18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło atakuje Biedronke

Ne...........es • 2014-09-16, 12:02
moj kraj, taki piękny :emo:


gzicrew

2014-09-16, 15:59
cebulki lvl 100+, niezle

Kniv

2014-09-16, 16:52
Pomijając zachowanie stada baranów, to zastanawia mnie czy takiej biedronce opłaca się robić takie akcje marketingowe ze sporym obniżaniem cen produktów na otwarcie. Przecież po takiej szarży motłochu jest taki burdel, że trzeba całą noc sprzątać. Nowo otwarty, świeży lokal i wysokie ryzyko uszkodzenia półek, sprzętu, produktów... A wiadomo, że ci ludzie i tak przyszliby na zakupy, bo nowy sklep w okolicy, no i tanio bo to biedra.

Bankracy

2014-09-16, 17:25
@up tak k***a zębami metalowe półki pogryzą, nie wspominając o ścianach... ja pie**ole... I musi się im opłacać skoro tak robią :)

arturo1988

2014-09-16, 17:33
Nie ma się z czego śmiać. Żyjemy w takim kraju a nie innym że dla nie których 10 gr. to jest spora promocja a co dopiero 60-80 gr. Potem takie sp***olonki żerują na takich ludziach gdzie się w życiu nie przelewa, a inni pie**olnieci ludzie kręcą takie filmy i wrzucają na internet.

maderfakermen

2014-09-16, 18:20
Przejeżdżałem w niedzielę koło tego pie**olnika ok. 16 to już był parking zastawiony. Teraz wiem dlaczego...

Swoją drogą czy tak k***a trudno jest jakiemuś z dupy "menedżerowi z biedronki" wpaść na to, żeby nie wywoływać takiego chaosu? Wystarczyło ustalić od jakiej wydanej kwoty można coś kupić w promocji. Przykład: wydasz 300zł możesz kupić laptopa z 600, wydasz 150 itd. Większość z tych kasztanów po prostu by została w domu. Proste i logiczne.

ps. Ciekawe czy ossstro prali się po mordach :amused:

SharpSe

2014-09-16, 22:36
Motłoch i bydło. Mnie się nie przelewa ale musiałbym być niedojebem żeby stać w takim tłumie. Zawsze się śmieje z takich ludzi a nawet nimi pogardzam.

fibb

2014-09-16, 22:47
cała historia, wszystkie wartości którymi kiedyś się kierowaliśmy ... wszystko psu w dupę
inteligencję wygłodzili, rozpleniło się buractwo :(
teraz wystarczy hipermarket pie**olnąć bo jak widać jest to dla nas atrakcja
i naród staje grzeczny i zadowolony

obstawpojare

2014-09-16, 22:53
Janeo napisał/a:

Tak się śmiejecie, a cebula kupiła lapka za 600zl wartego 1300 :D
Ano i cukier 1zl za kg był, wiem bo mieszkam bardzo blisko i z ciekawości pojechałam ten burdel zobaczyć, nie żałuję XD
Mam gazetkę z przecenami,

Powiem tyle, byłam, widziałam, chwilę posiedziałam w aucie na parkingu i nie żałuję. Humor mi i narzeczonemu poprawił się do końca życia, jak tylko wspomnimy owy event. Plus stary dziad, kierowca czerwonej yariski palący sprzęgło i nieumiejący wyjechać z krawężnika na ulice xD to przekracza wszystko. Bydło. Wstydzę się bycia w połowie Polką...

https://www.dropbox.com/sh/fke8siul0la8q7w/AAA8y1V4f21valPOtmjg0iFDa?dl=0



To wypie**alaj głupia p*zdo na postępowy zachód. Ludzie są jacy są, to nie ich wina, że są przesiąknięci takimi zachowaniami, przez wbijanie im do łba kłamstw z góry i kazanie zapie**alać za marne pieniądze. 40 lat okupacji musiało wyprać mózgi kilku pokoleniom, a teraz ci sami ludzie co wtedy lub ich potomkowie nadal nimi sterują. A takie tępe idiotki jak ty nawet nie pójdą zagłosować, bo po ch*j? Dupska się z domu ruszyć nie chce, a na internecie się potem k***a wypisuje, że jest ci wstyd. Wstyd powinno być twojemu staremu za spłodzenie niedojeba. Zawsze powtarzam, że tylko totalny przygłup nie znający historii tego kraju może wstydzić się swojego pochodzenia.

I ch*j z warnem, jeszcze raz- wypie**alaj!

sn...........r9

2014-09-16, 22:55
Tu się nawet nie dziwię, bo buractwo zjechało się z całego województwa i szczęśliwcy kupowali laptopy i miksery, ile kto złapał, by potem sprzedać to na alledrogo. Ale co się kiedyś w lidlu wyprawiało za jakimiś "crocksami" to się dopiero w pale nie mieści. Rzucili się jak dzicz tatarska na plastikowe klapki przecenione ze 100 zł na 60, a warte może 15.


BTW: Gdybym robił w zarządzie biedronki, to bym zrobił tak: Otwarcie biedronki z tymi kosmicznymi przecenami, hołota notabene koczuje w kolejce na dwie doby przed "godziną W". Wrota się otwierają, a tu...
żadnej elektroniki, w ogóle na półkach nic droższego niż 20 zł i limity pokroju kilo mięsa, czy sera na ryj. To co działoby się potem cały świat mógłby obejrzeć w PPV za jedyne 30 ojro.

PhantomMask

2014-09-16, 23:00
jak w kraju ch*j głód i smród to co się dziwić że się ludzie rzucają na k***a cukier po złotówce czy coś innego dużo taniej ?

Bankracy

2014-09-16, 23:02
@up fakt z tym oszczędzaniem na wodzie to Polacy przesadzają, ostatnio jechałem PKP, j***ło jak ze stajni ale co zrobić :krejzi:

Dark1992

2014-09-16, 23:18
Janeo napisał/a:

Bydło. Wstydzę się bycia w połowie Polką...



Też bym się wstydził tej drugiej połowy :chomik:

wernetto

2014-09-16, 23:21
przecież tak jest wszędzie, a nawet jest gorzej. Wystarczy odwiedzić Niemcy i zobaczyć jak oni się zachowują na takich otwarciach. W USA w Black Friday to dopiero jest rzeź. Ci co piszą, że się wstydzą być Polakami po obejrzeniu tego filmiku (szczególnie pani pół-polka), jesteście gorsi niż ci ludzie czekający w tej kolejce. Pogódźcie się z tym faktem.