18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był niegrzeczny

1.Michal • 2014-04-05, 21:08
Podobno nie przeżył tej zabawy



Nie ma kucyków. Jak za mocne to na harda.

kawałchuja88

2014-04-05, 22:56
PepsiQ napisał/a:



Czyli jesteś na ich poziomie...



O chyba ujawnił nam się konfident :D :D
Niema nic gorszego od j***nych konfidentów, za okupacji niemieckiej konfidentów mordowano, za okupacji sowieckiej już nie można było konfidenta zamordować, ale wpie**ol obskakiwał no i mamy czasy unii żydropejskiej i nadal są konfidenci.
Wg mnie każdego konfidenta mogą traktować nawet gorzej niż jest na filmiku, niech zdychają.
Co do filmu to ch*j go wie za co dostaje wpie**ol, ale pięknie mu mordę obili.Sądzę z doświadczenia, że za darmo to mu tak pięknie ryja by nie obijali i kryje się grubsza sprawa, za darmo to przeważnie atakują dzikusy.

nanab

2014-04-05, 22:58
Widac jak w 0:20 ma już 1hp i dostaje, a wtedy już tylko ragdoll się włacza
@UP, twój stary to konfident, zrób z nim porządek

crossdressphyxia

2014-04-05, 22:59
2@up

Nick jak najbardziej trafny.

Rozumiem, że jakby Ci zaj***li samochód, to na policję nie pójdziesz, bo co byś donosił.

artiee

2014-04-05, 23:04
2 razy dostałem podobnie wpie**ol. Uwierzcie mi, ten koleś już tego nie czuł. Chciał już umrzeć...

Gebofon

2014-04-05, 23:05
Wyczuwam warna i przerzut na harda.

kiziamizia

2014-04-05, 23:06
Co do tematu konfidenctwa...


-o tak kolego ziomeczku, masz najlepszy towar, dawaj tyle i tyle...

Przypał:

-musze bronić swoją dupę, a j***ć go, to ten i ten panie władzo


To chyba co innego niż:

Zauważyć coś co łamie prawo drugiego człowieka, krzywdzi go i powiadomić policję, nie mogąc samemu nic zaradzić.
Skoro ktoś nie lubi policji, to czemu im nie dawać zadaniówek? Niech ruszą dupska.

Gebofon

2014-04-05, 23:07
@up

Inteligentnym ludziom nie trzeba tłumaczyć takich rzeczy. Debil to debil

maniakDVD

2014-04-05, 23:21
liveleak. com/ view?i=8c1_1396716150

"Pobity na śmierć za zdradę gangu"
Zasłużył, czy nie, powinien wiedzieć w co się plącze.

sebix97

2014-04-05, 23:36
Łyse ścierwa.. pie**olone słuchające rapu społeczne minusy...

Do więzienia k***a, albo na prace przymusowe i żeby byli tak samo traktowani codziennie, bez opieki medycznej, hiv gangrena tyfus rzeżączka k***a pie**olone narkomany rapy j***ne...

Dostałęm raz wpie**ol 2vs1, no może bardzo nie taki, ale właśnie od j***nych raperów, minusów życiowych co nie wiedzą jak na chleb zarobić i muszą nagrywać jakieś popie**olone rapy i palić marichuane j***ne narkomany, a potem gimnazjum to kopiuje i robi to samo.. Popie**olony świat..

dulek93

2014-04-05, 23:39
a teraz misja dla sadoli
czy znajdzie ktos informacje co sie dalej stalo? albo jakies inne filmiki co kolwiek albo za co dostal? ciekawi mnie to
tak czy siak jak juz byl nie przytomny to mogl odpuscic

sebix97

2014-04-05, 23:41
aitec napisał/a:


Lubię w dupala duże mocno och


tlaziuk

2014-04-05, 23:41
@Shanne @kawałch*ja88 wam się coś popie**oliło, widzę was jako 2 dresów w audi wiozących snopek słomy, ale to już inny temat, bo was zaraz konfidenci sprzedadzą... istnieje takie słowo jak kolaborant - i to chyba o to wam chodzi, konfident to co innego, bo by raczej sp***olił od łysego.

Swoją drogą łysy pyta się młodego "gdie jest priena" (priena - recepcja?), to może chłopcy w hotelu zabłądzili? :D

PoMaluchu

2014-04-05, 23:52
Sadistic pełną gębą.
Ciekaw jestem za co dostał łomot, ale pewnie nie za niewinność.

Morgoph

2014-04-06, 00:10
Sk***ysyńskie sadolowe cwaniaki, jestem ciekaw jak każdy z Was by się czuł będąc lanym po pysku pod wpływem %%, a teraz każda j***na wielce SADOLOWSKA c**a będzie pisać, że na solo by go zaj***ła. więc pytam, co z tego? większość na solo by mu doj***ła mimo iż niektóre 19 letnie cwaniaki piszą, że gimbus, mimo iż wiek ma np. 27. c**y c**y c**y, cała współczesna społeczność to same gimbusowate c**y, próbujące podnieść swoje mniemanie poprzez hejtowanie innych.
wypie**alać!

Kowalien

2014-04-06, 00:15
Mocarny wpie**ol. Huczy jak bęben.