18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burak w Mercedsie daje przykład jazdy na suwak

falubazfan • 2013-06-21, 07:21


Jazda w korku

a12b

2013-06-21, 11:50
Jak w passacie nie chciał go wpuścić przecież wystawił mu rękę za okno i macha żeby jechał, a w mercu najprawdopodobniej spociuch ma misje żeby blokować lewy pas i mu pomachał żeby jechał bo on tu musi blokować żeby lewym pasem nie szarżowali.... no banda zjebów poruszająca się po polskich drogach mnie przeraża

sono

2013-06-21, 11:51
W tym wątku macie na kilka sposobów wytłumaczone, dlaczego kierowca mercedesa swoją niemytą fają smyra pod ogonem psa babki swojego sąsiada i w zimie nosi kalesony założone na spodnie i zapięte szelkami do swoich kudłów w nosie:

http://www.sadistic.pl/blokowanie-pasa-dojazdowego-vt202643.htm#2183671

Dlatego, zanim zaczniecie go bronić, albo zapoznajcie się z argumentami tych, co mają doświadczenie, prawko i mózg, albo wsiadajcie na swoje trzykołowe rowerki i odjedźcie stąd daleko.

dulek93

2013-06-21, 11:52
w rosji to by juz wpie**ol dostał ewentualnie skopał by mu ktoś drzwi albo wybił szybe...
a u nas takie pie**olenie lelum polelum ;/

chrap

2013-06-21, 12:02
falubazfan napisał/a:

sami jestescie albo wasi starzy buraki i tępe dzidy pantofle etc. A kolega z mercedesa jak go chciałem wyciągnąć chwilę póżniej i mu wytłumaczyć na czym polega jazda na suwak to udawał, że mnie nie widzi.



W Polsce niestety jest trochę inna kultura jazdy. U nas na zamek się nie jeździ tylko zapie**ala do samego końca pasa i wpie**ala, pomimo tego, że znak o zwężeniu drogi był 500m wcześniej. Czemu chciałeś jechać dalej? I tak za Tobą na prawym pasie był już pewnie korek jak ch*j i nie zamierzałeś jeszcze wjeżdżać na prawy pas. Tyle samo samochodów przejedzie w miejscu zwężenia i w dokładnie takim samym czasie, tylko że będą przejeżdżać w kolejności w jakiej przyjechali, a nie stali jak głąby, bo cwaniaki się na końcu będą wpie**alały.

Inny temat, to to że za blokowanie pasa ruchu można chyba dostać mandat, a korek się trochę wydłuża.

I sorry za tępą p*zdę - nie wiedziałem, że materiał własny.

Licho5

2013-06-21, 12:08
Może wytłumaczy mi ktoś co takiemu "człowiekowi" daje blokowanie pasa bo ja tego nie rozumiem, przecież on blokując też stoi i nie jedzie, wytłumaczcie mi proszę

generalissimus

2013-06-21, 12:15
@up a może kierowca merca chciał jechać przed ciężarówką?
a może zdawał sobie sprawę, że jak on wjedzie na pas przed passatem, to ekipa, która filmuje całe zajście pojedzie dalej lewym i wciśnie się pare aut dalej?? Nie wiem k***a po co to wyjaśniać. scrolluj dalej :)

Black Pitt

2013-06-21, 12:26
Boże co za bieda umysłowa i tego sadzeniaka z merca i co poniektórych komentujących, za blokowanie pasa, ch*j to krawężników obchodzi jakie były intencje "szeryfa", jest mandat.
Jak się na swojej wiosce objeżdżało tylko furmanów w drodze do GS to się później gubi na drodze z 2 i więcej pasów.

czarny7684

2013-06-21, 13:18
Co ty tu k***a chcesz policji pokazywać ?

Kliksiu

2013-06-21, 13:22
problemy plebsu mnie nie interesują

vang

2013-06-21, 13:57
Było wyjść i mu zaj***ć... nauczył by się na przyszłość co to zamek błyskawiczny.

Matush5

2013-06-21, 13:57
Ja nie rozumiem was co wy w ogóle macie do gościa w pasacie ? Stał ponad 10 sekund pomimo, że wszyscy już pojechali i jeszcze ręką coś machał do tego od Mercedesa wieć ja nie wiem czy facet zawinił specjalnie zrobił mu miejsce żeby się wbił ??? Sorry ? Pozatym nie rozumiem po co u was jakieś poj***ne domysły... Rozumiem babke, pie**oli kacapoły robi z siebie wielką prawniczkę. ch*ja zrobi na tej policji czego ona oczekuje ? Rekompensaty czy jaki ch*j ? mogła wyjść i jemu to powiedzieć a nie dla swojego PIMPa mówić kiedy ma trabić. Pozatym jeżeli są roboty drogowe to nie każdy musi się w tym orientować może gościu od mesia po prostu się przestraszył i nie wiedział jaki manewr wykonać...

solteck

2013-06-21, 14:22
trzeba było śrubokrętem oponę potraktować...

Murekkk

2013-06-21, 14:26
Szkoda, że pokazujecie tylko te chamskie zachowania kierowców, dzisiaj tamtędy jechałem i jakoś wszyscy zachowywali się kulturalnie w stosunku do siebie, wpuszczasz jednego, jedziesz dalej, i tak za każdym zjazdem. Jeszcze jedno, on mu nie machał tylko środkowy palec pokazywał :p

Rafit

2013-06-21, 14:49
Ja bym po prostu wysiadł do typa i szybko mu przemówił do rozsądku. Takie coś trzeba tępić.

GrzesMk4

2013-06-21, 14:58
Murekkk bo takie sk***ysyństwo trzeba piętnować.