topic

Brutalne chamstwo Cristiano Ronaldo!

JSK2012 • 2013-05-18, 18:14

Jak powszechnie wiadomo kibice piłkarscy w Polsce są najgorsi na świecie, a wszędzie indziej poradzono sobie z tym problemem. Jeżeli ktoś jeszcze w takie cuda wierzy, to pomoc znajdzie tutaj. Tymczasem w Hiszpanii właśnie doszło do wielkiej burdy, a wszystko zaczęło się od... faulu Cristiano Ronaldo.
W Madrycie mieliśmy wczoraj wieczorem ciąg nieprzewidzianych zdarzeń, które doprowadziły do zamieszek na ulicach. Mecz na Santiago Bernabeu (stadion Realu) rozpoczął się zgodnie z planem, bo po strzale Cristiano Ronaldo "Królewscy" prowadzili 1:0. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał jednak Diego Costa, a po 90 minutach nie doszło do rozstrzygnięcia.

W dogrywce prowadzenie objęło Atletico, po golu Pedro Mirandy w 99. minucie. Do prawdziwie dantejskich scen doszło 15 minut później. Gabi sfaulował Cristiano Ronaldo po raz wtóry, a Portugalczyk nie wytrzymał i kopnął rywala w twarz. Skutkiem była czerwona kartka, a z ławek rezerwowych obu zespołów wyskoczyli niemal wszyscy - zaczęła się regularna jatka.

Atletico dowiozło korzystny wynik do samego końca, radując swoich kibiców, systemowo nienawidzących lokalnego i bardziej utytułowanego rywala. Upust swoim emocjom jedni i drudzy dali na ulicach Madrytu. Palono samochody, doszło do bójek z policją, zniszczono sporo witryn sklepowych. Ale i tak pamiętajcie, co wam mówią niektóre media. Polscy "kibole" są najgorsi!

realus

2013-05-18, 18:20
Brutalne chamstwo Cristiano Ronaldo-temat wprost z Babola
Brutalne chamstwo Cristiano Ronaldo-jak to jest brutalne to na hardzie nie ma bab z ku*asem....

Nikczemny_Płód

2013-05-18, 18:34
Nie lubie go ale tym razem dobrze zrobił.

Ten gabi (k***a kobiece imie...) Dostał leciutko a turlał się jak niepełnosprawna dz**ka na bolcu.

Lxus

2013-05-18, 18:42
Nie dotknal, widac po ruchu glowa.

Stranuh

2013-05-18, 18:51
Koleś poczuł zapach buta to automatycznie gleba i ch*j...

kustoszpan

2013-05-18, 18:55
Król jest tylko jeden.
Ronaldo jest tylko jeden.

silence333

2013-05-18, 19:43
Przyaktorzył jak to w Hiszpańskiej lidze, ale kopnięcie dosięgnęło twarzy. Ci którzy oglądali mecz widzieli że grał z zakrwawionym tamponem w nosie po tej sytuacji. No chyba, że skombinowali na prędce takowy i mu kazali wepchnąć w nozdrze :d
Dodatkowo, każdy kto miał uraz nosa wie, że nawet lekkie uderzenie w tę część ciała potrafi zaboleć jak jasna cholera :D
Gdyby nie ten podskok w gratisie to bym powiedział, że nie zasymulował.