18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bratkowska oskarżona o propagowanie komunizmu

Dorquba • 2014-01-14, 16:01
Katarzyna Bratkowska, znana społeczności jako ta co trąbiła wszędzie że usunie ciąże na święta. Oszołom i intelektualna zapaść.

Większość pamięta pewnie też jej wypowiedź:
"Jestem komunistką, bo wierzę, że to najbardziej proludzki, humanitarny ustrój. Wolałabym żyć na Kubie niż w USA"

"najbardziej proludzki, humanitarny ustrój"
:samoboj:

Otóż Młodzież Wszechpolska złożyła doniesienie o popełnieniu przez Bratkowską przestępstwa, jakim jest propagowanie komunizmu.





Nie sympatyzuję z Wszechpolakami, ale ciesze się że jest reakcja na to pie**olenie tej feminazistki. Zdaje sobie sprawę że i tak gówno jej zrobią, ale przynajmniej wiedzą teraz że ich czyny nie pozostaną bez żadnego odzewu.


Reszta stron z zawiadomienia dostępna tutaj:
http://narodowcy.net/polska/8761-wszechpolacy-przeciwko-propagowaniu-komunizmu-przez-bratkowska
ponieważ uznałem że nie ma sensu wrzucać wszystkich, ktoś chce to sobie przeczyta.

Dorquba

2014-01-14, 19:40
@Gordon Nie daj się czarkowi, to taki forumowy troll-debil.
@tranzystor Nie obchodziło by mnie to jakby nie trąbiła o tym wszędzie, jak już się zdecydowała wystawić na publikę to mamy prawo ją oceniać.

tds1974

2014-01-14, 19:46
8Preacher8 napisał/a:

przykłady inteligencji, elokwencji i uniwersyteckiego wręcz poziomu argumentów.

ten kraj schodzi na psy jak najwięcej szczekają takie cebulaki



"Uniwersyteckiego poziomu argumentów" (?) można używać, gdy adwersarz wykazuje minimum inteligencji. W przypadku MW mówimy o hołocie i kibolach.

Ten kraj zszedł na psy, gdy prawica doszła do władzy, więc już parę ładnych lat. Powolutku, powolutku, lewica rośnie w siłę (w niektórych sondażach jest już 14 punktów). Póki co, MW i jej podobne barachło mogą marzyć o takim wyniku.

Ork.Fajny napisał/a:

Raz: Przedstaw co najmniej 10 punktów ich programu który zgadzałby się z systemem opracowanym przez Mussoliniego. Powołaj się oczywiście na źródła samej MW oraz na jakieś historyczne w sprawie Włoch.



Oho! Jeszcze jeden mądrala, który twierdzi że faszystów nie było w Polsce. Powiedz to Powstańcom...
Skrajna, faszystowska, antypolska prawica, którą reprezentuje twór zwany "Młodzieżą" "Wszechpolską" zniknie prędzej czy później. Nikt normalny w kraju, który walczył z Niemcami, w którym tylu Polaków Niemcy wymordowali, nie będzie popierał faszystowskiego guano.

Szkoda zresztą dyskutować z ludźmi, którzy obrażają innych argumentami, "a jego ojciec był w PZPR", więc syn jest "resortowy", bo to nie dyskusja, a ścieki.

Zaprzeczysz że faszyzm zwalczał liberalizm, co ma w statucie Młodzież wszechpolska? Zresztą nic nie pisz, szkoda liter.

Swoją drogą śmieszne to banialuki na stronach młodych faszystów: 3.Pragniemy wyprzeć z życia narodu podłość, fałsz i brud.

Może zacznijcie myć zęby i namawiać do tego innych? Tyle brudu do zwalczenia... to by było coś. MW Frakcja Higieny Ustnej.

Lysack

2014-01-14, 20:00
za komuny miałaby legalną aborcję - gumową pałą w brzuch.

taki to był proludzki i humanitarny ustrój :)

Dorquba

2014-01-14, 20:05
@tds1974 Kiedy prawica była u władzy? Bo chyba nie chodzi ci o ten pseudo-prawicowy twór jakim jest PiS. Lewica rośnie w siłę? SLD w 2009 miało 17% na obecnych sondażach ma 18%-17%. Po aferach z 2003 i 2004 z Millerem na czele, przekreśliłem SLD. TR nawet nie będę opisywał, nic nie są w stanie zmienić- zdatni tylko do robienia szumu. Kogo jeszcze masz w tej naszej Polskiej "lewicy"? Chociaż tak ja pisałem, nie sympatyzuje z MW, ale chyba te pierdoły to od mediów tylko wiesz. Kibolstwo i chłopy do "roboty" to ONR, MW wbrew opinii trzyma poziom. Polecam zapoznać się z drugą stroną, a nie pie**olić głupoty bez poparcia.

Ork.Fajny

2014-01-14, 20:32
tds1974 napisał/a:

Oho! Jeszcze jeden mądrala, który twierdzi że faszystów nie było w Polsce. Powiedz to Powstańcom...


Możesz mi wskazać część postu która tak twierdzi?

tds1974 napisał/a:

Skrajna, faszystowska, antypolska prawica, którą reprezentuje twór zwany "Młodzieżą" "Wszechpolską" zniknie prędzej czy później. Nikt normalny w kraju, który walczył z Niemcami, w którym tylu Polaków Niemcy wymordowali, nie będzie popierał faszystowskiego guano.


Poproszę teraz o przykład państwa prawicowego sprzed XX wieku wraz z 10cioma przykładami dlaczego państwo takowe samo dla siebie było anty-państwowe.
Oraz poproszę kolejne 10 kluczowych podobieństw miedzy takowym państwem a Włochami/Niemcami chwilę przed II WŚ.

tds1974 napisał/a:

Szkoda zresztą dyskutować z ludźmi, którzy obrażają innych argumentami, "a jego ojciec był w PZPR", więc syn jest "resortowy", bo to nie dyskusja, a ścieki.


Po raz kolejny się pytam: Gdzie mój post coś takiego mówi...?

tds1974 napisał/a:

Zaprzeczysz że faszyzm zwalczał liberalizm, co ma w statucie Młodzież wszechpolska? Zresztą nic nie pisz, szkoda liter.


Zależy co ma się na myśli. Oryginalny liberalizm czyli m.in. wolność działania w tym wolny rynek, czy mówisz o "nowym" liberalizmie który znaczy brak wolności gospodarczej, brak władzy nad dziećmi lub własną edukacją, za to możecie j***ć się do woli i z kim popadnie?


tds1974 napisał/a:

Swoją drogą śmieszne to banialuki na stronach młodych faszystów: 3.Pragniemy wyprzeć z życia narodu podłość, fałsz i brud.


To nawet nie znajduje się w definicji faszyzmu... Znasz w ogóle najprostszą definicję faszyzmu...?

tds1974 napisał/a:

Może zacznijcie myć zęby i namawiać do tego innych? Tyle brudu do zwalczenia... to by było coś. MW Frakcja Higieny Ustnej.


I po raz kolejny okazujesz się chorym schizofrenikiem który sam z siebie zalicza mnie do grona jakieś grupy i uważa że ja myślę w sposób taki jaki ty myślisz że uważają ci "faszyści". A tu ch*jnia. Ork myśli inaczej i nie sprzecza się z tobą tylko poprosi cię o potwierdzenie swojej teorii na podstawie paru dowodów. Jeśli coś jest oczywiste to powinno być o tym napisane na wielu stronach z wieloma źródłami odnoszącymi się do wielu prac na ten temat.

A na zakończenie powtarzam.
"Przedstaw co najmniej 10 punktów ich programu który zgadzałby się z systemem opracowanym przez Mussoliniego. Powołaj się oczywiście na źródła samej MW oraz na jakieś historyczne w sprawie Włoch. "
To jest zwyczajna neutralna prośba o to byś podparł argumentami swoją tezę. Ja jej nie zaneguje ani nie poprę dopóki takowa argumentacja się nie pojawi. Nie rozpisuj się znowu dorabiając większej teorii do mojego postu, tylko odpowiedz na pytanie w nim zawarte.

karfi

2014-01-14, 21:47
Młodzież Wszechpolska ma siedzibę na Wiejskiej. Przypadek ? Nie sądzę.

tds1974

2014-01-14, 23:49
Ork.Fajny napisał/a:


Możesz mi wskazać część postu która tak twierdzi?.



Każda, w której bronisz MW. Szkoda trochę o tym pisać, ale jeśli sie nie mylę, Młodzież Wszechpolska "jest ideowym spadkobiercą najlepszych tradycji Obozu Narodowego", którego deklaracja ideowa zawierała m.in. słowa "Żyd nie może być obywatelem Państwa Polskiego (...) Odżydzenie miast i miasteczek polskich jest niezbędnym warunkiem zdrowego rozwoju gospodarstwa narodowego". Do tego ONR, który przed wojną, na warszawskim Nowym Świecie otwierał lokale "Tylko dla białych aryjczyków"

Mylę się? Jeśli tak to poprosiłbym o poprawienie.

MW odwołuje się do kanonu zasad "Jedynej, Prawdziwej, Świętej Wiary Katolickiej, uważając Boga za ostateczny cel człowieka" oraz " dąży do zbudowania katolickiego państwa narodu", a więc de facto jest przeciw konstytucji RP, wycina w pień ludzi o poglądach liberalnych, ateistów, ludzi innego wyznania (czyli ponad 20% narodu polskiego). Vide Niemcy lata 20. Widzisz jakąś różnicę? Ja nie.

Ta sama MW nazywa demokratycznie wybranych prezydentów, w tym zmarłego tragicznie L. Kaczyńskiego zdrajcami. Ci sami narodowcy (bo przecież ONR-wcy i MW obściskują się podczas wspólnych marszy) "chcą wyrwać Polskę z rąk UE", ale startują do europarlamentu.

I jeszcze mały cytat: "Jeśli przez kilkanaście lat konsekwentnie wyrzekamy się powinowactwa z tradycją oenerowską, bo była to ta część endecji, która uległa w latach 30. fascynacji faszyzmem, jego ustrojem i metodami walki, jeśli z żelazną konsekwencją tępimy na wszystkich otwartych zjazdach i kongresach politycznych kolportowanie pisemek z założenia antysemickich, bo to po prostu głupota, której jeśli ktoś nie rozumie, jest idiotą; a dziś na złość mamie dziecko się w gacie zesr... i wykrzykuje na marszach 'nacjonalizm', przed kamerami ściska się z oenerowcami, powiela jakieś farmazony o judeosceptycyzmie, a do tego wszelką krytykę tych patologii kwituje 'zdrada', 'podlizywanie się salonowi', to jest to kolejny objaw zwyrodnienia".

To napisał były szef MW. Mylę się?


Ork.Fajny

2014-01-15, 09:28
tds1974 napisał/a:

Każda, w której bronisz MW.


Żadna część mojego postu ich nie broniła do tej pory... Serio masz jakąś schizofrenię i wydaje ci się że coś miało miejsce a w rzeczywistości nie miało...

tds1974 napisał/a:

Szkoda trochę o tym pisać, ale jeśli sie nie mylę, Młodzież Wszechpolska "jest ideowym spadkobiercą najlepszych tradycji Obozu Narodowego", którego deklaracja ideowa zawierała m.in. słowa "Żyd nie może być obywatelem Państwa Polskiego (...) Odżydzenie miast i miasteczek polskich jest niezbędnym warunkiem zdrowego rozwoju gospodarstwa narodowego".


Interesuje mnie konkretna lista ich idei którą chcą wprowadzać w życie a nie ogólnikowe stwierdzenie którego sensu sam nie rozumiesz, bo...

...."jest ideowym spadkobiercą NAJLEPSZYCH tradycji Obozu Narodowego". Przepraszam ale gdzie znajdę "klucz" do zrozumienia które tradycje są najlepsze a które nie i się do nich nie odwołują?

tds1974 napisał/a:

Do tego ONR, który przed wojną, na warszawskim Nowym Świecie otwierał lokale "Tylko dla białych aryjczyków"


Jakieś historyczne źródła...?


tds1974 napisał/a:

MW odwołuje się do kanonu zasad "Jedynej, Prawdziwej, Świętej Wiary Katolickiej, uważając Boga za ostateczny cel człowieka" oraz " dąży do zbudowania katolickiego państwa narodu", a więc de facto jest przeciw konstytucji RP, wycina w pień ludzi o poglądach liberalnych, ateistów, ludzi innego wyznania (czyli ponad 20% narodu polskiego).


Powinieneś zapoznać się z doktryną Katolicką. Ich wiara zabrania im prześladowania kogokolwiek z jakiegokolwiek powodu. A jeśli się mylę to możesz wskazać 10 przykładów z Biblii które potwierdzają idee "innowiercy precz na stos!".

tds1974 napisał/a:

Vide Niemcy lata 20. Widzisz jakąś różnicę? Ja nie.


Których lat...? Masz na myśli dość liberalną Rep. Weimarską...? Coś ci się w głowie przestawiło.

tds1974 napisał/a:

Ta sama MW nazywa demokratycznie wybranych prezydentów, w tym zmarłego tragicznie L. Kaczyńskiego zdrajcami.


Bo podpisanie dokumentu który mówi jasno że prawo UE stoi ponad Polskim prawem to zdrada stanu i złamanie przysięgi że będzie stał na straży suwerenności i niepodległości kraju.
Ja wiem że dla was, ludzi otępiałych demokracją, to nie ma sensu, ale z technicznego i logicznego punktu widzenia to była zdrada.

tds1974 napisał/a:

Ci sami narodowcy (bo przecież ONR-wcy i MW obściskują się podczas wspólnych marszy) "chcą wyrwać Polskę z rąk UE", ale startują do europarlamentu.


Mogą wejść tam, przejąć władzę i rozwiązać ten burdel, albo mogą wzniecić powstanie i ich powywieszać za zbrodnie przeciwko narodowi Polskiemu, co wolisz?

Ale rozumiem że dla ciebie np. limit jakieś tam ilości sub. smolistych w wędlinach który powoduje że paru tysięcy Polaków może stracić pracę, to żaden problem w końcu ty nie pracujesz w takim małym/średnim zakładzie produkcji...

tds1974 napisał/a:

I jeszcze mały cytat: "Jeśli przez kilkanaście lat konsekwentnie wyrzekamy się powinowactwa z tradycją oenerowską, bo była to ta część endecji, która uległa w latach 30. fascynacji faszyzmem, jego ustrojem i metodami walki, jeśli z żelazną konsekwencją tępimy na wszystkich otwartych zjazdach i kongresach politycznych kolportowanie pisemek z założenia antysemickich, bo to po prostu głupota, której jeśli ktoś nie rozumie, jest idiotą; a dziś na złość mamie dziecko się w gacie zesr... i wykrzykuje na marszach 'nacjonalizm', przed kamerami ściska się z oenerowcami, powiela jakieś farmazony o judeosceptycyzmie, a do tego wszelką krytykę tych patologii kwituje 'zdrada', 'podlizywanie się salonowi', to jest to kolejny objaw zwyrodnienia".

To napisał były szef MW. Mylę się?


Nawet nie zamierzam komentować tego. Bo po pierwsze jesteś idiotą który nie widzi w cytacie "tradycją oenerowską", co oznacza że rzekome zarzuty tyczą się ONR a nie MW.
Dwa, jesteś pie**olonym kłamcą, który fałszuje teskty artykułów na swoją korzyść. Gdyż na jego początku znajduje się dość istotny fragmnet: "Narodowców z ONR uważa za „patologię”:"
Trzy, artykuł nie zawiera żadnych odnośników do materiałów które potwierdzają którekolwiek z opisanych wyżej rzeczy, więc nie ma po co traktować go na serio.

tds1974 napisał/a:

Obrazek


1. Hail Hitler to gest nazistów. A oni byli lewakami. Socjalizm nie jest prawicowy, a Hitler socjalizm uprawiał.
2. PiS również jest organizacją z lewicowym modelem gospodarki, który wyklucza jego prawicowość.
3. Prawica/Lewica to systemy które opierają się na różnym stosunku do własność prywatnej i niczego więcej. Ani wiara ania nawet nacjonalizm nie czyni z ciebie prawicowca.
4. Wybacz że MW nie chce aby m.in. parę tysięcy małych i średnich producentów wędlin wraz z pracownikami straciło pracę przez działania UE. Pójdę do Winnickiego i go opie**olę... To skandal.
5. Zrób mi własną charakterystykę tego czym jest prawica i na 10 przykładach opisz dlaczego "herezja" smoleńska jest jej częścią.
6. MW gdzieś to neguje?
7. MW gdzieś to neguje?
8. Powinieneś zapoznać się z rozwinięciem skrótu "ENdecja". I to szybko.
9. MW gdzieś to neguje?
10. MW gdzieś to neguje?
11. Chyba nie wiesz co znaczy nacjonalizm skoro uważasz że MW neguje wspieranie Polskiej Kultury.

KasHer

2014-01-15, 13:57
Nie zamierzam odnosić się do prowadzonej tutaj dyskusji.
Wrzucę zwyczajnie moje zdanie:

Komunizm (w postaci jak przebiegał ustrojowo - wiem że czym innym jest od samych założeń ideologicznych) jest jednym z ustrojów którego nienawidzę oraz ideologią (myślą, filozofią) wybudowaną na założeniach z którymi się nie zgadzam.
Nie przeszkadza mi to jednak bronić prawa p. Bartkowskiej do głoszenia poglądów całkowicie sprzecznych z moimi.



Uprzedzając ewentualne pytania - tak uważam że naziści również mają prawo do głoszenia swoich ideologicznych bredni, a zakazując sprawia się że coś co zwyczajnie można byłoby wyśmiać, kontrargumentować, obalić pogląd w dyskusji zamiast tego dostaje łatkę "tajemnej", "konspiracyjnej", "niezależnej", "antyestabliszmentowej".
Dzieciaki nie ciągnie do ideologii, która ma miano "obciachowej" a do "tajemniczych i mrocznych" owszem.

Ork.Fajny

2014-01-15, 14:17
KasHer napisał/a:

Nie przeszkadza mi to jednak bronić prawa p. Bartkowskiej do głoszenia poglądów całkowicie sprzecznych z moimi.


Wraz z wolnością musi przyjść odpowiedzialność za słowa. A dokładnie za kłamstwa które się głosi publicznie. Jeśli ta kobieta publicznie łże i np. oczernia(uwaga! obraza tylko będąca kłamstwem. "Obraza" będąca prawdą nie powinna być karana) księży lub nawołuje do systemu który nazywa "humanitarnym" a który tylko spowodował śmierć ponad 100mln ludzi na całej planecie, winno być rozpatrzone przez sąd.

8Preacher8

2014-01-15, 20:45
tds1974 napisał/a:



"Uniwersyteckiego poziomu argumentów" (?) można używać, gdy adwersarz wykazuje minimum inteligencji. W przypadku MW mówimy o hołocie i kibolach.

Ten kraj zszedł na psy, gdy prawica doszła do władzy, więc już parę ładnych lat. Powolutku, powolutku, lewica rośnie w siłę (w niektórych sondażach jest już 14 punktów). Póki co, MW i jej podobne barachło mogą marzyć o takim wyniku.



zgodnie z Twoimi słowami z Tobą już nie ma o czym rozmawiać :)