18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bratkowska oskarżona o propagowanie komunizmu

Dorquba • 2014-01-14, 16:01
Katarzyna Bratkowska, znana społeczności jako ta co trąbiła wszędzie że usunie ciąże na święta. Oszołom i intelektualna zapaść.

Większość pamięta pewnie też jej wypowiedź:
"Jestem komunistką, bo wierzę, że to najbardziej proludzki, humanitarny ustrój. Wolałabym żyć na Kubie niż w USA"

"najbardziej proludzki, humanitarny ustrój"
:samoboj:

Otóż Młodzież Wszechpolska złożyła doniesienie o popełnieniu przez Bratkowską przestępstwa, jakim jest propagowanie komunizmu.





Nie sympatyzuję z Wszechpolakami, ale ciesze się że jest reakcja na to pie**olenie tej feminazistki. Zdaje sobie sprawę że i tak gówno jej zrobią, ale przynajmniej wiedzą teraz że ich czyny nie pozostaną bez żadnego odzewu.


Reszta stron z zawiadomienia dostępna tutaj:
http://narodowcy.net/polska/8761-wszechpolacy-przeciwko-propagowaniu-komunizmu-przez-bratkowska
ponieważ uznałem że nie ma sensu wrzucać wszystkich, ktoś chce to sobie przeczyta.

BongMan

2014-01-14, 16:15
"Publiczne propagowanie totalitarnego ustroju państwa" - a czy to nie jest przypadkiem to samo, co przed rokiem 2004 robili wszyscy, którzy agitowali za wejściem do UE? To, co robią teraz wszyscy, którzy twierdzą że członkostwo Polski w UE jest czymś dobrym? Fakt, powiedzieli to innymi słowami, ale jednak to jest to samo.

slig01

2014-01-14, 16:16
ch*j z tą babą i tym co mówi ale to zawiadomienie jest naciągane aż trzeszczy i służy wyłącznie politykowaniu. W przeciwnym wypadku autorzy są debilami myśląc, że ktoś postawi ją w stan oskarżenia za dwa zdania z dupy wyjęte.

Inną sprawą jest to że komunizm to zupełnie co innego niż totalitaryzm. Komunizmu nigdy nie było i nie będzie. Szczególnie na Kubie. Komunizm jest ułomny w założeniach bo nie uwzględnia natury człowieka która zawsze dąży do gromadzenia dóbr i używania władzy. Dlatego jest dobry na papierze i gówno warty w praktyce.

de...........nt

2014-01-14, 16:18
Akurat w kontekście tej wiadomości najmniejsze znaczenie ma definicja komunizmu, najważniejsze jest, że tę tępą dzidę trochę ukrócą.

_R...........s_

2014-01-14, 16:32
k***a, cyrku ciąg dalszy.
Najpierw jakaś idiotka coś odj***ła, więc znów pokazali ją w mediach, teraz kolejni idioci, którzy ostatnio dużo stracili po wypłynięciu rozmów z fb szefów ruchu narodowego, uczestnictwie w marszu na Słowacji i wspólne czczenie ks tiso, kolejnym rozj***niu stolicy 11.11, etc, też próbują zyskać trochę sławy.
Ciekawe kto będzie następny w tym cyrku.

zonk

2014-01-14, 16:35
To że baba pie**oli od rzeczy jest faktem, jednak wrzechpolacy to hipokryci, bo chceiliby wolności słowa, a jednak zamykają usta donosami do prokuratora.

tds1974

2014-01-14, 16:35
Mogą się w pompkę pocałować co najwyżej. Pismo to kolejny dowód braku inteligencji u tych półfaszystów. Ale czego się można spodziewać od tych głąbów? Oprócz czytania Wyborczej, zaglądanie Grodzkiej pod spódnicę i wyrywania drzewek w akcie patriotyzmu potrafią jedynie debilne pismo wysmażyć...

8Preacher8

2014-01-14, 16:58
tds1974 napisał/a:

Mogą się w pompkę pocałować co najwyżej. Pismo to kolejny dowód braku inteligencji u tych półfaszystów. Ale czego się można spodziewać od tych głąbów? Oprócz czytania Wyborczej, zaglądanie Grodzkiej pod spódnicę i wyrywania drzewek w akcie patriotyzmu potrafią jedynie debilne pismo wysmażyć...



RottenFetus napisał/a:

k***a, cyrku ciąg dalszy.
Najpierw jakaś idiotka coś odj***ła, więc znów pokazali ją w mediach, teraz kolejni idioci, którzy ostatnio dużo stracili po wypłynięciu rozmów z fb szefów ruchu narodowego, uczestnictwie w marszu na Słowacji i wspólne czczenie ks tiso, kolejnym rozj***niu stolicy 11.11, etc, też próbują zyskać trochę sławy.
Ciekawe kto będzie następny w tym cyrku.




a tu mamy dwa przykłady inteligencji, elokwencji i uniwersyteckiego wręcz poziomu argumentów :)

ten kraj schodzi na psy jak najwięcej szczekają takie cebulaki

op...........ve

2014-01-14, 17:01
ja pie**ole...zwykła 1 lepsza durna c**a zacznie pie**olić smęty i cała polska o tym gada...
każdy sposób na swoje 5 minut jest dobry :roll:

Skyperian

2014-01-14, 17:01
Bratkowska osiągnęła swój cel. Jest o niej głośno w mediach. Widocznie piczka ją swędziała po skrobance to pie**oliła takie dyrdymały, gdyby ktoś powiedział tak o nazizmie to raz dwa by go udupili, a w przypadku komuny to mamy podwójne standardy - żydokomuna moi mili żydokomuna.

Sylarr

2014-01-14, 17:01
RottenFetus, tds1974,

kmieciuz

2014-01-14, 17:02
Daleko mi do MW, jednak z tezami zawiadomienia mogę się zgodzić. Dziwię się jednak, że patrioci z owej prawicowej organizacji mają pewne problemy z przyswojeniem zasad pisowni języka polskiego. Nie chodzi mi o bycie "gramar nazi", ale skoro są takimi patriotami, to niech będą w swoich działaniach konsekwentni.

An...........3Q

2014-01-14, 17:05
j***ć lewackie ścierwa

Dupa_Zza_Krzaka

2014-01-14, 17:05
Przynajmniej MW coś robi, a nie pisze durne komentarze w internecie.

pi...........ja

2014-01-14, 17:06
I tym sposobem nakarmili trollicę. Nic jej nie udowodnią. Nie można zamknąć za poglądy i gadanie. Nawet za to gdzie by można, za np. czczenie Che Guevary, nie zamykają nikogo.