18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burak w Mercedsie daje przykład jazdy na suwak

falubazfan • 2013-06-21, 07:21


Jazda w korku

cykenmyken

2013-06-21, 15:23
novy__ napisał/a:

Widać, że to nie polska, po rejestracji passata sądzę, że ciapatowo. Gościu nie wie jak zachować się za granicą a Ci go od razu na psami szczują...



Buahah nie Polska ?? tablice FZI to powiat zielonogórski.Zresztą filmik z zielonej góry

T-Will

2013-06-21, 15:40
Po 30 sekundach bym wysiadł i zrobił GTA.

chlusniembousniem

2013-06-21, 16:13
I tu jest różnica. W Rosji dawno by dostał wpie**ol ale u nas oczywiście nieeeee. Tylko stać jak ta p*zda i trąbić jakby coś to miało dać...

Extraordinary_Gentleman

2013-06-21, 16:37
Tak, tak ch*ja byście zrobili.

Prawda jest taka jak napisał chrap. Czy gdzieś tam jest znak jazdy na suwak?
Uwaga podpowiedź!


Jeżeli nie ma, to krótka piłka. Wypie**alać i jestem za gościem w mercedesie. Z jakiej k***a paki mam stać 40 minut w korku na prawym pasie żeby jakiś buc zapie**alał lewym i wpie**alał się 800m dalej? Stań grzecznie w kolejce. Tobie się śpieszy? bardziej należy? Proszę powiedz dlaczego? A mi k***a nie, przyszedłem popatrzeć na asfalt i posiedzieć w samochodzie. Głownie jak stoję w takich korkach robię to samo, (tylko pas zostawiony dla karetki w centrum IMHO) o ile nie ma znaku jazdy na suwak. Bo cwaniactwo k***a pajaców przekracza wszelkie granice, najlepiej jakby w ogóle, prawy stał a lewy jechał. a jak już ktoś z prawego wpuszcza lewy to najlepiej 20 aut na raz.

Edit. Tak szczerze powiedziawszy to nawet kodeks ruchu drogowego nie przewiduje takiego znaku, a nawet nie ma wzmianki o tzw "jeździe na suwak"

Sonal

2013-06-21, 16:42
W mojej ocenie pan z mercedesa chciał skręcić w prawo - wjazd na posesję, ale żaden ch*j go nie wpuściłł. Stał, migał... Ale go zaczęli trabić, to się z tych nerwów pogubił.

@Gustav - prawko masz? Nie masz. Co to niby jest co wkliłeś ta żółta tablica? I co ona nakazuje, zobowiązuje lub cokolwiek innego - że jej postawienie czy niema dla Ciebie znaczenie?
Wali mnie jazda na suwak - bo nic ona nie wnosi do płynności przejazdu przez zwężenie. Jeżeli przez zwężenie przejedzie np. 1500 samochodów na godzinę to choćby się zesrarli z waszymi suwakami - więcej nie przejedzie?
A Wasz pedalski suwaczek wymuszając co chwilę zatrzymanie lub przyhamowanie kolumny na prawej by jaśnie pana hrabiego wpuścić tylko spowalnia cała operację.
A suwak z obrazka - jeżeli na prawym pasie mają samochody byc tak rozłożone, że pomiędzy czarnymi jest taka szpara by wjechał biały z lewego - to po ch*j to rozciągac na dwa pasy - to niech zaraz te białem sa na prawym efekt ten sam.

Extraordinary_Gentleman

2013-06-21, 16:55
Sonal napisał/a:

@Gustav - prawko masz? Nie masz. Co to niby jest co wkliłeś ta żółta tablica? I co ona nakazuje, zobowiązuje lub cokolwiek innego - że jej postawienie czy niema dla Ciebie znaczenie?



Oj chłopie, nie chce się tu mierzyć na długość penisa drogowego ale już nie jeden mi tu próbował z 200.000 przejechanymi po Polskich drogach wyskakiwać i się trochę przeliczył.

Ale ok. Skoro nalegasz. Będę wdzięczny jeżeli wytłumaczysz mi co to za tablica i jakie ma oznaczenie (np. D-51 - uwaga kontrola prędkości, fotoradar) w kodeksie ruchu drogowego, albo jakie sankcje grożą za jej nieprzestrzeganie.

[Podpowiadam nie ma - możesz zaoszczędzić czasu]

No chyba że na strzałkach "Carrefour 1500m ->" tez skręcasz, to wtedy ok.

Sonal napisał/a:

Wali mnie jazda na suwak - bo nic ona nie wnosi do płynności przejazdu przez zwężenie. Jeżeli przez zwężenie przejedzie np. 1500 samochodów na godzinę to choćby się zesrarli z waszymi suwakami - więcej nie przejedzie?
A Wasz pedalski suwaczek wymuszając co chwilę zatrzymanie lub przyhamowanie kolumny na prawej by jaśnie pana hrabiego wpuścić tylko spowalnia cała operację.
A suwak z obrazka - jeżeli na prawym pasie mają samochody byc tak rozłożone, że pomiędzy czarnymi jest taka szpara by wjechał biały z lewego - to po ch*j to rozciągac na dwa pasy - to niech zaraz te białem sa na prawym efekt ten sam.



O to mi właśnie chodzi, na ch*j taka idea skoro przepust robi X i Y i więcej się nie da. To po ch*j się pchać tym (w tym przypadku) lewym i jeszcze utrudniać.

La...........vo

2013-06-21, 17:22
Ja bym przejechał pasem zieleni, zajechał drogę piździe w mercu i spuścił mu wpie**ol.

lith

2013-06-21, 18:15
Ja pie**ole, ilu jeszcze debili traktuje lewy pas jako 'ten dla cwaniaków'. Jazda na suwak nie polega na tym, żeby zmienić pas pól kilometra przed zwężeniem, tylko właśnie dojechać do samego końca. Zmieniając pas wcześniej powodujecie, że kończący pas porusza się szybciej, a 'prawy' stoi. Nie pozostaje nic innego jak korzystać głupoty/dobrego serca czekających na prawym i jechać puściutkim lewym, ja nie narzekam.

Dziamian

2013-06-21, 18:25
Boże i znowu temat rzeka o rondzie PCK w zg :homer: Pani mam rozumieć, czy też Pan jadący za tym mietkiem chyba naczytał się poprzedniego tematu o gościu w Skodzie i zachciał sam pokazać jaki to jest fajny :amused:

Cytat:

O to mi właśnie chodzi, na ch*j taka idea skoro przepust robi X i Y i więcej się nie da. To po ch*j się pchać tym (w tym przypadku) lewym i jeszcze utrudniać.

większość ludzi udzielających się tutaj nie wie nawet, że zaraz za zwężką jest znak ustąp pierwszeństwa i ja się znowu powtórzę co do tematu poprzedniego związanego ze skodą, że ludzie jadący prawym pasem muszą wpuszczać tych z lewego pasa, którzy chcą zaoszczędzić czasu a w prawdzie robią większy rozpie**ol przez to, że prawy pas nie porusza się praktycznie wcale bo trzeba stać i czekać aż Cię wpuszczą na to całe "rondo" i robi się potem tam totalna jazda...

Jesuz

2013-06-21, 18:34
@up: to się nauczcie jeździć buraki! W krakowie po X remontach ze zwężkami ludzie jakoś zaczęli bardziej cywilizowanie jeździć na suwak i korki się skróciły. Jakby wszyscy tak jeździli to byś nie stał 40 minut tylko 20 na lewym pasie, tyle samo co ci na prawym.

Ale dalej dywagujcie, że lewym to cwaniaki jeżdżą a inni się nie znają. A stójcie na tym prawym i niech wam jaja gniją. Ja i tak pojadę lewym do końca.

paczfiko

2013-06-21, 19:30
ej dziwicie się? przecież to lubuszczuczaninin

haxor234

2013-06-21, 20:41
wysiąść, naj***ć i po problemie.

teken

2013-06-21, 21:06
oooo, tosz to moje rondo PCK w zielonej górze :D

zjerycha

2013-06-22, 00:24
teken napisał/a:

oooo, tosz to moje rondo PCK w zielonej górze :D



będąc z Czerwieńska nie mozesz moj drogi powiedzieć, że to Twoje rondo :P

Wepss

2013-06-22, 00:50
Barany, blokując pas 1 km przed zwężeniem efektywnie zwiększacie długość zwężenia o 1 km i wydłużacie korek za wami o ten kilometr. Drogę najlepiej wykorzystać w całości i tyle w temacie. Równie dobrze na Zakopiance wszyscy mogliby cały czas jechać prawym i gówno by zobaczyli, a nie Zakopane. Po to są te dwa pasy co jakiś czas, żeby je maksymalnie wykorzystać!!!