18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudy

wts1 • 2012-03-14, 22:08
o tak ^^ (autorem jest uzytkownik youtube "Deratyzator888") :loldev: :sparta: :terror:

hamusq

2012-03-14, 22:13
Ja tez pie**ole... Moze by kolega opisal siebie, jaki to jest cudowny czysy i oryginalny? :)

.:...........:.

2012-03-14, 22:20
Brudasami nazywa, a własnego biurka i klawiatury nie widzi. :roll:

McMenel

2012-03-14, 22:30
Żałosny troll. Bo nawet porządnie trollować nie potrafi.

wezspierdalaj taki lek

2012-03-14, 22:52
brudasem to zostałeś zrobiony cwe*u! Żelazna Dziewica i każdy kawałek taki sam.....hahahahhahahaha
czego słuchasz ty cioto?! i powiedz mi jak sie gra na gitarze albo garach, bo pewnie k***a j***na łajzo nie wiesz!

k***a! a lubilem ten portal! tfuuuu!

ph...........ks

2012-03-14, 23:00
Biurko uj***ne spermą i klawiatura która zawiera menu z zeszłego roku i łoniaki, a najbardziej wytarte klawisze to "G A Y P O R oraz N

hugh

2012-03-15, 00:52
To wy w jednym skafandrze chodzicie od rana do wieczora metale choć w większości na czarno potrafią na koszulkach mieć całą tęczę kolorów i nie tylko na koszulkach a wy co HWDP na wszystkim i tyle potraficie a jak już za mało miejsca na plecaczku z bazaru to THC jeszcze sie zmieści i kto tu jest brudasem. W większości spotykam takich czyściochów jak wy z butelką wódy lub pod sklelem zaczepiając o 50 groszy. Eh k***a wy muzycy co melodię kopiujecie z programów dla pseudo DJ eh szkoda gadać niepotrzebnie trace czas na pisanie
przecież jestem tylko brudasem. :idzwch*j:

GreenBoy

2012-03-15, 01:53
Haha widać same brudasy się bulwersują w kometach .
:idzwch*j:

nikustrip

2012-03-15, 02:08
Jak dla niego każda piosenka brzmi tak samo to chyba jemu ktoś ku*asa wsadził w uszy jak był mały.

metal15

2012-03-15, 04:08
i co jak sie pedały bulwersujecie jak ktoś pocisnął po metalu? Po Dubstepie i większości muzyki i subkultur które nie są metalem i rockiem na tym portalu ostro ciśniecie ;) teraz czujecie to co czują inni czytając wasze komentarze i oglądając ośmieszające filmiki

qucharz69

2012-03-15, 09:04
Podejrzewam że kolega z filmiku w niedalekiej przeszłości wpie**ol dostał od tych "brudasów" ;p

Portnoy

2012-03-15, 13:28
Po co pokazywac jakiej muzyki sie slucha?? Po co ubierac sie po swojemu?? Takie debile urzadzili by swiat jak w korei pln. bo nic im sie nie podoba ze swiat jest rozny kolorowy i kazdy jest inny. Ja mam wyj***ne na takie gadanie jakiegos palanta ktory dopiero dorasta w tym swiecie. Tyle....

blackluck

2012-03-15, 13:58
Szanowny panie autorze filmiku, wiem że niektórzy ludzie nadal żyją w III rzeszy, ich wyzwolicielem jest Adolf H., a ustrój polityczny to narodowy socjalizm.


Tylko weź do k***y nędzy przestań bawić się Zippo, bo to Amerykański wynalazek, a z racji twoich poglądów, zapewne ich nienawidzisz, to tak na marginesie. Tak to jest jak się jest hipokrytą :amused:

Ad...........ct

2012-03-15, 17:24
Nie popieram szydzenia z jakichkolwiek subkultur i tego typu rzeczy ale... koleś po części ma rację.