/a:

Całkowicie nie zrozumiałeś niczego.


Oj zrozumiałem, zrozumiałem ;)

Blurey napisał/a:

Poświęcili się na nic.




Czy na nic? Zależy od punktu widzenia. Dla mnie są bohaterami.


Blurey napisał/a:

Na pierwszym miejscu jest warunek bytowy.


Co do godnego bytu, to różnimy się tym, że ty wolisz iść w miejsce, gdzie będziesz miał zapewniony, a tacy panowie dążą do tego, żeby był on na miejscu. W Polsce. W miejscu, gdzie chcą żyć. Ale ty tego nie zrozumiesz...
Wyobraź sobie, że można odczuwać więź nie tylko do osób, ale i miejsc, rzeczy, historii...

Blurey napisał/a:

Oczywiście, że nie istnieje coś takiego jak naród i oczywistym jest, że istnieje coś takiego jak rodzina.


Na jakiej podstawie jest to oczywiste?
Są różne więzi społeczne, które można rozgraniczyć od najmniejszych do największych - najbliższa rodzina, przyjaciele, dalsza rodzina, znajomi, sąsiedzi, mieszkańcy tego samego osiedla, miasta, województwa, kraju, kontynentu, ziemi... Więzi społeczne oczywiście nie muszą być równoznaczne z dyskryminacją, lub wyższością jednej nad drugą.
Blurey napisał/a:

Nikt nikomu nie jest obcy, bo w końcu wszyscy to mieszkańcy ziemi.


... naszego układu słonecznego, galaktyki, gromad galaktyk, wymiaru, grupy wymiarów... i tak do stwierdzenia, że jesteśmy wszyscy mieszkańcami wszystkiego, bo skoro nie uznajemy podziału na państwa, naród i inne, to dlaczego miałoby ograniczać się na ziemi?
Za dużo Anarchokapitalizmu czy tam innych pochodnych anarchii.


Blurey napisał/a:

Nad historią kawałka ziemi, zwanej Polską należy tylko płakać i wstydzić się


To chyba ty, bo ja jestem dumny ;)

Cytat:

tworzyć wspólnotę, jako mieszkańcy ziemi


Serio? I wszyscy ludzie się zjednoczą i złapią się za ręce. Chyba tylko Jezus spełnia te kryteria :D

Blurey napisał/a:

tylko to jak masz ty lub oni wyprany mózg, różni twoją mentalność.


Dlaczego uważasz, że mam wyprany mózg? Świadczy o tym troska o kraj? Chęć zmiany na lepsze? Duma z historii i tradycji? Co w tym złego? Godnego potępienia?
Uważasz się za wzór do naśladowania? sp***olić z kraju, jednocześnie obrażając wszystko co z nim związane uważasz za jedyne właściwe rozwiązanie?

Nie potępiam emigracji, niech każdy żyje swoim życiem. Jakbym nie miał perspektyw w Polsce, to sam bym wolał wyjechać. Ale jaką trzeba być sp***oliną, żeby obrażać kogoś, albo wyśmiewać za ich ideały, skoro nie krzywdzą nikogo?


Blurey napisał/a:

na ch*j się co chwile wybijali, rozpie**alali i napadali


Dlaczego pijesz do historii Polski? Gdzie na świecie się nie zabijali, nie wojowali?

Blurey napisał/a:

Marzę, by nie było czegoś takiego jak Państwo, tylko była współpraca całego świata


Też marzę, ale wróć już do rzeczywistości.


Blurey napisał/a:

by każdy używał swoich atutów (murzyn siły, żółtek mózgu i tak dalej)



Zgodzę się, ale lewica nie uznaje czegoś takiego jak różnice. Te atuty są uznawane przez nich za "dyskryminację", "rasizm", "faszyzm", "homofobię", itp.

Blurey napisał/a:

Z dzisiejszego gówna zwanego naszą rzeczywistością, już od dawna na ziemi panowałby raj, dostatek i godne przeżycie tych 30-100 lat danych jednorazowo każdej istocie ludzkiej.



Przy tej automatyzacji moglibyśmy żyć na dużo wyższym standardzie nie pracując prawie wcale, ale światowa finansjera na to nie pozwoli. Przestaliby się bogacić i koncentrować wszelkie bogactwa u swojego boku. Po raz kolejny - wróć do rzeczywistości ;)


Blurey napisał/a:

Nie wiesz co to lewica-prawica, myślisz od razu, że lewica=zło.


Chyba ty nie widzisz rozróżnienia lewica-prawica, tym bardziej podział dwuosiowy.
Zabieranie POD PRZYMUSEM jednemu, żeby dać drugiemu nigdy nie jest dobre. To tylko teoria oczywiście. W praktyce jeszcze muszą trochę nakraść dla siebie. Taki duży skrót dla ciebie :) Więcej już musisz sam poczytać.
Poza tym w środowiskach lewicowych na siłę wybielają i promują wszystko na odwrót niż powinno być. Tematów i dowodów na idiotyzm takiego działania jest dość.

Co do Korwina, to jego partia jest najbardziej zbieżna z moimi poglądami GOSPODARCZYMI, więc w miarę możliwości będę popierał (konkretne osoby z partii, nie Korwina). Pojawi się ktoś bardziej odpowiadający moim oczekiwaniom, to gwarantuję, że KNP straci moje poparcie.
Ta cała szopka polityczna to jeden wielki populizm, więc z czegoś trzeba wybrać.



Blurey napisał/a:

Dobrze, że wspomniałeś o ciapatych i czarnych


Nie chodzi tu o kolor skóry, religie itd. tylko o stereotypowe zachowanie.
Z jednym turasem mieszkałem i był w porządku, czego nie można powiedzieć o większości.



Dla podsumowania chciałem dodać, że dla mnie jesteś zerem, bo na każdym kroku emanuje od ciebie szyderstwo z Polski i wszystkiego co z nim związane. Jakby cię to waliło w cyce, bo nie utożsamiasz się z tym czy tamtym, to ja nic przeciwko nie mam, ale obrażanie czegoś, co szanuję i cenię świadczy tylko o tym, jak bardzo zgniłą osobą jesteś.

Elo i wyślij nam pocztówkę, jak już stąd wyjedziesz.

Romantyk

2014-11-14, 23:14
Tak, tak, a przyleciały by ufoludki to powiedzielibyście, że jesteście mieszkańcami kosmosu. :lol:

De...........37

2014-11-14, 23:30
Kolejny wątek z dwudziestoletnimi wojownikami z komunizmem, patriotami nieumiejącymi pisać po polsku i przerzucaniem się tym, kto jest lepszym Polakiem oraz kto jest "zmanipulowany" (modne słowo na sadolu).