18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka na spotkaniu z Palikotem.

yozue.ble • 2012-04-15, 21:58
no comment



:homer:

lapps

2012-04-16, 16:39
sanctusdiavolos napisał/a:



Gościu nie jest głupi, ale on by się nadał do filozofii, a nie polityki w mojej opinii. Początkowo rozważałem go nawet całkiem serio, zwłaszcza że sam mam raczej prawicowe poglądy, ale sporo postulatów ma kuriozalnych, nacechowanych taką "twardą logiką", która w gruncie rzeczy choć przekonująca, wcale nie musi się sprawdzić w praktyce. Nie wiem czy wywrócenie wszystkiego do góry nogami byłoby najlepszą metodą na poprawienie sytuacji, która jest ciężka, ale nie tragiczna w mej opinii, mimo iż wszędzie defetyzm się sieje.



no poglady niektore ma ciezkie i bardzo skrajne, ale to nie znaczy, ze zaraz zacznie wieszac ludzi wzdluz autostrad. zreszta wiekszosc jego pogladow jest wyolbrzymiona przez bydlo typu monika olejnik, co drze morde, ze janusz korwin mikke mowi "kobiety do garow" mimo, ze nigdy czegos takiego nie powiedzial.
zreszta na pewno nie bedzie mial od razu takiego poparcia zeby moc to wszystko wprowadzic. ale jakby przynajmniej dostal sie do sejmu, to bedzie mogl cisnac lewakom za ich poj***ne pomysly z mownicy i ludzie przed telewizorami w koncu beda musieli to zobaczyc.
i jeszcze jedno, oprocz niego w jego partii sa inni prawicowcy itd inteligentni ludzie, ktorym zalezy na panstwie i ktorzy nie sa tak ekscentryczni(dlatego tez o nich nie slychac) ja tam bym wolal takich ludzi w sejmie widziec niz od 20 lat te same mordy, ktorych glosow efekty widzimy

konek3

2012-04-16, 18:36
Jeśli Kongres Nowej Prawicy dostałby się do sejmu, to i tak nie pozwolili by mu wprowadzić tych najbardziej skrajnych poglądów w życie :)

sakosa

2012-04-16, 18:52
k***a i pomyśleć że to u mnie w mieście ...

Bartors

2012-04-16, 18:52
Co do JKM to trzeba umiec sobie tlumaczyc jego wypowiedzi. Pan Korwin sam przyznaje ze wypowiada sie w taki a nie inny sposob zeby poprostu zwrocic na siebie uwage. Wystarczy posluchac paru jego wypowiedzi, przeanalizowac i wyjda nawet madre rzeczy

Balien

2012-04-16, 18:53
wystawiony w "nowej partii" przez tuzka czy innego ch*ja żeby zachować w sejmie pseudo balans. Tak często jak zmienia poglądy zależnie od widzimisię ciapaków którym obciąga to nawet k***y na a4 nie zmieniają ku*asów w mordzie.

kalo_gero

2012-04-16, 19:49
A wszystko w StW. STALOWA MIASTO ROWERÓW!

Kargon

2012-04-16, 23:31
Proponuję nowe logo dla sadistica

Gebels

2012-04-17, 00:29
najtro napisał/a:

Kariera polityczna Palikota opiera się na mamieniu młodzieży legalizacją marihuany, nienawiścią do kościoła i popieraniu homoseksualizmu. Same pozytywy musiały na niego głosować. Chory człowiek, mogli mu tam jebnąć




nie tylko mlodziez na niego glosowala, przynajmniej ktos kto nie boi sie mowic o kosciele glosno... reszta mnie nie interesuje niech zrobi porzadek z kosciolem

Gienek2

2012-04-17, 09:55
macie co chcecie... dzisiaj mniej ważni obywatele Polski żyją w świecie wolności a bydło trzeba urabiać więc wciska nam się holenderski styyl i za tym idą głosy w wyborach

najtro

2012-04-17, 19:03
Sunrise napisał/a:


Tak tak glosuj dalej na donka i płać coraz więcej. Gdyby palikot wygrał wybory, Polska wyszła by z długów dzięki legalizacji, możesz poczytać sobie ile pieniędzy zarabiają kraje gdzie jest legalizacja...
(brałem pod uwagę tylko fakt legalizacji, reszty nie będę komentował)


Nie głosowałem na donka, bo byłem na wyjeździe w czasie wyborów no i też go nie popieram. Obecnie nie popieram żadnej ważniejszych partii, bo wszyscy tylko obiecują, a jak wygrają wybory to mamią ludzi i ustawiają siebie, dzieci, wnuki...
Nie będę się rozpisywał, bo nie jestem jakimś super-znawcą tematu jak niektórzy tutaj, ale trzymam się tego co napisałem w pierwszym poście. Palikot zyskał wyborczą popularność przez to co wyżej.
Teraz młode społeczeństwo chce być git - chodzić po ulicy z blantem w gębie i nie chodzić do kościoła, bo po co.
Teraz ateizm wśród młodzieży też jest git. Jak jeden idzie do kościoła, to drugi jeszcze próbuje się z niego podśmiechiwać. Bez sensu. Jak ja się nie śmieje z ateistów, to po chu*a oni będą się ze mnie śmiać? Ja wierzę w Boga i to moja sprawa, a ateista w komputer to jego sprawa i wali mnie to i o tym nie mówię.
Co do homosów. Jeśli chcą być giciorami to niech się jebią w dupę w swoich chatach, a nie pokazują się publicznie na ulicach w pedalskich łachach. Wróciłby się XV wiek, to by byl spokój.

Podsumuję tylko, że osoby które są za Palikotem sa jego marionetkami dającymi mu poparcie. Mami Was tym swoim pie**oleniem, żeby mieć stołek poselski w następnych wyborach i nic więcej. Ten kraj z takimi wyborcami skończy jeszcze gorzej niż jest obecnie