18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Breloczki z żywymi zwierzętami

Niewidzialny • 2011-04-01, 18:42
Otóż w Chinach obecnie są modne breloczki, z żywymi żółwikami i rybkami. Woda w której żyją "podobno" dostarcza im niezbędnych substancji odżywczych. Zwierzaki te żyją nawet kilka miesięcy. Gdzieś w internecie spotkałem się z określeniem na te breloczki, jakoby były one "Szczytem sadyzmu"... Hehe ta jasne ^^










ke...........85

2011-04-01, 18:53
hahahaha w ch*j nie śmieszne.... ludzka krzywda jest śmieszna w kazdej postaci, bo ludzie przeważnie sami siebie wykańczają ale od zwierząt się odpie**ol...

kfl

2011-04-01, 18:59
Ciekawi mnie czy rybka ma uczucia? Jeśli tak to co czuje gdy taki losowy sadysta patrzy na nią z nożykiem w ręku i przybiera się do przecięcia takiego bryloczka :evil: :nietoperz:

ferro

2011-04-01, 19:04
@up co to jest bryloczek?

Tyler.

2011-04-01, 19:18
kerim85 napisał/a:

hahahaha w ch*j nie śmieszne.... ludzka krzywda jest śmieszna w kazdej postaci, bo ludzie przeważnie sami siebie wykańczają ale od zwierząt się odpie**ol...



Kolejny obrońca praw zwierząt, mam wrażenie że na to jest jakaś panująca moda tak jak na homoseksualizm, przecież dawniej tego tyle nie było. Ja w zasadzie wole oglądać cierpienie zwierząt niż ludzi chyba ze sami sobie zawinili, albo należą do grup których nie toleruje(np. cyganie, Niemcy). Co do breloczka to tandetny, w ogóle da się tam od góry otworzyć go czy się zdaje? Bo inaczej z breloczka z "żywymi zwierzętami" będziemy mieć " z "zdechłymi zwierzętami"

SłodkieSkurwysyństwo

2011-04-01, 19:21
żółtki lubią takie rzeczy, pewnie jak zdechnie to żrą póki ciepłe

Zepsuty Padalec

2011-04-01, 19:21
@up idź do zoo i pomaltretuj jakiegoś niedźwiedzia albo lwa, koniecznie weź kamerę

do Tyler

Tyler.

2011-04-01, 19:52
Zepsuty Padalec napisał/a:

@up idź do zoo i pomaltretuj jakiegoś niedźwiedzia albo lwa, koniecznie weź kamerę

do Tyler



Ciekawe czy jak będziesz oglądać śmierć mamy albo kogoś z ludzi tobie bliskiego a twojego ukochanego psiaka to co dla ciebie będzie boleśniejszym przeżyciem? Śmierć pieska?
Poza tym to że wole oglądać śmierć zwierząt to nie znaczy że się znęcam nad nimi bezmyślnie. Ale dla ciebie mogę zrobić wyjątek masz jakiegoś kota/psa? Oddajecie swego rodzaju kult tym zwierzęta bo co ludzie wasz maltretowali i szukacie wsparcia u "puszka" który sobie tylko siedzi i ma na was wyj***ne a wy sobie myślicie "O jaki grzeczny kotem/piesek kocha swojego pana" to dlatego tak macie?

Zepsuty Padalec

2011-04-01, 20:00
Tyler, jesteś idiotą, nie będziemy dyskutować

Tyler.

2011-04-01, 20:09
Zepsuty Padalec napisał/a:

Tyler, jesteś idiotą, nie będziemy dyskutować



Napisz po prostu uczciwiej że nie masz argumentów.
Napisać ze ktoś jest idiotą to każdy idiota potrafi.

malutka

2011-04-01, 21:04
toc trzeba bylo z chinolami malymi .To przeciez tez bajer

Angius

2011-04-01, 21:55
Tja... Coś jak te bonsai-kittens? Pierwszy kwietnia dzisiaj, jakby ktoś nie umiał z kalendarza kartki zerwać...

niejakub

2011-04-02, 08:52
W takim razie jak tak można, to szukam mudżina, będę woził w bagażniku jako łopate :)