18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o Sabatonie

CBŚ • 2012-11-19, 21:01
Tak wygląda Polak patriota w Polsce:

sa...........os

2012-11-20, 22:19
jabolmax napisał/a:

marduk napie**ala fajnie, sabaton to komercyjne heavy gówno grane pod publiczkę na zasadzie Polakom zaśpiewamy o kawalerii Niemcom o ss



Z Mardukiem przecie była adekwatna sytuacja. Nagrali kawałek "Warschau" i wszyscy w Polsce zachwyceni, jak to docenili naszą historię. Zapominając tylko o takim szczególiku, że w tekście chodzi jedynie o to, że był klawy rozpie**ol i trup się gęsto ścielił.

solarze1

2012-11-20, 22:32
byłem na ich 2 koncertach ich i są zajebiści.

$ruba

2012-11-20, 22:33
Wielki ch*j w dupe autorowi wstawki. Sabaton jest jednym z bardzo nielicznych, jakichkolwiek zagranicznych zespołów który ma jakieś pojęcie że coś takiego jak Polska i na dodatek śpiewa o nas wuperlatywach ale oczywiście zawsze znajdzie się zjeb który zrobi obrazek jak ten powyżej ale nie to jest najgorsze bo znajdzie się 10 takich zjebów jak ty którzy będą to udostępniać. Chłopaki z Sabatonu śpiewają o nas pozytywnie ale nie tylko o nas o hamerykańcach też ale i co w tym dziwnego? Pewnie jakby nas wyzywali od żydobójców to by cię to obeszło ale jak już na nas i nasze dobre strony ktoś zwróci uwagę to musi być beee.
No ale oczywiście że wszystko pod publiczkę bo wszystkie inne zespoły a w szczególności te których ty słuchasz grają tylko dla prawdziwych fanów i na dodatek robią to za free, gratuluje intelektu.

CBŚ

2012-11-20, 22:37
@up
A znasz inne piosenki niż fortitułan albo warszawo walcz?

kleryk66

2012-11-20, 22:40
Uwielbiam takie kłótnie, już szczególnie wśród fanów hip hopu - kto ma lepszy flow, kto ma lepszy bit, kto ma lepszy warsztat... k***a jakby to miało jakieś znaczenie. Tworzą fajną muzykę? Tworzą, więc nie szukajmy dziury w całym.


donRafael

2012-11-20, 22:45
eee, moje zdanie taki jest: zagrali na woodstocku? zagrali! z czego są u nas znani? z forti tu łan! Czy kawałek jest dobry? nie! Czy reszta jest dobra? jeszcze gorsza!!

$ruba

2012-11-20, 22:48
@CBŚ
Mam ich 2 ostatnie albumy.

CBŚ

2012-11-20, 22:50
@up
To zupełnie jak ja - z tym że mam wszystkie prócz Metalizera. W takim wypadku, jesteś w stanie obiektywnie stwierdzić, że 40:1 i Uprising słuchają tylko Polacy. A wiesz dlaczego? Bo to są ich najsłabsze utwory.

$ruba

2012-11-20, 22:53
@up
A żebyś wiedział że nie. Nie masz zielonego pojęcia o tym kto i czego słucha pisząc rzeczy tego typu pokazujesz jak bardzo jesteś ograniczony. Powiedzieć że Uprising i 40:1 słuchają tylko Polacy to tak jak powiedzieć że Wehrmacht słuchają tylko niecmy co jest kłamstwem.

^50Cent^

2012-11-20, 23:13
Sabaton, sabaton... Slayer k***a \m/

TrapsMaster

2012-11-20, 23:19
Dzięki Sabatonowi młodzi ludzie są bardziej patriotyczni i dowiadują się historii? Oj tam, oj tam, napiszmy, że to niedorozwinięte gimbusy nie mające prawa słuchać zespołu chwalącego ich kraj oraz pokazującego okrucieństwo wojny.

nietoperz002

2012-11-20, 23:33
Za obrazę Sabatonu taki ch*j piwo zobaczysz

Malix

2012-11-20, 23:35
@up: Nie rozumiem ludzi którzy uważają się za tró-metali a słuchają tylko Slayera/Metallici

Morthaliar

2012-11-21, 00:00
CBŚ:

Znamy jeszcze Aces in Exile, gdzie naszych pilotów wymieniają jako pierwszych, bo anglicy nie podziękowali im nawet jako ostatnim.

kambo1776

2012-11-21, 00:42
Sabaton jaki jest kazdy widzi ale pie**olenie ze grają pod publiczke jest moim zdaniem troche naciągane,aczkolwiek za tym zespołem nie przepadam :P
Pomimo tego ze nie slucham ich kawałkow jak dziki fan to wiem o nich jedną rzecz która umknęła większosci słuchaczy tej kapeli a mianowicie to ze Ten zespól wzial sobie na cel pisanie kawałkow o bohaterach wojennych(i szczególnych wydarzeniach) nie tylko o polakach . W ich twórczosci są tez historie o niemcach , jankesach itp(francuzi raczej nie bo dali dupy na starcie ale trudno :P ) . Slowem : Wiele bohaterskich czynów doczekało sie u nich miejsca na plytach i pie**olenie ze jadą pod publike jest nie fair.
Hejterzy tez moga znalezc sie w ich twórczosci , wystarczy wyjechac na wojne , zrobic cos czego nie zrobił nikt przed nimi(albo cos w ch*j trudnego do zrealizowania) i zapisac sie trwale w histori wojen i militarystyki. Zamiast potępiac ze chłopaki do czegos w zyciu doszli to proponuje ruszyc dupe od kompa i osiągnąc cos podobnego a nie pie**olic o tym jacy to oni sa sprzedajni a ich fani zj***ni.

ch*jowe,pozdrawiam
Amen