18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne chamstwo Cristiano Ronaldo!

JSK2012 • 2013-05-18, 18:14

Jak powszechnie wiadomo kibice piłkarscy w Polsce są najgorsi na świecie, a wszędzie indziej poradzono sobie z tym problemem. Jeżeli ktoś jeszcze w takie cuda wierzy, to pomoc znajdzie tutaj. Tymczasem w Hiszpanii właśnie doszło do wielkiej burdy, a wszystko zaczęło się od... faulu Cristiano Ronaldo.
W Madrycie mieliśmy wczoraj wieczorem ciąg nieprzewidzianych zdarzeń, które doprowadziły do zamieszek na ulicach. Mecz na Santiago Bernabeu (stadion Realu) rozpoczął się zgodnie z planem, bo po strzale Cristiano Ronaldo "Królewscy" prowadzili 1:0. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał jednak Diego Costa, a po 90 minutach nie doszło do rozstrzygnięcia.

W dogrywce prowadzenie objęło Atletico, po golu Pedro Mirandy w 99. minucie. Do prawdziwie dantejskich scen doszło 15 minut później. Gabi sfaulował Cristiano Ronaldo po raz wtóry, a Portugalczyk nie wytrzymał i kopnął rywala w twarz. Skutkiem była czerwona kartka, a z ławek rezerwowych obu zespołów wyskoczyli niemal wszyscy - zaczęła się regularna jatka.


Atletico dowiozło korzystny wynik do samego końca, radując swoich kibiców, systemowo nienawidzących lokalnego i bardziej utytułowanego rywala. Upust swoim emocjom jedni i drudzy dali na ulicach Madrytu. Palono samochody, doszło do bójek z policją, zniszczono sporo witryn sklepowych. Ale i tak pamiętajcie, co wam mówią niektóre media. Polscy "kibole" są najgorsi!

blondasek1993

2013-05-19, 03:51
A czy w którymś ze źródeł ktoś wspomina, czy tamci "kibice" bili dzieci/wyrostków ~15 lat za to, że mieli szalik innego koloru? Szukałem, ale nie mogę takiej wzmianki znaleźć.

zendeman15

2013-05-19, 04:25
Jestem kibicem Barcy od lat i od wielu lat staram się oglądać wszystkie mecze Barcy jak i Realu. Mimo iż uważam że Messi jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie to bardzo szanuje i podziwiam CR7. Jest on niesamowity, warunki fizyczne, drybling i atomowe uderzenie z obu nóg, jego jedyną wadą jest to że musi grać w czasach Messiego. Tak czy inaczej CR7 to świetny gracz, zaobserwowałem to w wielu wielu meczach, ale w tym meczu z Atletico.... Widać było że zżarły go emocje, kopał każdego obok siebie, to kopnięcie w twarz to nic (nie wiem czy tam wgl był kontakt buta z twarzą :D ) Ale za to inne zachowania, miał fart że wyleciał w dogrywce bo mógł i powinien już przed 90 minutą. A;e nie ma się co dziwić, że puściły mu nerwy. Kiepski sezon, konflikty w drużynie, do tego ten mecz był rozgrywany na Santiago Bernabeu, co oznaczało że w przypadku wygranej Atletico to świętowali by oni puchar kreju na stadionie Realu.
A co do kibiców, musieli się wk***ić, słaby sezon i przeciwnik świętujący mistrzostwo kraju na swoim stadionie, dodatkowo były to derby Madrytu. W przypadku wygranej Atletico zamieszki były praktycznie pewne...

Ba...........co

2013-05-19, 04:33
Sranie nad jednym czy drugim nie ma sensu bo kiedyś i tak zagrają w jednym klubie na środkowej pomocy i to będzie dreamteam.

KaczyPWK

2013-05-19, 04:36
Przejechanie korkiem koło twarzy nazywa się kopniakiem? Od kiedy? Ja pie**ole co za teatrzyk...

cerastes

2013-05-19, 05:25
no nie dziewczyny z sadistica... bądźcie na jakims poziomie..

barca to c*pki i tyle w temacie

Eliot Imperio

2013-05-19, 05:49
Nie kumam tylko jednego. Jedni i drudzy są z tego samego miasta, tutaj nasuwa się z kolei moje pytanie- po kiego ch*ja rozpie**alać swoje miasto i palić auto mieszkańców swojego miasta? Nigdy nie potrafiłem pojąć tego fenomenu. Poza tym widać że tam policja nie pie**oli się w takich sytuacjach, ładnie tam spałowali typów.

@Któryś tam up fan barcy.
Messi psuje piękno futbolu, ma talent ale jego gra nie przyprawia o zachwyt. Lubię słuchać fanów barcy, którzy nigdy nie byli nawet na jednym meczu. Co do kopnięcia- nawet go nie dotknął, bo jakby mu zapie**olił laczka to padłby jak długi na tym boisku a nie odskoczył jak z trampoliny. Nie przepadam ani za realem ani za barcą, nie lubię aktorstwa w piłce. Wolę ligę włoską albo niemiecką, tam przynajmniej coś się dzieje. Atletico ma ostatni taki sezon, jak Falcao odejdzie do AS Monaco mogą się pożegnac z czymkolwiek. Najlepszym piłkarzem na świecie był, jest i będzie Ronaldo. Ale ten z brazylii, nie z portugalii.

KaczyPWK

2013-05-19, 06:11
Eliot Imperio napisał/a:

Nie kumam tylko jednego. Jedni i drudzy są z tego samego miasta, tutaj nasuwa się z kolei moje pytanie- po kiego ch*ja rozpie**alać swoje miasto i palić auto mieszkańców swojego miasta? Nigdy nie potrafiłem pojąć tego fenomenu. Poza tym widać że tam policja nie pie**oli się w takich sytuacjach, ładnie tam spałowali typów.

@Któryś tam up fan barcy.
Messi psuje piękno futbolu, ma talent ale jego gra nie przyprawia o zachwyt. Lubię słuchać fanów barcy, którzy nigdy nie byli nawet na jednym meczu. Co do kopnięcia- nawet go nie dotknął, bo jakby mu zapie**olił laczka to padłby jak długi na tym boisku a nie odskoczył jak z trampoliny. Nie przepadam ani za realem ani za barcą, nie lubię aktorstwa w piłce. Wolę ligę włoską albo niemiecką, tam przynajmniej coś się dzieje. Atletico ma ostatni taki sezon, jak Falcao odejdzie do AS Monaco mogą się pożegnac z czymkolwiek. Najlepszym piłkarzem na świecie był, jest i będzie Ronaldo. Ale ten z brazylii, nie z portugalii.


Messi nigdy by piłkarzem nie był, gdyby FC Barcelona nie zapewniła mu lecznia ciężkiej choroby. I przynajmniej widzę, że ktoś zauważył ten pokaz w wykonaniu "CR7", tak to się teraz mówi? A za tego prawdziwego Ronaldo masz ode mnie piątke :)

pesail

2013-05-19, 06:46
Moim zdaniem, hiszpańscy kibice są tak samo groźni jak ten faul, cioty same ,jakby puścić na jednych i drugich kibiców z Polski (mogło by ich być nawet o połowe mniej) to by wszyscy tak na ziemie padli i udawali martwych jak ta ciota Gabi.

Bzykacz

2013-05-19, 06:58
dobrze zrobil nastepnym razem go nie sfauluje h*j pszekopałbym go na ziemi i by sie zesrał

thez

2013-05-19, 07:23
Ronaldo został ukarany za zamiary, niesportowe zachowanie czy jakoś tak. A prawda taka, że Gabi też powinien dostać czerwoną kartkę za wjazd od tyłu bez piłki. Generalnie z roku na rok piłka nożna to coraz większy syf.

KaczyPWK

2013-05-19, 07:30
Bzykacz, Obsrałbyś się na miętowo :)

thez napisał/a:

Ronaldo został ukarany za zamiary, niesportowe zachowanie czy jakoś tak. A prawda taka, że Gabi też powinien dostać czerwoną kartkę za wjazd od tyłu bez piłki. Generalnie z roku na rok piłka nożna to coraz większy syf.


Faktem jest, że podniósł nogę za wysoko i to jest faul podobno...Gabi zachował się jak szmata i on powinien zgarnąć buta, tym razem zamierzonego. Tak czy inaczej, to jest teatrzyk.

fatherland

2013-05-19, 08:25
Hiszpanska liga to liga kobiet a CR7 wczesniej powinien 2 x czerwoną dostać więc nie wiem o co spina.

Wawrzu97

2013-05-19, 08:48
Ludzie, on go nawet nie dotknął, wystarczy sobie zobaczyć tą akcję z innej perspektywy

HaRdKoRoVy

2013-05-19, 08:53
co te cioty robią na sadolu ?

michnias9

2013-05-19, 09:02
Brutal ;/ z tego Cristiano. Bez dotkniecia robi krzywde ;/