18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cala prawda o zyciu w Anglii

evon • 2012-01-15, 01:49
Umieszczona w jednej nucie

warto przesłuchac, szczegolnie polecam tym co wypie**olili na wyspe

si...........er

2012-01-15, 21:07
fajny ten sadistic, polityka tez sie trafia,
wiecie, w polandii w 1980 były puste półki a ludzie się spotykali, teraz są pełne i w tym problem nie mają czasu sie spotkać, bo maja obsesję kupowania

evon

2012-01-15, 21:18
Legon napisał/a:

hehe kobiety na kolanach jak takie k***a pasztety to tylko do japy ktora przed tym zostala odkazona wodka i jazda :D
po za tym jakby ktos zaczal na mnie wjezdzac tylko dlatego ze jestem polakiem to bym mu tak nawciskal zeby k***a albo sie na mnie rzucil albo nie odezwalby sie ani slowem a jakby sie na mnie rzucil to oczywiscie z mojej strony walka do smierci pie**ole wole umrzec probujac zajebac chwasta niz przejsc obok tego objetnie
a o polakach w innych krajach to prawda w usIa polak pracuje przychodzi 2 polak mowi ze bedzie pracowal za 2$ mniej na godzine mniej od niego ... "mam wyj***ne" na takie osoby dla ktorych tylko pieniadz sie liczy gleboko ch*j wam w dupe szmaty !! (sie pewnie za duzo filozofii naczytali bo uwazaja k***a ze bog jest tak wspanialy i wybaczy im to ze wykorzystuja innych obyscie sie k***a nie przeliczyli )



wypowiedział sie ten co by on zrobił. jak nie byłeś na wyspie i niewiesz jaki to stres jak przez kazdego do okola jestes wytykanym palcem to k***a nie komentuj, dzieki

Żołądkowa napisał/a:

Ja też wyleciałem i ch*j wam do tego, to moje życie, zamiast pie**olić zajmij się swoim.
Zresztą co ten suchy cwe*owaty śpiewak może wiedzieć o życiu jak nawet nie potrafi w kamerę popatrzeć dłużej niż 5 sekund.

Wyleciałem i dobrze mi z tym.
I nie tobie ućpany gnoju oceniać to jak tutaj jest bo nawet Cię tutaj nie było, więc ch*ja możesz wiedzieć o życiu tutaj, jest mi tu zajebiście, za tygodniówkę kupię sobie xboxa, za drugą kinecta i jeszcze mi zostanie, nie pije już wódki tylko j. walkera albo jacka a do jarania mam zajebisty skunk a nie twoje 3 dziury samosiewu spod bloku.
Stać mnie było uszczęśliwić ojca i kupić mu odj***ny zegarek, uszczęśliwiłem też swoje rodzeństwo bo dostali zajebistą konsolę, więc nie pie**ol mi zbutwiały blokersie, że zapominam o najważniejszych wartościach.
Wolisz jeść gówno z kolegami ? prosze bardzo, ja wole jeść tort z kolegami.

I wbij sobie do głowy, że po trzydziestce też będziesz widywał swoich najlepszych kumpli raz na miesiąc albo rzadziej i wtedy takie odstępy czasu nazwiesz inaczej niż wypinanie dupy na przyjaźń.

Więc zapie**alaj na melanż a ja jeszcze Ci dołożę, najeb się tak żeby stracić głos.
Melanżuj, później narzekaj że w szkole ch*jowo uczyli, że pracodawca ch*jowy, że ludzie ch*jowi, że wszystko jest ch*jowe tylko nie ty.
Wole Anglię niż zasiłek tak jak ty.


do kogo ta wiadomość jest skierowana ?

piwko6

2012-01-15, 21:31
No nie k***a, taki dobry kawałek się zapowiadał a tam taki fail pod koniec xD Myślałem że pęknę ze śmiechu jak ujrzałem człowieczka wyglądającego na 15 lat. Wrzucili 15 latka do takiego dobrego kawałka który ma jeszcze piskliwy głosik ? Słucham hh od dzieciaka i uważam że laski i dzieci do tego gatunku nie pasują. Już mi się rzygać chce tymi justinkami, rebekami i całą resztą. Teraz przyszła pora na hip hop, j***ne gimbusy wszędzie się pchają.

evon

2012-01-15, 22:44
piwko6 napisał/a:

xD.


:xalpalm:

breakingartixz

2012-01-15, 23:52
ja pracowalem w anglii i nie znalem tam polaka ktory by narzekal na tamtejsze zycie a znalem wielu. osobiscie tez uwazam, ze tam sie zyje znacznie lepiej jesli chodzi o finanse. jak sie chce i zna sie jezyk to BEZ WIEKSZEGO PROBLEMU mozna tam prace znalesc - najnizsza krajowa anglii bije na glowe nasza nawet w najgorszej robocie gdzie w polsce czlowiek czasami musi zap****c by jakos przezyc do nastepnego miecha. a to ze polacy pracuja za granica to nie znaczy ze nie sa patriotami. logiczne - lepiej pracowac tam gdzie sie wiecej zarabia.

Lurmut

2012-01-16, 00:13
No powiem wam, że nie przepadam za polskim hh, ale ten ma jako taki przekaz. Poza tym to jakieś nieznane mordy, jeszcze nie komercha. Piwko dam niezły kawałek ;)

Fragless

2012-01-16, 01:50
Ja też za hip hopem nie przepadam, a w szczególności takim. Niby tam z paroma rzeczami racje mieli, ale jak tam ktoś przede mną napisał, raptem jeden z nich ma przyszłość w tej "kategorii". Widzę też spory o tym jak kto żyje, ile zarabia itp. Ja osobiście mieszkam w niewielkim mieście i jest... sam nie wiem. Każdy swój pobyt odbiera inaczej. Jednemu ciężko, a drugi jak pączek w maśle. Nie każdy nadaje się za granice, nawet jeśli zna język i da rade się z każdym dogadać. Ja mój pobyt tutaj opisze w ten sposób (od razu napiszę, że leje na hejterów ciepłym moczem): Z życiem towarzyskim raczej tutaj cienko. Polak polaka to by tutaj sprzedał za parę adidasów. Ogólnie powiem, że znaczna większość polaków to przyjechała tutaj ze wsi i to tych najbardziej zabitych dechami. Szybko tam wsiąkają w klimaty dragów, styl ubioru, solarka (nawet faceci). Angole niby nic do nas nie mają, ale i tak wolą bawić się w gronie swoich. Jak już chcesz się z nimi trzymać to koniecznie musisz jarać blanty i czasem fundować. Od polek to raczej z daleka na emigracji (tendencja do puszczenia się z kimś kto oferuje więcej trawy). Angielki to mają o nas wyrobiony stereotyp, że robimy w magazynach, jesteśmy moczymordy i mało atrakcyjni. Co do zarobków to powiem tak. Jeżeli umiesz zaoszczędzić i ogólnie kontrolować wydatki to da rade żyć na poziomie. Ale jak dostajesz wypłatę i lecisz po nowe najeczki i wór zioła to zdychasz z głodu płacząc, że tu ch*jowo. Tyle ode mnie. Ja pobyt w UK widzę tu w ten sposób.

Numernabis

2012-01-16, 08:15
evon napisał/a:

do kogo ta wiadomość jest skierowana ?


domyśl się.
A co Ciebie wytykali palcami na każdym kroku ? bo mnie nie.
Widocznie śmiesznie wyglądasz.

ra...........90

2012-01-16, 09:39
Słuchajcie teraz uważnie : 18 latki jacyś śpiewąją o życiu w Anglii a prawda jest taka, że w dupie byli i gówno widzieli, a jak się było w zawodówce gdzie 2*2+2 stanowiło problem to niech się póżniej nie dziwią że boss nie chce im powierzyć opieki nad 1000 funtów leżących w kasie tak samo pewnie z językiem. Ludzie ogarnijcie się - nikt ich w Anglii na siłe nie trzyma - jak im źle niech sp***alają do Polski. Teraz powiem wam jaka jest prawda - Siedzą Polacy stadami biorą benefitu 600 funtów jak pracowali min 6 miesięcy na zatrudnieniu pierwsze 3 miesiące na bezrobociu dostają 1500 funtów. Jak mają dzieci urodzone tam to od 120-400 na jedną dziecko dodatko przez pierwszy rok. Dodatkowa jak polak pracował tam rok na zatrudnieniu i nie ma pieniędzy nie może znależć pracy to państwo daje mu tzw home sicier opłacają mu czynsz za mieszkanie i to nie nore ale taki polak sobie życzy powiedzmy 2 pokoje bo w jednym śpi a w drugim ogląda tv i wy mówicie, że jest źle. Polacy po średnio 6 latach pobytu ma już swoje właśne chaty - nie są tanie za szeregówke 3 pokoje ok 150 -200 tyś. Mają kredyty na dobrych warunkach. A znałem takich cwaniaków co się budowali sami za miastem jak wielcy k***a Angole Pany bo co to oni w centrum to plebs.

oskarb35

2012-01-16, 10:02
O tych stawkach benefitów to strzeliłeś z dupy powiem. 600 i 1500 przez 3 miesiące?! Gdzie? Gówno prawda. Większość napisanych postów to bzdury pisane przez ludzi, którzy albo tu byli parę miesięcy i "coś tam" od znajomych usłyszeli albo od takich co nigdy nie byli. Jak koleś pisze, że mleko kosztuje 15zł to sorry! Mleko 2L kosztuje 1,15F! Koniec wypowiedzi. Z domem socjalnym też nie jest tak pięknie jak to piszesz, a na dziecko masz 20F tygodniowo benefitu a na każde następne 13,70F i to nie rok tylko do ukończenia 16 roku życia dziecka. I nie wciskajcie mi k***a kitów bo mieszkam tu już parę lat i wiem jak to wygląda. Powtarzam: kokosów nie ma ale da się żyć jak normalny człowiek, no chyba że się jest asem z Polski i robi tak jak ktoś napisał: piątek to chlanie i wór trawy!

Pozdrawiam

Piotrcovianin

2012-01-16, 14:36
Bez pie**olenia, dobry kawałek i szczera prawda, zresztą nie tylko w UK się tak dziele.

evon

2012-01-16, 19:25
Żołądkowa napisał/a:


domyśl się.
A co Ciebie wytykali palcami na każdym kroku ? bo mnie nie.
Widocznie śmiesznie wyglądasz.


noto całkowiie zle napisales, bo ja mam tylko 30stke jaka wiek podana no ale spoko jak chcsz. i nic nie mowilem ze nie lubie uk ? ja kocham ten j***ny kraj, jest o wiele lepszy niz polska i daje więcej możliwości niż ta nędzna polska. ogladajac dzisiaj wiadomosci co sie k***a z tymi aptekami dzieje to po prostu mówić ja pie**ole... dla mnie anglia jest czyms co sie mi w życiu najlepszego przydażyło ;) nie jest kolorowo ale napewno lepiej niz w polsce, oto chodzi...
Polske odwiedzam tylko w lato, kiedy jest pogoda. bo w angli ciezko o dobra pogode.

LICH0

2012-01-16, 23:13
Szczury pierwsze uciekają z tonącego statku....



evon

2012-01-16, 23:20
'jestem dumny z naszej przeszłości, wstydze sie teraźniejszsoći, boje sie o przyszłość'

boost

2012-01-17, 00:48
ch*ja wiecie wszyscy, nie mieszkacie to skąd możecie wiedzieć jak tu jest i o czym oni śpiewają czy prawdę czy nie. Mi w Anglii jest o wiele lepiej, wyższe wykształcenie, jeżyk, doświadczenie , taki kozak? jestem ciekaw czy byś sobie poradził tutaj, bez głowy nie masz szans. On mówi 'wytykany palcami jako POLSKIE DZIECKO' nie za wygląd.