18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Breloczki z żywymi zwierzętami

Niewidzialny • 2011-04-01, 18:42
Otóż w Chinach obecnie są modne breloczki, z żywymi żółwikami i rybkami. Woda w której żyją "podobno" dostarcza im niezbędnych substancji odżywczych. Zwierzaki te żyją nawet kilka miesięcy. Gdzieś w internecie spotkałem się z określeniem na te breloczki, jakoby były one "Szczytem sadyzmu"... Hehe ta jasne ^^










arnold777

2011-04-03, 22:18
rybki, żółwie?
ich poj***ło!.
miałem i rybki, a teraz żółwia i twierdze że rybki to jeszcze, ch*ja myślą ale za te żółwie bym zaj***ł na exa takiego ch*ja z tym na uchu

Adder

2011-04-03, 22:39
Tylko w azji by się to sprzedało ;/ Okropność.

Earth

2011-04-03, 23:15
Najlepiej znęcać się nad czymś, co nie ma szans się obronić. k***a, oby im ten reaktor wypie**olił.

Elis

2011-04-03, 23:15
Tyler napisał/a:

Ciekawe czy jak będziesz oglądać śmierć mamy albo kogoś z ludzi tobie bliskiego a twojego ukochanego psiaka to co dla ciebie będzie boleśniejszym przeżyciem? Śmierć pieska?
Poza tym to że wole oglądać śmierć zwierząt to nie znaczy że się znęcam nad nimi bezmyślnie. Ale dla ciebie mogę zrobić wyjątek masz jakiegoś kota/psa? Oddajecie swego rodzaju kult tym zwierzęta bo co ludzie wasz maltretowali i szukacie wsparcia u "puszka" który sobie tylko siedzi i ma na was wyj***ne a wy sobie myślicie "O jaki grzeczny kotem/piesek kocha swojego pana" to dlatego tak macie?



Powiem Ci jedno- miałam 17 lat jak widziałam śmierć matki i tak naprawdę to dzięki takiemu głupiemu psu jakoś to przeszłam, bo wszyscy dookoła pie**olili, że będzie dobrze a pies nic nie mówił. Może i miał wyj***ne, ale był, wpieprzył się na kolana, prosił o pogłaskanie i to wystarczyło.
Mimo, że biologia i ewolucja sprawiła, że człowiek stał się tym, kim się stał, to nie znaczy, ze jest panem wszystkiego i nad wszystkim ma mieć władzę. Tym bardziej nad zwierzętami, do których de facto też należymy.

Tyler.

2011-04-03, 23:42
Elis teza jaką przedstawiłem była inna, w zasadzie swoją wypowiedzią ja nawet potwierdziłaś. Nie będę pisać ze jest mi przykro z tego co się stało bo cię nawet nie znam wiec taka deklaracja była by pusta, a ja raczej pustych treści unikam.

tauron napisał/a:

Nie chce mi się czytać postów, ale Tyler skrobnął coś racjonalnie, brelok wieśniacki, a jak chcecie bronić rybek to... No to k***a jesteście jebnięci.


Nieliczny który zrozumiał sentencje moich postów.

torento napisał/a:

@Tyler., weż wypie**alaj, chcesz sobie zwierzęta potorturować to zrób se bachora i mu poprzypalaj palce czy cuś, my tu chcemy oglądać jak j***ni ludzie zdychają a nie zwierzęta, bo jak ludzie zdychają to jest śmiesznie zabawnie i powabnie, i bardzo dobrze że nastała moda na obronę zwierząt, a homoseksualizm to chyba łączy tylko twoich starych bo o takiej modzie nie słyszałem.

A te żółwie to bujda, za mało tlenu by tam było nawet dla muchy :)



Zadeklarowane na salolu 96 lata + tekst o "startych" + udawanie sadystycznego poprzez "czerpanie" przyjemności z cierpienia ludzi(a nawet harda nie potrafi oglądać, nie wspominając już o wrażeniach na żywo) = pewnie maltretowany 14 z niedoborem jodu

A poza tym co ma bachor do zwierząt bo nie rozumie twojej logiki.

Bezsumienny napisał/a:

@Tyler.

Po Twoich, jak zapewne sądzisz " inteligentnych " komentarzach jakoś wolałbym zaj***ć Ciebie niż jakiegoś psa, kota czy królika



Ciekawe czy byś się odważył to mi powiedzieć w twarz.

Nuck4d-

2011-04-03, 23:59
at up.

data prawdopodobnie stad, 1 stycznia – I wojna światowa: Zatopienie brytyjskiego okrętu "HMS Formidable" u wybrzeży hrabstwa Dorset (w pobliżu Lyme Regis), przez niemiecki okręt podwodny U-24. Wyjaśniać jej wstawienia nie bede bo szkoda mi czasu. Lub losowa, pierwsza data :) . Co to twoich komentarzy to tez za wiele nie bede sie wypowiadał, bo szkoda mi czasu. Nie myślisz, próbujesz być fajny poprzez wstawianie jakiś bezsensownych komentarzy, myślac ze nikt nie dostrzeże ich zj***lalności. Nie odpisuj bo i tak tego nie przeczytam. I nie myśl ze czytałem twoje komentarze :)

Kaszakisza

2011-04-04, 00:12
Było kiedyś coś takiego, tylko, że z kotem. Koleś zrobił fejka i oburzył masę osób. Z tym pewnie jest tak samo, bo niby jak te zwierzątka mają oddychać przez kilka miesięcy, skoro w nich tlenu ledwo na dzień.

neoneron

2011-04-04, 10:58
nie wezmę udziału w dyskusji ale chciałem napisać że obserwowanie walki z cyklu logika kontra debilizmy daje mi zawsze wiele przyjemności...a najbardziej lubię jak ktoś debilnego założenia broni bardzo logicznie albo stwierdzenie logiczne stara się debilnie udowodnić...mniam

Cayenne89

2011-04-04, 11:04
To nie przejdzie.W ostatnim Newsweeku jest artykuł o tym,że młodzi Chińczycy chcą praw dla zwierząt,przestają jeść psy i koty i takie tam.Wszystko fajnie,tylko żeby im na myśl nie przyszło kupowanie i wypuszczanie tych zwierzątek z breloczków,bo nakręcą spiralę popyt-podaż.

Tyler-mówisz o zwierzętach,jakby były czymś gorszym,niższym od człowieka.Co prawda nie potrafią abstrakcyjnie (jak my) postrzegać świata,ale tak samo jak my odczuwają ból i strach.Większość z nich nie potrafi się bronić,a nawet jeśli,to i tak nie mają z nami szans.Rzeczy,takie jak te breloczki oburzają,bo można je spokojnie porównać do morderstwa ze szczególnym okrucieństwem.Brak tlenu, pożywienia, powolne wyrodnienie mięśni i kości przez brak ruchu...prawie jak średniowieczne tortury.Obejrzyj sobie film "Earthlings" i wtedy porozmawiamy,czy zwierzęta faktycznie zasługują na całe zło, które im wyrządzamy.

Do całej reszty-jeśli oburzają was zwierzęta na sadolu,to jest taka opcja,która pozwala zablokować ten dział.I nie mieszajcie do takich dyskusji rodziców i dzieci,bo to poziom podstawówki.

sarkazm

2011-04-04, 14:13
kerim85 napisał/a:

hahahaha w ch*j nie śmieszne.... ludzka krzywda jest śmieszna w kazdej postaci, bo ludzie przeważnie sami siebie wykańczają ale od zwierząt się odpie**ol...


Jeśli ludzka krzywda cię bawi, to jesteś tak samo chory, jak ci, którzy poparli twój komentarz... :-x

Helmut1.8

2011-04-04, 21:13
Obrońcy praw zwierząt ...
Niedługo będziemy wpie**alać trawę a wilki nas, walę taki układ...

DarkRiser

2011-04-04, 21:25
Serio wy wciąż ciągniecie ten temat? Mam pie**olnąć jeszcze dłuższą mowę o sztucznej moralności powtarzając tym samym wszystkich, którzy powtórzyli moje słowa? Serio?
Zgadzam się z Tylerem, nie jest to fajne, ale gadki o tym, że zabijanie ludzi jest fajne, a zabijanie zwierząt już nie, to coś co sprawia, że żyła mi w mózgu pęka. Idźcie gimbusy na wojnę w Libii, albo innym Sudanie i zabijajcie tych ludzi jeśli uważacie to za zabawne i 'cool'. Potem możecie wrócić i stać na straży zwierząt z obrzynem. Gwarantuję, że nikt się z wami nie będzie kłócił. Chyba, że kogoś zastrzelicie dla zabawy. Wtedy tak.

ritu4l

2011-04-05, 13:26
DarkRiser napisał/a:

Osz ja pie**ole, czy wam się coś w dupach poprzewracało? Sorry bardzo, ale albo rybka, albo akwarium i albo wchodzicie tu, oglądacie zdjęcia i filmiki i robicie sobie jaja, albo protestujecie, a jest zaznaczone, że to portal bez tabu, więc proszę się nie dziwić, że takie a nie inne tematy wrzucają. A nie zaczniecie pieprzyć o moralności i rzucać hasła pod tytułem:




Serio? RLY? Ludzie to mogą zdychać na twoich oczach, bo w ch*j z ludźmi, ale jak rybka ucierpi, to ojejku, ale to straszne!

Ten portal powstał po to, by właśnie takie rzeczy oglądać. Zarówno jazdy ze zwierzętami, jak i ludźmi. Jeśli uważasz, że zdjęcia z flakami jakiegoś murzyna są warte twojego zainteresowania, ale flaki np. kotka już nie, to idź do dżungli i żyj jak Tarzan. I nie mówię, że lubię takie rzeczy. Wprost przeciwnie. Ale tutaj wchodzę po to by to oglądać. I nie narzekam, bo lubię czarny humor. A według mnie zwierzę zasługuje na dokładnie takie samo traktowanie jak ludzie, bo ludzie to też zwierzęta. Jakbyś nie zauważył.

Więc proszę dokonać wyboru. Albo wchodzicie tu i godzicie się na oglądacie tych fotek. Podobają wam się - piwo, jak nie to nie. Albo jesteście PRZECIW przemocy i nie dotyczy to tylko zwierząt. Wtedy możecie zrobić pikietówę przed chatą admina, albo założyć stronkę www.sadistictopoj***nyportalich*j.pl
A tego też nikt wam nie zabrania, tak samo jak nikt nie zabrania wrzucania tu zdjęć żółwi w plastiku.

A! Jeszcze jedno. Tego nikt nie robi z uśmiechem. To ludzie robią dla pieniędzy. Tak jak wszystko.

ARIVEDERCI!




A żebyś k***a ku*asie wiedział, jak ludzie zdychają to jest spoko, a jak zwierzęta to o jejku jejku. I co szmato zatkało cie? :) idź j***ć swojego kota, to nie uczyni cie sadystą tylko ostatnią ciotą

DarkRiser

2011-04-05, 21:51
Załóż okulary, dziadku, a potem przeczytaj dokładnie cały cytat, który z taką żarliwością wkleiłeś i skomentowałeś. Nie będzie mnie staruszek-sadysta od szmat wyzywał, co to to nie.

jacekc1982

2012-11-20, 17:40
Tyler wolalbym ogladac jak ktos cie napie**ala po tym glupim łbie szpadlem i wrzuca na sadol niz jakies bezbronne zwierze ktore cierpi przed jakiegos ludzkiego smiecia takiego jak TY!!!!


Wole ogladac zdychajacych ludzi, niz cierpiace zwierzeta