18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był niegrzeczny

1.Michal • 2014-04-05, 21:08
Podobno nie przeżył tej zabawy



Nie ma kucyków. Jak za mocne to na harda.

Catacombe

2014-04-06, 02:15
kawałch*ja88 napisał/a:



Źle rozumiesz termin konfident.Konfidentem nie jest ten kto zgłasza kradzież, lecz ten kto bez powodu ani bez zysku dla siebie podpie**ala inne osoby, np jak to było za komuny stalinowskiej gdy jakieś sk***ysyny podpie**alały dla UB ukrytych żołnierzy AK lub NSZ.
Każdy z was jak słyszy słowo konfident to ma na myśli JP gimbaze i inne pierdoły a konfidencja korzenie ma dość głęboko w czasie zapuszczone.



Ale zawiało gimbazą. :kupa:




Dobra, nie pie**ol smutków dresie, włącz sobie rapsy Firmy.

kawałchuja88

2014-04-06, 02:37
Catacombe napisał/a:




Dobra, nie pie**ol smutków dresie, włącz sobie rapsy Firmy.




Po pierwsze nie jestem dresem tylko skinem, po drugie w dupie byłeś i gówno widziałeś nie masz głosu w tym temacie.

Wiswer

2014-04-06, 08:35
Mnie się tam podobało :mrgreen: piękny pokaz niczym nie skrępowanej agresji 8-)

Pan_Doktur

2014-04-06, 10:02
okpp2 napisał/a:

Ścierwa gorsze niż ciapate gówno



gdyby dopisać, że gość r*cha dzieci zmieniłbyś zdanie. Zajadle go obijają więc coś na sumieniu ma

Adziooh

2014-04-06, 10:28
Belmondos napisał/a:

no i znowu Janusz mial racje z tą bronia. Kazdy by mial gnata przy sobie to by łyse k***y same ze soba sie biły. Nie wiem, moze sie kolesiowi nalezało ale jesli nie to ch*j nie przyjemnosc z ogladania takiego filmiku.



No tak masz rację, lepiej zamiast spusczenia mocnego wpie**olu powystrzelać się!

socjalmmv

2014-04-06, 12:32
Jedyna nadzieja, że w słusznej sprawie. Bo sk***ysyństwo to to jest nie małe.

Kotovsky

2014-04-06, 13:06
Shanne napisał/a:

Jak konfident to mi nie żal cwe*a.



Idź się powieś, a przynajmniej będzie z ciebie jakiś pożytek.

Taka sytuacja może mieć miejsce jedynie jak koleś jest pedofilem, zgwałcił kogoś, zabił, ale na takiego nie wygląda. Ale jego oprawcy już tak. 25 lat w łagrach.

Paniczyk

2014-04-06, 13:17
@up
Najgorsze co można powiedzieć/napisać to, że ktoś nie wygląda na takiego. Raczej nikt na twarzy nie ma wypisane czy jest mordercą, gwałcicielem czy innym zwyrolem.

Wiercik102

2014-04-06, 14:48
k***a dobry temat a wy takie smuty jebiecie...ahhh

"liveleak. com/ view?i=8c1_1396716150

"Pobity na śmierć za zdradę gangu"
Zasłużył, czy nie, powinien wiedzieć w co się plącze."

I wszystko jasne ! Musiał wiedzieć w co się pakuje a kto wie może i on swojego "popzrednika" tak ubił.
Dobry materiał a wy pie**olita koco poły.

A i tak btw. co za "mendy" piszą, że ten temat za mocny i trzeba go na HARDa dać ? Właśnie nie on idealnie tutaj pasuje. Parę lat temu (np.: 2009, 2010) na 1 stronie było 4 materiały tego typu, jakieś cycki czy c**a, jakaś ręka / noga / flaki.
A teraz ?

Co się dzieje...

oozyxak0o

2014-04-06, 16:24
u nas w polaczkowie pełno takiego gówna chodzi

he...........01

2014-04-06, 17:40
Od 0:13 słychać coś w stylu "prućkam dzieci" Gość za darmo wpie**ol srogi nie dostał. Za darmo to w japę się nie dostaje (Chyba, że w rosji)

P.S. Jakby Waszą siostrę zgwałcił, lub potrącił śmiertelnie kogoś z rodziny, co byście zrobili? Zaj***li i się śmiali jak cierpi. Ok ;-)

leoy

2014-04-06, 18:13
samolot1993 napisał/a:

mnie się podobało :amused:



Dawaj adres c**o, jak tak Ci się podoba, to chętnie Ci zafunduje taką zabawę.

łobodu

2014-04-06, 18:23
@up
spokój bo jutro przyroda Leoś.
k***a wk***ia mnie jak połowa was się spina o słowo "konfident" i kojarzy go z jakimś smiesznym JP lub CHWDP. Jestem ciekaw co wy byście zrobili jakbyście koledze sprzedawali najlepszy towar, jego by złapali z tym a on by was posypał :roll: Widze już to jak sie usmiecha i mowicie mu " ok, dobrze zrobiłeś".
A co do tematu:
Gość sie pakował w rosyjska mafie to powinien wiedzieć co go może czekac więc nie płaczcie pedałki ze byscie zaj***li tego lysego bo ten łysy by wam wsadzil ch*ja w buzie i byście mówili ze smaczny :evil:

Kotovsky

2014-04-07, 06:15
@UP

No w ch*j to na mafię wygląda. Raczej na dwóch łysych, bezkarnych zwyroli znęcających się nad jakimś przyj***nym typkiem.

łobodu

2014-04-07, 22:45
@UP
Kolega sie popatrzy na tagi, dowie sie troche więcej o tym filmiku i skończy pie**olić.
dziękuje dobranoc.