18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło atakuje Biedronke

Ne...........es • 2014-09-16, 12:02
moj kraj, taki piękny :emo:


marcin1630

2014-09-16, 12:03
W milanówku k***a, jesteś spostrzegawczy w ch*j.

Ne...........es

2014-09-16, 12:10
marcin1630 napisał/a:

W milanówku k***a, jesteś spostrzegawczy w ch*j.



nie przeczytalem tematu. łodpie**ol sie :mrgreen:

marcin921211

2014-09-16, 12:10
Nie ich wina, że otwarcie zakładu pracy i utrzymanie go na + jest w Polsce ogromnym problemem. Gdyby przepisy nie były tak złodziejskie jak teraz, to byłoby więcej zakładów pracy i ludzie by mieli pracę. A tak, to muszą dosłownie walczyć o tańsze produkty z biedronki jak obywatele krajów afryki lub innych 3 świata.

Janeo

2014-09-16, 12:42
Tak się śmiejecie, a cebula kupiła lapka za 600zl wartego 1300 :D
Ano i cukier 1zl za kg był, wiem bo mieszkam bardzo blisko i z ciekawości pojechałam ten burdel zobaczyć, nie żałuję XD
Mam gazetkę z przecenami,

Powiem tyle, byłam, widziałam, chwilę posiedziałam w aucie na parkingu i nie żałuję. Humor mi i narzeczonemu poprawił się do końca życia, jak tylko wspomnimy owy event. Plus stary dziad, kierowca czerwonej yariski palący sprzęgło i nieumiejący wyjechać z krawężnika na ulice xD to przekracza wszystko. Bydło. Wstydzę się bycia w połowie Polką...

https://www.dropbox.com/sh/fke8siul0la8q7w/AAA8y1V4f21valPOtmjg0iFDa?dl=0

Kaszysz

2014-09-16, 13:01
k***a, tylko u mnie przy otwarciu biedronek był luz? Ludzie od samego początku traktowali ten sklep tak samo. Co innego z rzutem produktów w Lidlu, kolejka od 5 rano, po 50-100 osób w kolejce. No ale można zaoszczędzić, widać, że duch przedsiębiorczości w Polakach nie zaginął.

karinata

2014-09-16, 13:03
Janeo napisał/a:

owy event


Że co? :facepalm:

Janeo napisał/a:

Bydło. Wstydzę się bycia w połowie Polką...


To paszła won. Najlepiej do USA, tam na pewno, na peeewno takiego bydła nie ma...


Bankracy

2014-09-16, 13:04
@Janeo druga połowa to jakmniemam ciapacka koza twego pochodzenia? Wstydzę się za takich "polaków"

19888891

2014-09-16, 13:09
A prawda jest taka, że największe cebule, to osoby komentujące ten film. :roll:

cholonek

2014-09-16, 13:11
@ Janeo

To idź się wstydzić gdzie indziej. Nie wiem, czym jesteś w drugiej połowie i nie chcę wiedzieć. Czego się wstydzisz? Że też chciałaś się załapać na promocję, siedziałaś w samochodzie, ale się rozmyśliłaś? Wyłażą z ciebie kompleksy i tyle.

Każde, absolutnie każde społeczeństwo w 90% albo i więcej składa się z gminu. Zadaniem pozostałych 10%, które pretendują do miana elity powinno być kierowanie państwem, budowanie kultury i dbanie o społeczeństwo. Niestety zabory, faszyzm i komunizm wyrżnął naszą tradycyjną elitę. Dzięki temu mamy pseudoelitę oderwaną granatem od pługa, która jak tylko zda maturę i przeniesie się do większego miasta zaczyna patrzeć z góry, nienawidzić i gardzić swoimi korzeniami. Każdemu człowiekowi należy się szacunek, także takiemu, który nie potrafi sobie w życiu poradzić.

Zbieraj dalej ulotki z biedry, podjeżdżaj na parking przed promocją i nabijaj się z ludzi pół-Polko, skoro potrzebujesz tego aby czuć się lepiej. Gardzę tobą.

zonik

2014-09-16, 13:44
k***a zero akcji..

Ra...........py

2014-09-16, 14:22
Wstyd mi za tą mentalność k***a, wszyscy się niby z tego nabijają a potem jak przychodzi co do czego to cebulactwo level over 9000

Bila

2014-09-16, 14:50
Janeo napisał/a:

Tak się śmiejecie, a cebula kupiła lapka za 600zl wartego 1300 :D
Ano i cukier 1zl za kg był, wiem bo mieszkam bardzo blisko i z ciekawości pojechałam ten burdel zobaczyć, nie żałuję




Dzisiaj mi kumpel o tym opowiadał,to sk***iel nie kłamał że cukier po zecie a i z tych lapków mieliśmy polewkę.Pod koniec podobno sie po ryjach napie**alali,k***a co za dzicz.

u22

2014-09-16, 15:36
Bydło jest wszedzie , w szwecji jak bylem tez bylo jakies otwarcie sklepu chyba cos takiego jak biedra i tez pelno dziadostwa bo o 60 % towary taniej , po prostu jezeli mozna miec cos prawie za free to kazdy chce sprobowac szczescia :)