18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burak w Mercu

BlanX • 2014-05-03, 21:16
Zawodowy kierowca,a prosi się o wypadek.Zaznaczam,że wiózł pasażera.Robię dziadowi antyreklamę,żebyście (mieszkańcy mojego miasta) korzystali z jego"usług"na własne ryzyko!



Trochę mnie pod koniec poniosło ale mnie wk***ił i ch*j!

PiotrekMMA

2014-05-03, 23:51
k***a gdzie taki cyrk na ulicy można spotkać? :amused:

hogg

2014-05-03, 23:59
Hhaha.. przyjedź do Warszawy w piątek po południu na trasy wylotowe, to ci pamięci zabraknie w tym urządzeniu do sporządzania donosów, tak się wraca do domów po żywność na przyszły tydzień po weekendzie ;)

BlanX

2014-05-04, 00:07
JMZ napisał/a:

Ostrowiec Świętokrzyski ? :)
Bywałem tam na wakacjach za młodu, nawet chyba ulicę kojarzę - to gdzieś koło tego samolotu na cokole ?



Dokładnie,to właśnie to skrzyżowanie :)

hogg napisał/a:

Hhaha.. przyjedź do Warszawy w piątek po południu na trasy wylotowe, to ci pamięci zabraknie w tym urządzeniu do sporządzania donosów, tak się wraca do domów po żywność na przyszły tydzień po weekendzie ;)



Hehe,temat znam ,bo sporo pracowałem w Wa-wie swego czasu.Z tą policją to w nerwach jebnąłem,wiedziałem,że będziecie się przypie**alać,mogłem wyciąć ale zostawiłem na pożywkę hejterkom :)

JMZ

2014-05-04, 00:56
BlanX napisał/a:

Dokładnie,to właśnie to skrzyżowanie



Aaa... :)
Miałem tam dziadków na Iłżeckiej - całe dzieciństwo na wakacjach letnich w tym miejscu spędziłem, dokładnie Iłżecka 75, blok 4 piętrowy :)
Pozdro.

Diux

2014-05-04, 08:44
Moje miasto :D

DonSalieri

2014-05-04, 09:26
To zapyziałe miasto duchów i starucho Ostrowiec Sw :P , a PLUS taxi to największe dziadygi :D

BlanX

2014-05-04, 09:36
@up Zgadza się ale tu przyszło mi żyć,nie poradzę jak wielu innych.Znam w okolicy gorsze dziury,choćby Ożarów,Opatów (bez obrazy dla mieszkańców).

Kikutor

2014-05-04, 09:46
Odkąd rozprzestrzeniły się te zj***ne kamerki nasze społeczeństwo stało się bogatsze w policjantów. Dumny z siebie jesteś? Wstydzić się powinieneś - PÓJDĘ Z TYM NA POLICJE. Jaki k***a debil z Ciebie, cokolwiek nie zrobił ten taksówkarz. Zastanów się ile razy Ty odj***łeś coś, przypadkowo bądź nie na drodze. Cudze się łatwiej widzi, nie?

j***ni kamerkowcy... Jestem zawodowym kierowcą i tak tych k***ów nie lubię, że aż mnie strzyka.

BlanX

2014-05-04, 10:20
@Kikutor
Kierowcą to może będziesz jak parę latek pojeździsz w różnych warunkach,porach roku,w nocy i w dzień.A spina dupska świadczy,że zaczynasz karierę za kółkiem jeżdżąc w podobnym stylu co ta"złotówa". Nie życzę Ci ale marnie skończysz albo gorzej ktoś niewinny jak tolerujesz takie zachowania na drodze.Obyś nie doświadczył wyprzedzania z prawej strony,na skrzyżowaniu,bezpośrednio przed przejściem dla pieszych"kierowco zawodowy"!
p.s.
Kryształowy nie jestem,parę mandatów zapłaciłem,a różne rzeczy mi się dotychczas nagrywały i kasowałem.Ale temu baranowi nie odpuściłem i już.Może się na drugi raz zastanowi zanim coś podobnego odpie**oli.
I nie wyzwałem Cię od debili,widzisz?

Kikutor

2014-05-04, 11:25
A ja wyzwałem i jestem z tego dumny, bo to ostatnie kurestwo i debilizm być konfidentem. Tam jest komisariat - mogę podrzucić i tak już człowiek na straty...

BlanX

2014-05-04, 11:36
@up Gdybyś poczytał komentarze to byś się dowiedział,że psami postraszyłem w nerwach.Konfiturą nie jestem.Gdybym był to byś tego filmu tu nie oglądał.Ale widzę,że myślenie Cię przerasta.Pojeździsz,pożyjesz to inaczej spojrzysz na takie akcje.Nie pozdrawiam.

bary110

2014-05-04, 12:17
skoro ruszasz jak p*zda to się nie dziw, że cię wyprzedzaja

Donencjusz

2014-05-04, 13:09
Ostrowiec - wszystko jasne...

panchamityle

2014-05-04, 17:08
Cały filmik pokazuje jakąś dżunglę, jeden wyjeżdża przed drugiego i tak w koło. Gorzej niż w Afryce..

SkyRunner

2014-05-05, 21:30
Zmasakrował go jak Korwin lewaka. Piękna sprawa :amused: