18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudy

wts1 • 2012-03-14, 22:08
o tak ^^ (autorem jest uzytkownik youtube "Deratyzator888") :loldev: :sparta: :terror:

koras1897

2012-03-15, 23:46
Niektórzy naprawdę zachowują się jak te brudasy, dali się sprowokować pierwszemu lepszemu gościowi, który trochę im naubliżał, niektórzy już zaczęli jechać po innych subkulturach bo k***a ch*j wie jakiś pajac nagrał jakiś ch*jowy film. ch*j w dupę autorowi tego filmiku i ch*j w dupę wszystkim którzy się burzą z powodu takiego pajaca.

Lubie Jezusa

2012-03-15, 23:49
nie dość że tą zapalniczką pseudo triki robisz to w dodatku jest to podróba marki zippo ;)

Ver0

2012-03-15, 23:52
Oj ktoś tu się bulwersuje w komentarzach zapewne same brudasy :) . Dobrze powiedział na temat muzyki bo prócz darcia mordy nic tam nie słychać gorzej niż dubstep.

Su...........cz

2012-03-15, 23:53
Jeszcze wam została myszka i podkładka do skomentowania, brudasy ;)

Pilot_Tupolewa

2012-03-16, 00:00
W tym filmiku jest więcej kurew niż w burdelu.

kietong

2012-03-16, 00:08
Hahaha, dobrze z brudasami pojechał. Każdy normalny tak myśli, ale nie każdemu się chce nagrywać takie rzeczy.

CzlowiekKupa

2012-03-16, 00:12
Adirespect napisał/a:

@up
Twój nick oczywiście to sugeruje?



A co ma k***a nick na forum do tego czy sie myje czy nie? Idąc tym tropem ktos kto ma w nicku "respect" najprawdopodobniej należy do niższej rasy półludzi zwanych białymi murzynami? Gimme a break.

WhyMe?

2012-03-16, 00:13
Dla tego pana słowo "k***a" jest na porządku dziennym. Łobuz :-/

HEILicopter

2012-03-16, 00:19
Hahahah "zero pomyslu, wszystko brzmi tak samo" mowi to osoba ktora zapewne slucha popiku, techniawki czy rapu wysranego przez wiecznie biednego ziomala. By grac metal trzeba byc kims. Najbardziej wymagajacy gatunek muzyczny pod wzgledem artystycznym. Nie gracie, nie probujecie, wolicie BMW i tanie dz**ki? To zamknijcie mordy pucy-lance w bialych dresikach i odpalcie sobie waszego zajebistego tiesto, ktorego wszystkie kawalki sa z pomyslem i nie brzmia tak samo :D :idzwch*j:

zeetox

2012-03-16, 00:28
Niektórzy są po prostu zbyt tępi i ograniczeni żeby zrozumieć inną muzykę niż trzy dźwięki na krzyż zsynkopowane i zmiksowane na pierwszym lepszym porcie lub interfejsie audio oraz nazwane dubstepem.

MISIEQM1

2012-03-16, 00:40
Witam! Bardzo elokwentny młody i obyty w towarzystwie człowiek, przekazuje nam swoje odczucia związane z przeżyciami emocjonalnymi. Znam kilka przypadków podobnej patologi społecznej jaką prezentuje autor tego doskonale wyrachowanego monologu. Osobiście uważam jednak, iż jest to jakiś nowatorski element sztuki. spostrzegłem to po zachowaniu człowieka a dokładniej mówiąc o technice zniżania IQ do potrzeby oddychania oraz równoczesnej nieudolnej próbie odpalenia zapalniczki stylizowanej na styl braci zza ,,Wielkiej Wody''. Czasem widujemy przeróżne rodzaje oraz interpretacje artyzmy (w przypadku autora nagrania rzekłbym autyzmu lecz obraził bym osoby chore a zarazem znakomicie uzdolnione...)Monolog ten jest doskonałym przykładem odwróconego ,,Darwinizmu'' lecz zalecał bym szukać głębiej gdyż te złe geny ,,artysty'' wywodzą się z anormalnego rodzinnego środowiska w jakim osobnik o, którym mowa został ,,wydalony'' na nasz glob. Bardzo mi przykro jak muszę patrzeć na takiego ćwoka, którego zasób słownictwa zależny jest od ,,słówtworów'' takich jak: KRU...!!!; ino; wejżę; bierę; itp... Krytyka społeczna jest ogólnym zjawiskiem zwłaszcza w naszym Państwie, ale KUR... mać !!! tępoto sięgająca większego dna niż kał wydalany przez mojego psiaka z samego rana, obrażając subkultury, których nie jesteś w stanie odróżnić od siebie nie wspominając już o wymowie nazwy obrażasz własnych rodziców wychowanych w latach 60/70/80 na muzyce twoich ,,BRUDÓW''. Źle się dzieje jeżeli zamiast oglądać na HARDzie jak kolo rozwala lasce siekierą macice, lub ktoś płonie na pantografie muszę poświęcać czas na imbecyla z mózgiem bawolego ,,pierda'' ;) Współczuje twojej rodzicielce na pewno jest zadowolona ze swojej progenitury, osobiści jestem tobą rozczarowany ale chyba nic nie opisze wstydu twoich rodziców? Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki.

lemon43

2012-03-16, 01:04
czyżby inspiracja od Testovirona?

MISIEQM1

2012-03-16, 01:06


Daj wiarę w lepsze jutro! oto prosimy...

bravoteampolska

2012-03-16, 02:03
Nie jestem metalowcem lubię inny styl ale wypowiedź autora tego filmu jest równa poziomowi gimnazjalisty biegającego po krzakach w celu znalezienia niedopalonych kiepów .