18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cala prawda o zyciu w Anglii

evon • 2012-01-15, 01:49
Umieszczona w jednej nucie

warto przesłuchac, szczegolnie polecam tym co wypie**olili na wyspe

wl...........ky

2012-01-15, 13:45
Rap, czy hip hop sa jak radio maryja, wmawiaja swoje racje dla sluchacza, oglupiaja ludzi, a sluchacza tak daja soba manipulowac ze sa w stanie zrobic wszystko co powie im peja, serja, greja, hwdp, zdscas, sdf czy jak cala ta zgraja sie nazywa. Ja nie daje soba manipulowac i wszystkie srodki masowego przekazu wlatuja mi uchem a odbytem wylatuja...

Kriski

2012-01-15, 13:46
optimax napisał/a:

panowie,panowie polemika gdzie jest lepiej nie ma sensu
w uk za najnizsza krajowa, stac cie na plazme 50inch,xboxa,dwa razy w roku na majorke,nie wspominajac o podstawowych potrzebach do zaspokojenia ktorych ,w polsce wiekszosc rodzin zabiera sie z kalkulatorem
najgorszy robol w uk zyje jak srednio zamozny biznesmen w polsce



1. ALT nie gryzie .

2. Załóż rodzinę, szybko Cię to z Majorki i plazmy wyleczy .
Z kalkulatorem szybko się przeprosisz, staniesz w kolejce po dotacje jak każdy, kto chce rodakom w PL pokazać że " stać go "

oskarb35

2012-01-15, 13:52
Kriski ma rację ale i tak jest w k***e lepiej niż w PL. Kokosów nie ma ale jest inny system. A w ogóle to znam kolesi bo są z miasta gdzie mieszkam od kilku lat.

idzior

2012-01-15, 14:38
Po ch*j to napięcie? Jeżeli ktoś mówi że mu tam lepiej to jego sprawa i nam powinno to latać obok ch*ja....
Ktoś tam pisał że zarobki i życie w funtach jest identyczne jak w PL za zł, gówno prawda! Przykład podam z zasranym fast foode gdzie tam idziesz i najesz się za ok 8 funciaków, a u nas? 20zł to tak aby coś poczuć że ma się w żołądku... Sprzęt... przyjmijmy że zarabiasz 800funtów w UK za 470 kupujesz 42" telewizor. W PL potrzeba ok 2000 czyli 1.5 pensji na najniższej krajowej!!
Dziękuje... i bez spiny !

BongMan

2012-01-15, 14:40
Widzę, że zrobił nam się tutaj mały rezerwat przyrody. Całe stado trolli w naturalnym środowisku...

evon

2012-01-15, 14:58
Łukciu napisał/a:

Jesli za granice wyjezdza jakis polak i mówi mi ze tam jest lepiej i jak wiekszosc wyjezdzajacych nie umie dobrze jezyka i potem mi pie**olony mówi ze tam jest lepiej... w czym k***a lepiej ja sie pytam? W tym ze taka p*zda robi najgorsza robote, dgzie w polsce wstydziłby sie to robic, bo widza znajomi a tam nikt go nie zna. Tam jak jedziesz nikogo nie znasz, a do domu daleko. człowiek za granica zgadza sie na gorsza prace bo nie ma wyboru i mówi ze jest lepiej bo przelicza sobie w myslach na złotówki, a zyjac tam, takie same pieniadze zarabia co w polsce, bo zycie kosztuje tak samo wszedzie (albo podobnie). W naszych umysłach siedzi cos takiego mieszkam w polsce, pracuje w polsce wynajmuje mieszkanie i sobie mysle kurcze musze płacic za te j***ne mieszkanie, wolałbym kupic i wtedy narzekam na brak pieniedzy jak mi mało... Za granica nie bede tak mówił bo nie mam zamiaru tam mieszkac wiec nie mam zamiaru tam zostac i nie narzekam ze jest mi zle. dalej nie chce mi sie pisac, za duzo tego....

Zamknijcie mordy ze tam jest lepiej a ty w polsce gorzej, kazde panstwo ma swoje plusy i minusy,a jak tak ci bardzo przeszkadza i narzekasz to wypie**alaj tam i nie pie**ol ze ci tu zle, masz wybor, bier wszystko co masz i wypie**alaj tam i badz zadowlony i nie rozum tamtego swiata bo jezyka przeciez nie znasz, a pozniej taki mi mówi: "przciez widzisz co sie tu w polsce dzieje?" a ja sie pytam co sie tu dzieje? człowieku tam to samo albo gorzej tylko ty nie rozumiesz co w wiadomosciach mówia a ogladasz bedac tam polskie wiadomosci, po h*j? Nooo ale co ja bede tłumaczył kazdy ma swoj rozum i tak nie zmienie mentalnosci takiego fiuta gdzie mu k***a wszedzie zle.... Dziekuje dobranoc :D


no tutaj sie nie zgodze bo standard życia w anglii jest owiele lepszy, prawda ze zarabiasz wiecej ale produkty są też droższe, naprzykład mleko kosztuje 15zł. duzo no nie? ale niewazne dam wam przykład. Mój kumpel polak wypie**olil spowrotem do polski jakies 3 lata temu i w tym roku wrocil. no i standardowo sie spytalem, i jak w polsce. przez cały rok cieżko było sie dorobic na jakis samochod. a tutaj przyjechal i po 2 tygodniach kupił lexusa i wynajął mieszkanie. niewiem czy taki motywy w polsce sie robia ale dla mnie w anglii jest o wiele lepiej i w tej piosence wlasnie oto chodzi ale tez niejest najlepiej bo są swoje minusy takie jak niektorzy poj***ni angole co wchodza na psyche polaka)

Poroniony Płód napisał/a:

@rokson
Wszystko fajnie, spoko, rozpisałeś się ale... :lol:



Od kiedy to hip-hop jest muzyką? Rap tak, ale ludzie uważają, że skoro trip to muzyka to hip-hop też. A tak nie jest. :roll:



Zamknij mordę skoro ch*ja wiesz o życiu w Polsce? Są też inne aspekty życia po za pracą i zarobkami, takie jak choćby:

-oświata
-opieka medyczna
-opieka społeczna
-sądownictwo

90% obcokrajowców którzy tu (do Polski, wielki obrońca kraju a pisze, polska :homer: ) przyjeżdżają mówią jedno, że są zaskoczeni tym jak układy rządzą wszystkim i że tutaj nie da sie normalnie uczciwie pracować bo za to rodziny nie wykarmisz.



no do tej listy chciałbym jeszcze dopisać to że tutaj ze z opieka medyczna jest po prostu lepiej i łatwiej dla obu stron dziecka i rodzicow, lekarz nie wpie**ala ci niepotrzebnych lekarstw, dziecko do lat 16 ma leki za darmo (do 18 kiedy bedzie sie dalej uczyć-jego wybor) 18+ za kazdy lek płaca tyle samo, nie wazne ile kosztuje na przyklad lek kosztuje 40 funtow, płacisz 7, fajnie ale tez jak lek kosztuje 4 to tracisz, lecz i tak polacy kombinuja i pojda sobie do tesco lub pierwszej lepszej apteki i kupia za 4..

a no i jeszcze ubezpieczenie w pracy, no normlanie zajebiscie jest z tym. kumpel roznosil listy i pracował dla poczty, ugryzł go pies - 10 Tysięcy funtow dla niego.

Mojej mamy kolezanka zrobila sobie cos w stope upuciła na nią cos czy jakos tak, mogla dalej chodzic, ale dostala z 2 tysiace funtow. niema co narzekac :)

Serval666 napisał/a:

ja pie**ole powinno istnieć coś takiego jak karny ku*as, w tym i większości przypadków gdy ktoś mega zajebisty wrzuca jak on to nazywa "muzykę" dostawał by ich na tony. Biały murzyn, pajac w zbyt dużych ubraniach szczekający pierdoły dla plebsu. Karny penis za to gówno ! C==3



no rozumiem rozumiem

[quote="fatherland"]
evon napisał/a:

jak ten kawałek się nazywa ?


masz w tagach ale spoko - Tas feat. Bujko, Karat, Wariat-Jak jest tutaj...

Łukciu

2012-01-15, 15:16
Poroniony Płód napisał/a:

@rokson

Zamknij mordę skoro ch*ja wiesz o życiu w Polsce? Są też inne aspekty życia po za pracą i zarobkami, takie jak choćby:

-oświata
-opieka medyczna
-opieka społeczna
-sądownictwo

90% obcokrajowców którzy tu (do Polski, wielki obrońca kraju a pisze, polska :homer: ) przyjeżdżają mówią jedno, że są zaskoczeni tym jak układy rządzą wszystkim i że tutaj nie da sie normalnie uczciwie pracować bo za to rodziny nie wykarmisz.



Człowieku ogarnij ze zyje te 21 lat w polsce i moze nie wiem tylu rzeczy co ty, ale nie zarzucaj ze czegos nie napisałem bo kurde miałem artykuł robic o tym jak polacy zachwalaja inne panstwa ze tam lepiej a wracaja jednak do polski? jak powiedziałem, sa plusy i minusy i przedstawiaj jakies konktety jesli chcesz mnie przekonac. A bez układów to h*ja zrobisz i za granica, bedziesz pracował w hotelu i sprzatał gdzie taki angol tego by sie nie podjał bo sie wstydzi...


@ evon
to sa własnie plusy i tez tu narzekam na kraj tyle ze moze sie to poprawic. Jest jedna kwestia ze polak za granica staje sie lepszym pracownikiem bo sie spina i robi dobrze robote, a u siebie na podworku odpie**ala maniane. I ja mówie ogólnie a nie do pojedynczych przypadków boo gdzies wyczytałem ze człowiek poza ojczyzna bardziej sie stara bo ma motywacje by dorobic sie i szybciej wrócic. Gadac mozna o tym bez konca a i tak do porozumienia jednego sie nie dojdzie ale to co cchiałem napisałem to co mnie nabardziej razi, chodzi o tych ludzi ze chwala cudze a nie maja pojecia o tym

irish

2012-01-15, 15:32
przej***ne, siedzisz tam, chcesz wrócić ale wiesz że nie masz po co, bo tam zapie**alając w tesco masz przynajmniej na dom i jako takie życie, a jak wrócisz i zechcesz pracować dla tej samej firmy, dostaniesz 1200 i ch*j.

Maselniczykov

2012-01-15, 17:14
"polska ziemia nigdy nic nie zawinila, to j***na polityka nasz kochany kraj zniszczyla"

optimax

2012-01-15, 18:47
powiem najprościej jak potrafię
jeśli ktokolwiek, kto wyjechał za granice i miał w bani nie tylko koks,wóda,dz**ki, ten ma prace i żyje na w ch*j lepszym poziomie niż przeciętny Polak.Aby utrzymać pracę, wystarczy chcieć pracować i mieć minimum oleju w głowie
z Polaków pracujących za niższe stawki to się tylko na myjniach samochodowych spotkałem,zresztą ich znajomość angielskiego to w przybliżeniu:jeans,cocacola,fuck
znasz język to pracujesz legalnie i nikt Ci nie zapłaci mniej niż wynosi najniższa krajowa
w uk jestem 5 lat,mam żone i dziecko,znam angielski i włoski(4 lata w Rzymie)
poznałem polonie i w Italii i na wyspach,także mam prawo się wypowiedzieć,zresztą nie powielam schematów i każda moja opinia jest poparta doświadczeniami które znam z autopsji
mam nadzieje że rozjaśniłem

peace

Legon

2012-01-15, 19:08
hehe kobiety na kolanach jak takie k***a pasztety to tylko do japy ktora przed tym zostala odkazona wodka i jazda :D
po za tym jakby ktos zaczal na mnie wjezdzac tylko dlatego ze jestem polakiem to bym mu tak nawciskal zeby k***a albo sie na mnie rzucil albo nie odezwalby sie ani slowem a jakby sie na mnie rzucil to oczywiscie z mojej strony walka do smierci pie**ole wole umrzec probujac zajebac chwasta niz przejsc obok tego objetnie
a o polakach w innych krajach to prawda w usIa polak pracuje przychodzi 2 polak mowi ze bedzie pracowal za 2$ mniej na godzine mniej od niego ... "mam wyj***ne" na takie osoby dla ktorych tylko pieniadz sie liczy gleboko ch*j wam w dupe szmaty !! (sie pewnie za duzo filozofii naczytali bo uwazaja k***a ze bog jest tak wspanialy i wybaczy im to ze wykorzystuja innych obyscie sie k***a nie przeliczyli )

Nikczemny_Płód

2012-01-15, 19:57
Cytat:

Człowieku ogarnij ze zyje te 21 lat w polsce i moze nie wiem tylu rzeczy co ty, ale nie zarzucaj ze czegos nie napisałem bo kurde miałem artykuł robic o tym jak polacy zachwalaja inne panstwa ze tam lepiej a wracaja jednak do polski? jak powiedziałem, sa plusy i minusy i przedstawiaj jakies konktety jesli chcesz mnie przekonac. A bez układów to h*ja zrobisz i za granica, bedziesz pracował w hotelu i sprzatał gdzie taki angol tego by sie nie podjał bo sie wstydzi...



Przykłady do opieki medycznej? Popytaj starszych jak się leczą w PL (tutaj i tak polska wypada trochę lepiej od UK pod względem lekarzy 1 kontaktu).
Sądy? Urzedy skarbowe? Wywiad z Kluską, o sobie pisac nie będę.

Najlepsza wypowiedź to to co napisał optimax :

Cytat:

powiem najprościej jak potrafię
jeśli ktokolwiek, kto wyjechał za granice i miał w bani nie tylko koks,wóda,dz**ki, ten ma prace i żyje na w ch*j lepszym poziomie niż przeciętny Polak.Aby utrzymać pracę, wystarczy chcieć pracować i mieć minimum oleju w głowie
z Polaków pracujących za niższe stawki to się tylko na myjniach samochodowych spotkałem,zresztą ich znajomość angielskiego to w przybliżeniu:jeans,cocacola,fuck
znasz język to pracujesz legalnie i nikt Ci nie zapłaci mniej niż wynosi najniższa krajowa



Za granice w 90% przypadkach sp***alają ludzie którym sie nie chce, mam przykład wśród znajomych nie jeden. Jak jedzie bez jezyka, bez wykształcenia, codziennie chleje ile sie da, imprezy itp, nie zadba o swoj wizerunek to czego oczekuje?

Numernabis

2012-01-15, 20:06
Ja też wyleciałem i ch*j wam do tego, to moje życie, zamiast pie**olić zajmij się swoim.
Zresztą co ten suchy cwe*owaty śpiewak może wiedzieć o życiu jak nawet nie potrafi w kamerę popatrzeć dłużej niż 5 sekund.

Wyleciałem i dobrze mi z tym.
I nie tobie ućpany gnoju oceniać to jak tutaj jest bo nawet Cię tutaj nie było, więc ch*ja możesz wiedzieć o życiu tutaj, jest mi tu zajebiście, za tygodniówkę kupię sobie xboxa, za drugą kinecta i jeszcze mi zostanie, nie pije już wódki tylko j. walkera albo jacka a do jarania mam zajebisty skunk a nie twoje 3 dziury samosiewu spod bloku.
Stać mnie było uszczęśliwić ojca i kupić mu odj***ny zegarek, uszczęśliwiłem też swoje rodzeństwo bo dostali zajebistą konsolę, więc nie pie**ol mi zbutwiały blokersie, że zapominam o najważniejszych wartościach.
Wolisz jeść gówno z kolegami ? prosze bardzo, ja wole jeść tort z kolegami.

I wbij sobie do głowy, że po trzydziestce też będziesz widywał swoich najlepszych kumpli raz na miesiąc albo rzadziej i wtedy takie odstępy czasu nazwiesz inaczej niż wypinanie dupy na przyjaźń.

Więc zapie**alaj na melanż a ja jeszcze Ci dołożę, najeb się tak żeby stracić głos.
Melanżuj, później narzekaj że w szkole ch*jowo uczyli, że pracodawca ch*jowy, że ludzie ch*jowi, że wszystko jest ch*jowe tylko nie ty.
Wole Anglię niż zasiłek tak jak ty.

Ran70rovski

2012-01-15, 20:23
mogły się pajace uczyć , a nie śpiewają jakieś gó..., na ch.. wiedzą jak tam jest... w Polsce jest ch.., tam jest na bank lepiej...