18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burak w Mercu

BlanX • 2014-05-03, 21:16
Zawodowy kierowca,a prosi się o wypadek.Zaznaczam,że wiózł pasażera.Robię dziadowi antyreklamę,żebyście (mieszkańcy mojego miasta) korzystali z jego"usług"na własne ryzyko!



Trochę mnie pod koniec poniosło ale mnie wk***ił i ch*j!

xts

2014-05-03, 22:07
często tak mam i wyj***ne. nie jestem buraczkiem pieniaczkiem. złotówa to zawód.

BlanX

2014-05-03, 22:11
@Plast80
Ciekawe jak rozpoznałeś po tym materiale mój poziom kultury jazdy?Fakt,nabluzgałem(napisałem pod filmem),jechałem zmęczony z roboty,chciałem cało dotrzeć do domu,jak również nie odstawiać auta do blacharza,bo jakiemuś typowi się spieszy bardziej niż innym.A materiał wstawiłem,bo uważam,że trzeba napiętnować takie zachowania.Jeżdżę SWOIM autem ponad 20 lat,doświadczenia mi nie brak ale taką akcję miałem po raz pierwszy.Może wezmę sobie do serca Twoje rady,a może mam je w dupie"synku"!
P.S.
Lepsze są komiksy przerzucane tutaj z kwejka,chamsko i innych gównianych stron,bo real jest taaaki straszny....już ,wypłakałem się!

Brzydkii

2014-05-03, 22:13
@xts raczej stan umysłu :)

orzeszwmorde

2014-05-03, 22:18
Piękna betrójeczka w 00:48.
Za straszenie policją bym Ci piwa nie dał ale ciul.
Najzwyczajniej wystarczy pokazać takiemu żeby się w łeb puknął, nie ma co ulegać emocjom.
Sprawdzony sposób, mnie nerwy odpuszczają a ten drugi aż zielenieje z wściekłości.

~tedwaha

2014-05-03, 22:18
Co ty pie**olisz ostrowiec to nie miasto, to radomska autonomia (z małej z premedytacją)

BlanX

2014-05-03, 22:22
tedwaha napisał/a:

Co ty pie**olisz ostrowiec to nie miasto, to radomska autonomia (z małej z premedytacją)


Teraz to ty pie**olisz,radom to nie miasto,to prowincja Warszawy!
Też celowo z małej ,,i,,

Plast80

2014-05-03, 22:57
@BlanX
Jezdzić można i 50 lat i co z tego skoro piszesz że to był twój pierwszy raz, to wiele tłumaczy... Bardzo emocjonalnie podchodzisz do całej sprawy i na filmie też to widać i jak najbardziej pokazuje kulturę jazdy i nie ważne czy podpiszesz, że bluzgałeś bo to i tak słychać :)
Tatuśku poćwicz kontrolowanie gniewu bo nawet tu pokazujesz, że ból dupy naruszył rozetkę.
Jak chce się coś zmienić to się działa a nie strzela rozpaczliwą popisówę z bluzgami na środku ulicy
P.S. uprawnienia faktycznie mam krócej z trzy lata od ciebie ale doświadczeniem nie mam potrzeby się chwalić

BlanX

2014-05-03, 23:13
@Plast80 No to może pochwal się Ty przed całym światem,co takiego zdziałałeś aby poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach.Rzucanie sloganami dla poklasku tłuszczy... skądś to znamy.Kontrolowanie gniewu to zalecaj kibolom"doktorku"

bigmathew

2014-05-03, 23:22
O jak ja lubię tych frustratów z kamerkami. Jedzie taki fred felicią z kamerką i straszy policją. Bardzo popularne urządzenie wśród emerytów i sepleniącej się młodzieży.

Bartoszsz

2014-05-03, 23:22
To Ostrowiec Świętokrzyski... wieś która przeobraziła się w miasto jak wybudowali Hutę Ostrowiec, bo napłynęło tanich roboli. Mentalność najwiekszych wsiurów. Tyle koniec kropka

p4nk1

2014-05-03, 23:27
A ja tam uważam, ze dobrze zrobił. Co miał innego zrobić? Wysiąść i mu w cymbał dać? Koleś zostanie zj***ny jeden, drugi, piąty raz i zacznie mu się w końcu głupio pod czacha robić. Tak się właśnie zmienia takich matołów, a przynajmniej próbuje, bo co innego można zrobić?

nanab

2014-05-03, 23:34
Hahaha uwielbiam ogladać wk***ionych polaczków cebulaczków którzy odczuwają dokuczliwy ból dupy o to że ktoś ich wyprzedził kiedy stali jak p*zda na środku skrzyżowania :D I ten płacz, "mam to nagrane, pójde na policje i do mamy" hahhaa :D

JMZ

2014-05-03, 23:35
Ostrowiec Świętokrzyski ? :)
Bywałem tam na wakacjach za młodu, nawet chyba ulicę kojarzę - to gdzieś koło tego samolotu na cokole ?

alanwroc

2014-05-03, 23:39
Mam Cie nagrane pójde na policje xD haha
ch*j w dupe konfidentom

Mam Cie nagrane jesteś u Pani....

eweli25

2014-05-03, 23:50
Taksówkarze to najgorsza swołocz, która panoszy się a drogach, jakby były ich własnością