18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudy

wts1 • 2012-03-14, 22:08
o tak ^^ (autorem jest uzytkownik youtube "Deratyzator888") :loldev: :sparta: :terror:

Luciifer

2012-03-16, 11:43
Jestem Metalem. I ch*j mnie to obchodzi co powiedział.
Deal with it 8-)

lapps

2012-03-16, 12:07
zeetox napisał/a:

Niektórzy są po prostu zbyt tępi i ograniczeni żeby zrozumieć inną muzykę niż trzy dźwięki na krzyż zsynkopowane i zmiksowane na pierwszym lepszym porcie lub interfejsie audio oraz nazwane dubstepem.



a co jest w metalu do rozumienia? :D D ja pie**ole beka z was ludzie. jak dla was slowo spiewane jest ciezkie do zrozumienia to moje pantofle maja wiecej oleju w glowie, mimo, ze nie maja glowy, a ja nawet nie mam pantofli. w muzyce klasycznej nie bylo slow, a jakos ludzie rozumieli. i jeszcze interpretowali. wy dostajecie wszystko na talerzu i sie za madrych macie :szczerbaty:

Cytat:

Hahahah "zero pomyslu, wszystko brzmi tak samo" mowi to osoba ktora zapewne slucha popiku, techniawki czy rapu wysranego przez wiecznie biednego ziomala. By grac metal trzeba byc kims. Najbardziej wymagajacy gatunek muzyczny pod wzgledem artystycznym.



:shock: :-) :-D :mrgreen: :lol:

BUAAHAHSHASHDHASdhashdashdhasdhashdashdHASHDASHDahd
ashdASHDAHSHAHSHAhaHAs
HdhaHaHAHAHAHAahSHaSHASHaHSAHSHAshAs
:szczerbaty: :samoboj:

nie moge...
metale nigdy nie byli kims. kiedys mieli przynajmniej swoja muzyke dzieki ktorej sie mogli wykrzyczec, uciec od spoleczenstwa i miec wyj***ne co inni o nich mysla. byli takimi badboyami w tamtych czasach. no ale jak wiekszosc outsiderow stali sie modni i z czasem przeksztalcili sie w kpine z samych siebie. teraz metale to glownie grzeczne ciche studenciki, ktore nic soba nie reprezentuja, oprocz nasladowania przestarzalych juz trendow.

dowodem jest ten temat chocby. nie dosc, ze typ obrazil wasz gust, to jeszcze zrobil z was idiotow, bo zaraz was kompleksy poniosly i zaczeliscie jezdzic po wszystkim jak leci. prawdziwy metal by takiego olal, a jak by sie mu naprzykrzal to by mu zaj***l i sobie poszedl. was nazwac brudasem nawet to komplement

@edit: @up oho znalazl sie jeden prawdziwy :-D

trauma

2012-03-16, 13:11
Na bank koleś trzymający tę zapalniczkę to jest jakiś metalowiec, który sobie w ch*ja leci, a Wy się daliście sprowokować :lol: Tak samo jak temu komuś, który napisał wyżej, że dubstep jest bardziej zróżnicowany od metalu. Zluzujcie poślady przed tymi monitorami czasem :lol:

Lupido

2012-03-16, 14:14
Ja widziałem jak łysy podszedł do długowłosego:
-ch*jowy masz fryz
-a ty go nie masz

sebastan

2012-03-16, 14:14
Panowie metalowcy tak się ostro spinają tutaj, a wszędzie indziej cisną pozostałe gatunki muzyczne. Beka przeogromna. Hipokryzja aż bije z tych zapleśniałych glanów i długich włosów.
Ciśniecie mu po elokwencji i sposobie wysławiania się ? Ja się wstydze, gdy jade z kolegą, metalem, autobusem i głośno przeklina albo pieprzy takie rzeczy, że sam nie wiem czy mówi w języku polskim, ale nie Wy wszyscy jesteście przecież super polonistami i zawsze elokwentnie się wysławiacie. Po drugie, 20 stopni i glany ? Ludzie, mi wtedy jest ciepło w kicksach, a co dopiero mówić o glanach, no i oczywiście wiadomo, że nie jest to zbyt higieniczne. Długie włosy w lato też nie wyglądają zbyt przyjemnie. Poza tym zawsze gdy mam styczność z metalami to dostaję propozycję wpie**olu lub co najmniej słyszę szyderstwa. Za co? Bo mam luźną koszulkę lub napis, który Wam się nie podoba? Potrafię to olać jakoś, a Wy gdy się tylko krzywo na Was spojrzy od razu robicie groźną minę i nadymacie się, jakby Wam te czarne buciki miały w czymś pomóc. Pozdro dlu metali, którzy olali ten filmik i mają wyj***ne na opinię innych.

Na...........PH

2012-03-16, 14:47
Chciałbym tylko przypomnieć, że świat nie jest czarno-biały.
PS. Do zbulwersowanych "metalów" - Nic nie wiecie o autorze tego filmu poza tym, że za bardzo nie lubi metalu etc.

ToPrzeciezJa

2012-03-16, 14:48
Sam czasami słucham metalu, ale w sumie dlatego, że słucham tego co mi się podoba i mam wyj***ne na to co ktoś o tym myśli i nie, nie ubieram się jak metal^^ A tak poważnie, to nie wiem czy zauważyliście, ale metale na siłę robią z siebie takich brudasów a jak im ktoś tak powie, to jeszcze się spinają. Mam znajomych metali i zachowanie typu: jakieś burackie odzywki w miejscu publicznym, wszechogromne chwalenie się, że idzie się na najtańsze wino na świecie, czy właśnie niemycie się skądś się wzięło i nikt mi nie powie, że tak nie jest, bo widziałem to tyle razy na swoje oczy^^ Fakt faktem nie tylko metale tak robią: ale z tego co widzę od metala do żula droga niedaleka. ( Staram się być obiektywny i mówię to co widzę, a nie gdzieś k***a usłyszałem, a interpretacji do tego innej moim zdaniem zrobić się nie da )

krishna

2012-03-16, 15:10
Ale się dajecie trollować.
A kolo to tylko marna podróbka Testo.

Lupi

2012-03-16, 15:16
Powiem tyle, wiecej przekleństw jak treści. I słowa takiego typa mnie nie ruszają. A iron Maiden na pewno jest lepsze niż jakiś ch*jowy polski rap, czy Bieber. Ot co.

Szejder

2012-03-16, 15:20
Hm. Ja jestem metalowcem, ale jestem ogolnie czysty więc nie wiem czemu autor znowu sie do stereotypów odwołuje :roll: . Następna rzecz to ta, że nie ma sensu robić dissów na subkultury bo i tak to nic nie da, każdy będzie nadal ubierał się jak chce słuchał czego chce itd. Dajcie se siana z takim trollingiem bo tylko zaśmiecacie ten portal, a każdy normalny metal/dres/skin po prostu was oleje bo nie warto sobie takimi filmikami dupy zawracać. :lodowka:

TheRudeBoy

2012-03-16, 15:20
"Haha widać same brudasy się bulwersują w kometach ." Jakoś tego nie widzę. Jesteś Kaszpirowski czy jak?

szczepan_gks

2012-03-16, 15:47
Słucham metalu itp muzyki i uważam iż kłótnia z ludźmi pokroju tego tam z nagrania nie ma kompletnie sensu bo w głowie ma gówno zamiast zwojów a z głośników w pokoju wydobywają się pewnie tylko ze 2 dźwięki: jeb,jeb,umcy,umcy.Więc po co ta dyskusja.chciał pokazać jaki on twardy.a jesteś koleżko miękkim ch*jem robiony.metal,rock,blues,etc-muzyka zajebiście ambitna sprawia że tacy jak my czujemy się ludźmi zajebiście wartościowymi.dla mnie muzyka jest prawie najważniejsza w życiu wiec niech wszystkie j***ne dresy zamkną się w swoich golfach włączą sobie techno czy inny ch*j i niech odpie**olą się z końcu od nas-brudasów. mogę się też założyć że wszystkie "brudasy" są czystsi od takich tam tępych ch*jów.


ps. pozdrowienia dla wszystkich szanujących prawdziwą muzykę ludzi!!! \m/

maaaciek13

2012-03-16, 15:50
Gdybys spotkał takiego brudasa w tych "butach wojskowych " to bys sie obsrał i nie musiał opuszczać spodni do kolan tak jak w waszej hiphopowej kulturce .

jacus1990

2012-03-16, 17:51
Własciwie też jestem ''brudasem'' ale nie rusza mnie co mówi ten chlopczyk ktory tak pięknie opowiada o metalach a nie potrafi pokazać ryła do kamerki...

saladin

2012-03-16, 17:52
"Ja pie**ole widzieliście kiedyś jakiegoś gimbusa filmującego jak bawi się zapalniczką przed brudną klawiaturą? Ja pie**ole jakie to są k***a brudasy. Siedzą k***a przed swoimi zachlewionymi biurkami, jakieś plamy na blacie, klawiatura uj***na, nie wiadomo co to k***a jest? Czy to od wyciskania przyszczy k***a, czy może resztki mózgu się rozlały bo co chwile tylko pie**olą, że k***a, k***a.
Jeszcze ja pie**ole, ja tak se myśle co oni k***a w tym widzą? Siedzą tylko i zabawiają się zapalniczką k***a, tak jakby jakiegoś wibratora mieli w dupie. Zero k***a jakiś myśli, próby nakręcenia czegoś normalnego, k***a. No tragedia jeszcze drą tego pedalskiego ryja tak jakby chcieli a nie mogą, k***a. Tak by złapać takiego i wsadzić mu tą zapalniczkę w dupę aby jak później ktoś go będzie rżnąć to aby iskry poszły, k***a.
Ja nie wiem co oni, k***a widzą w tych pseudo gimbo produkcjach. Ja pie**ole co ja gadam, to jakieś śmiecie są, wysłać ich do jakiegoś pomieszczenia i użyć głów jako bębny, k***a."