18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło atakuje Biedronke

Ne...........es • 2014-09-16, 12:02
moj kraj, taki piękny :emo:


PhantomMask

2014-09-16, 23:26
Janeo napisał/a:

Wstydzę się bycia w połowie Polką...



hehe czyli chcesz powiedzieć, że matka lubiła przygody :mrgreen:
dała dupy:
a)włochowi przy zbiorze pomidorów
b)niemcowi na ogórkach
c)angol zapiął jak sprzątała
b)arab ją wyj***ł bo jest pusta tak samo jak ty ?
c)czy murzyńska pała poszła w ruch bo jak wyżej wspominałem lubi przygody ?
:idzwch*j:

RockyWood

2014-09-17, 03:01
@Janeo

ale dałaś konkretnie dupy w tym temacie :facepalm:

majkel_admwz

2014-09-17, 06:13
Tak myślałem, żeby to wrzucić, ale potem doszedłem do wniosku, że nie będę zaśmiecał głównej gównem, ale widzę, że ktoś się skusił :P

maddog77

2014-09-17, 07:29
Pojadę klasykiem....jaka bieda jaki slams.

~Velture

2014-09-17, 07:53
Nie ogarniam tego specjalnie. Mieszkam niedaleko grodziska mazowieckiego (który jest sąsiadem Milanówka) i są tam naj***ne już 2 biedronki z czego jedna ok 2km od centrum Milanówka. k***a czy ci ludzie w życiu nie widzieli supermarketu?

Cytat:

Pomijając zachowanie stada baranów, to zastanawia mnie czy takiej biedronce opłaca się robić takie akcje marketingowe ze sporym obniżaniem cen produktów na otwarcie


Jeśli myślisz ,że biedronka dopłaca chociażby 1 grosz do tych promocji to chyba cie ojciec ku*asem po ryju napie**alał jak byłeś mały.

Pa...........or

2014-09-17, 09:37
Janeo napisał/a:

Wstydzę się bycia w połowie Polką...



Mieszany kundel szczeka najgłośniej.

Hurgo

2014-09-17, 13:04
Jaki kraj taki Black Friday ;]

Qiub

2014-09-17, 18:26
Porównywanie tego do Black Friday to troche przesada. W Stanach w czarny piątek można było kupić nowego Maca za ok. 700 $, telewizory Samsunga i LG (te najdroższe i największe 50 czy nawet 60 calowe) przecenione o nawet 800 $. No i tam kupują to dla siebie, a w Polsce zrobią taką promocję na laptopy w biedrze to potem wszystko schodzi i tak na allegro.
I nie jestem hejterem, mam wyj***ne w jakieś mega akcje promocyjne czy to w Polsce czy w Stanach czy gdziekolwiek.

8michal7

2014-09-17, 19:42
Kupuj u portugalczyka wyjeb do końca Polskę. Taką powinni mieć reklamę. Tłum jest sztuczny każde otwarcie hipermarketu to szansa na promocje*.

*promocja- zaj***ć coś.

Liwinech

2014-09-18, 18:03
UP i daj się oszukać na wagach i cenach Które i tak nie są aż tak niskie


Dla Masy dowiedziałem się że Biedronka nie będzie miała Jogurtów od danona bo nie ma Pieniędzy żeby zapłacić za towar czyli niedługo się wypie**oli i gdzie będziecie robić zakupy cebulaki