18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o plikach cookie - jak lepiej na nas zarabiać

pireq • 2013-04-21, 11:36
Zastanawiające były nagłe komunikaty o wykorzystywanych plikach cookie :shock:

kalosz90

2013-04-21, 14:01
Proszę bardzo kretyni (nie wszyscy ofc.)
http://internet.gadzetomania.pl/2013/03/23/zamieszanie-z-cookies-dlaczego-wszyscy-informuja-o-ciasteczkach

Ten idiota z filmu chyba myśli, że dopiero teraz strony zaczęły używać ciasteczek :shock:
Poza tym w czym mu przeszkadza reklama, która pomaga mu odszukać produkt, którego żąda, a być może znajdzie taniej. Chciał sobie chyba nabić popularności i pokazać jaki to on ekspert, ale coś mu nie wyszło. Za temat anty-piwo.

MudPie

2013-04-21, 14:03
No i co.. Ja o takim działaniu ciasteczek wiedziałem już 4 lata temu. w 2009 roku. Teraz jedynie zmieniło się prawo w tym zakresie, że należało o tym użytkowników poinformować..

To nie jest przypadkiem filmik od tego samego młotka co wrzucał coś o hasłach ?

facio945

2013-04-21, 14:15
No właśnie ter reklamy są już od kilku lat tak ustawiane pod każdego użytkownika tylko teraz jest to centralnie jebnięte że to jebie ludzi po oczach a wcześniej jakoś to robili z mniejszym zangarzowaniem.
Ja jak weszłem na ceneo to ii zaczeły na sadolu latać ich reklamy telefonów itp

białywęgorz

2013-04-21, 14:28
Pliki cookie zawsze was tak r*chały. Teraz ten komunikat nie nie zmienił, jesteście po prostu ostrzeganie ze możecie się dać wyr*chać. Ot cała filozofia...

beephe

2013-04-21, 14:37
kalosz90 napisał/a:

Ja jak weszłem na ceneo to ii zaczeły na sadolu latać ich reklamy telefonów itp



Weszłeś?

Narzekacie na reklamy, a serwisy muszą się z czegoś utrzymywać.
Dla przykładu sadol udostępnia swoje powierzchnie pod reklamę w programie partnerskim abyście Wy nie musieli zrzucać się serwery itp.

Dża

2013-04-21, 14:45
Cytat:

Podoba Ci się? Daj suba, będzie więcej!



Proszę:

yotsumishimata

2013-04-21, 14:46
wole takie reklamy niz np reklamy badziewi ktore mnie nie interesuja tak to zawsze latwiej mozna trafic na jakas okazje;)

torro

2013-04-21, 15:07
Pliki cukis... ;-)

KMD

2013-04-21, 15:32
cukis :D dokładnie :P miałem bekę ;D

dzięki temu tematowi ściągnąłem dopiero teraz Adblocka :O 0.3 mb i tyle spokoju dostałem :D

Jab7kO

2013-04-21, 15:39
"pliki cukis" po tych słowach, przestałem oglądać.

Zimniok

2013-04-21, 16:13
kidi1 napisał/a:


Niestety kolego w języku angielskim literkę C czyta się zawsze jako K np "can, court, " albo jako S np "center, cemetery, cell" najlepszym przykładem jest słowo "circle" bo zawiera oba przykłady a "cookies" to słowo angielskie. Nie miałem angielskiego w szkole, ale tego jestem pewny na 100%. pozdrawiam



A teraz, po całym Twoim genialnym wywodzie, zastanów się jak C czyta się w słowie ''Cookies''? A potem :idzwch*j: i naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie pozdrawiam.

raper900

2013-04-21, 16:17
Gościu pie**oli, a sam nie wie o czym. Pliki cookies nie mają żadnego związku z tym co pojawia się na reklamach w innych serwisach, ponieważ działają one tylko i wyłącznie w obrębie jednej domeny. Obstawiam, że nawet jakby wyłączył cookies to i tak by się te reklamy pokazywały. Strony, na które wchodzimy są zapisywane na serwerach danego serwisu i ten serwis może u siebie już generować "content targetowany" jak to ładnie się autor wyraził.

Stohg

2013-04-21, 16:49
Już wiem dlaczego mam takie reklamy na Jebzdzidy ...