18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Breloczki z żywymi zwierzętami

Niewidzialny • 2011-04-01, 18:42
Otóż w Chinach obecnie są modne breloczki, z żywymi żółwikami i rybkami. Woda w której żyją "podobno" dostarcza im niezbędnych substancji odżywczych. Zwierzaki te żyją nawet kilka miesięcy. Gdzieś w internecie spotkałem się z określeniem na te breloczki, jakoby były one "Szczytem sadyzmu"... Hehe ta jasne ^^










ke...........85

2011-04-02, 09:38
@Tyler.

myśl sobie co chcesz, jebie mnie to. Nie jestem obrońcą zwierząt, ale nienawidzę jak robi się bezmyślnie i z usmiechem na mordzie krzywdę zwierzęciu, które nie potrafi się nawet obronic... No ale wiadomo, tylko krzywdzenie ludzi jest niemoralne... Na szczęscie natura ma w dupie moralność i napie**ala w ludzi ebolami hivem malariami i innego rodzaju gównem.

Tyler.

2011-04-03, 00:30
kerim85 napisał/a:

@Tyler.

myśl sobie co chcesz, jebie mnie to. Nie jestem obrońcą zwierząt, ale nienawidzę jak robi się bezmyślnie i z usmiechem na mordzie krzywdę zwierzęciu, które nie potrafi się nawet obronic... No ale wiadomo, tylko krzywdzenie ludzi jest niemoralne... Na szczęscie natura ma w dupie moralność i napie**ala w ludzi ebolami hivem malariami i innego rodzaju gównem.



Napisałeś na szczęście natura <blablabla> napie**ala ludzi, jak myślisz jak duże szczęście by było jak by zaczęła napie**alać wszystkich miłośników zwierząt którzy kreują swój sadystyczny wizerunek pisząc ze zabawniejsze jest dla nich cierpienie ludzi od zwierząt? Człowiek stworzył termin moralność i zaczął bawić się w selekcjonowanie czynów na złe i te dobre...Ja taki podział stosuje jedynie kiedy jestem osobą zainteresowana albo są to osoby powiedzmy mnie bliskie.Nigdy nie czułem jakiś głębszych wieź miedzy ludzkich, ale zawsze podświadomie czułem ze niektórym jednostką należny cię pewna wdzięczność(rodzice) a jak nie ona to przynajmniej solidarność i empatia-np. rodacy. Związku z obcokrajowcami czy zwierzętami czuje jedynie obojętność. Zależnie od formy "okrucieństwa" wykonanej na nich wzbudza to we mnie śmiech bądź politowanie nie bawię się na odróżnianie czy to jest złe czy dobre. Bo niby po co? A sztuczna moralność budzi we mnie niezrozumiałą złość i pogardę, i tak jak w życiu tak i na sadolu, wole choć w sposób delikatny zaznaczyć ze nie takie zachowania/deklaracje budzą we mnie pusty śmiech i pewną dozę niesmaku(być może dlatego ze są dla mnie tak skrajnie nieuzasadnione i nielogiczne).

ke...........85

2011-04-03, 10:53
Mhm, rozumiem.... mhm.... tylko jak juz zaznaczyłem wyżej, jebie mnie to. Załóż blog czy cos w tym stylu i tam pisz nikogo nie obchodzące eseje.

bw...........wc

2011-04-03, 20:36
jutro w sklepach dostępne będą małe chińskie płody. Podobno po 9 msc mozemy je urodzic palcami

tauron

2011-04-03, 20:40
Nie chce mi się czytać postów, ale Tyler skrobnął coś racjonalnie, brelok wieśniacki, a jak chcecie bronić rybek to... No to k***a jesteście jebnięci.

ritu4l

2011-04-03, 20:45
@Tyler., weż wypie**alaj, chcesz sobie zwierzęta potorturować to zrób se bachora i mu poprzypalaj palce czy cuś, my tu chcemy oglądać jak j***ni ludzie zdychają a nie zwierzęta, bo jak ludzie zdychają to jest śmiesznie zabawnie i powabnie, i bardzo dobrze że nastała moda na obronę zwierząt, a homoseksualizm to chyba łączy tylko twoich starych bo o takiej modzie nie słyszałem.

A te żółwie to bujda, za mało tlenu by tam było nawet dla muchy :)

miedziak

2011-04-03, 20:47
to takie koty bonzaj :D Trochę żal mi tych żółwików, też takie miałem, ale w sumie to one pospolite są, nawet u mnie na osiedlu w stawie żyją bo ktoś je wypuścił(co prawda w Polsce się nie rozmnażają, tylko przezimować potrafią), z neonkami tak samo. Pewnie ponoszą taki bajer z tydzień i wypuszczają te zwierzaki do jakiejś rzeczki czy stawku. Bardziej bym się przeją jak by jakieś zagrożone zwierzęta tak przy kluczach nosili. Zresztą jak ktoś już powiedział to pewnie ściema. A tak na koniec to dobra wrzuta :ok:

nomadzio

2011-04-03, 21:02
mam lepszy pomysl - breloczki z ludzkimi k*tasami w wodzie płodowej która będzie im dostarczała niezbędnych substancji odżywczych...

Bezsumienny

2011-04-03, 21:11
@Tyler.

Po Twoich, jak zapewne sądzisz " inteligentnych " komentarzach jakoś wolałbym zaj***ć Ciebie niż jakiegoś psa, kota czy królika

S.O.A.D.

2011-04-03, 21:40
rozmowa Tyler<->Reszta

ja pie**ole...

@tortento

przecież powiedział, że nie lubi wyżywać się na zwierzętach. twój argument jest debilny.

@bezsumienny

brawo, zajeb człowieka, bo to lepiej niż jakiegoś psa, kota czy królika. ogarnij się. zaj***nie człowieka czy kota to to samo. jedno to zwierzę i drugie też.

@tyler

po trochu się z tobą zgadzam, ale nie do końca.

pie**olić green peace i zielonych szajbusów. "ekolodzy nie dali światu nic, inżynierzy dali prawie wszystko." - J.Clarkson

DarkRiser

2011-04-03, 21:43
Osz ja pie**ole, czy wam się coś w dupach poprzewracało? Sorry bardzo, ale albo rybka, albo akwarium i albo wchodzicie tu, oglądacie zdjęcia i filmiki i robicie sobie jaja, albo protestujecie, a jest zaznaczone, że to portal bez tabu, więc proszę się nie dziwić, że takie a nie inne tematy wrzucają. A nie zaczniecie pieprzyć o moralności i rzucać hasła pod tytułem:

torento napisał/a:

@Tyler., weż wypie**alaj, chcesz sobie zwierzęta potorturować to zrób se bachora i mu poprzypalaj palce czy cuś, my tu chcemy oglądać jak j***ni ludzie zdychają a nie zwierzęta, bo jak ludzie zdychają to jest śmiesznie zabawnie i powabnie, i bardzo dobrze że nastała moda na obronę zwierząt, a homoseksualizm to chyba łączy tylko twoich starych bo o takiej modzie nie słyszałem.

A te żółwie to bujda, za mało tlenu by tam było nawet dla muchy :)




Serio? RLY? Ludzie to mogą zdychać na twoich oczach, bo w ch*j z ludźmi, ale jak rybka ucierpi, to ojejku, ale to straszne!

Ten portal powstał po to, by właśnie takie rzeczy oglądać. Zarówno jazdy ze zwierzętami, jak i ludźmi. Jeśli uważasz, że zdjęcia z flakami jakiegoś murzyna są warte twojego zainteresowania, ale flaki np. kotka już nie, to idź do dżungli i żyj jak Tarzan. I nie mówię, że lubię takie rzeczy. Wprost przeciwnie. Ale tutaj wchodzę po to by to oglądać. I nie narzekam, bo lubię czarny humor. A według mnie zwierzę zasługuje na dokładnie takie samo traktowanie jak ludzie, bo ludzie to też zwierzęta. Jakbyś nie zauważył.

Więc proszę dokonać wyboru. Albo wchodzicie tu i godzicie się na oglądacie tych fotek. Podobają wam się - piwo, jak nie to nie. Albo jesteście PRZECIW przemocy i nie dotyczy to tylko zwierząt. Wtedy możecie zrobić pikietówę przed chatą admina, albo założyć stronkę www.sadistictopoj***nyportalich*j.pl
A tego też nikt wam nie zabrania, tak samo jak nikt nie zabrania wrzucania tu zdjęć żółwi w plastiku.

A! Jeszcze jedno. Tego nikt nie robi z uśmiechem. To ludzie robią dla pieniędzy. Tak jak wszystko.

ARIVEDERCI!

riodoro1

2011-04-03, 21:48
Tak serio, to samą rybe mogli by do kluczy przypiąć i tak są pod wodą.
To promieniowanie im nie służy, kiedy zaczną umierać ?

feranos

2011-04-03, 21:54
o k***a, chodnik lego!

vampirevorador

2011-04-03, 21:57
A ja myślę że robią świetny interes, wiadomo że nikt nie będzie takiego breloczka używał - jest nieporęczny i dosyć niezręczny kiedy np. żółw zacznie się dusić i wierzgać podczas gdy rozmawiamy z przyjaciółmi- dlaczego w takim razie ktoś na tym zarabia? bo jak turysta z innego kręgu kulturalnego zobaczy takiego żółwia na sprzedaż to go sumienie chwyci i go kupi żeby wypuścić z tej pułapki, stąd popyt na ten produkt będzie wręcz nieograniczony i sprzeda się każda ilość jaką ktoś wyprodukuje, bo ciężko człowiekowi przejść obojętnie mając świadomość że za parę dolców może uratować stworzenie od cierpienia. Nie zdaje sobie tylko sprawy że wbrew swoim słusznym zamiarom sam napędza ten rynek i na miejsce tego co uratował, przygotuje się 3 nowe.

jo...........ph

2011-04-03, 22:00
@kerim85 i inni mądrale:

człowiek też jest zwierzęciem, wiec skoro według Twojej durnej wypowiedzi miałby się on odpie**olić od zwierząt, to nie byłoby sadistica.

a może admini wprowadzą na stronie opcję społecznego bana - kto dostanie więcej minusów od sadoli za krytykowanie strony automatycznie ma kasowane konto?