18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka na spotkaniu z Palikotem.

yozue.ble • 2012-04-15, 21:58
no comment



:homer:

maraglear

2012-04-16, 00:44
ch*j z Palikotem ale komu tam zabrakło kultury, Palikotowi, który powiedział, że wysłucha jego słów po wykładzie czy tam przemówieniu, czy temu kolesiowi, który wj***ł mu się w sam środek wypowiedzi (tak wnioskuje, jak jestem w błędzie to sory) i później jeszcze próbował posprzątać burdel na sali, który sam zrobił?

Jak ja idę na jakieś większe spotkanie, na którym ktoś będzie o czymś mówił, czy to o polityce, czy o masturbacji, nie ważne, nie wpie**alam się wykładowcy/mówcy w sam środek wypowiedzi bo wiem, że to zajebiście przeszkadza, kultura powinna być z jednej i drugiej strony, nawet jeśli pie**oli jak potłuczony, ale w tym wypadku wystarczy wyjść bez słowa...

VideCulFide

2012-04-16, 00:46
k***a mać, a już miałem taką wielką nadzieję, że palikota leją

pocieszny

2012-04-16, 00:48
"Każdy ma prawo glosu, ale..."

LICH0

2012-04-16, 00:50
Szkoda, że Palikotowi nie zaj***ł :(



dwakilo

2012-04-16, 00:57
Jestem za legalizacją marihuany chociaż jej nie palę. Jestem katolikiem ale nie wierzę w księży i instytucję kościoła. Chcę oddzielenia Państwa od kościoła. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Mam ich w dupie. Na PiS nigdy nie zagłosuję a Platforma mnie rozczarowała. Głosuję na Palikota i głęboko w pompie mam co trolle na ten temat myślą.

SkoQ

2012-04-16, 01:18
,,Nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Mam ich w dupie." - Uj wyjątkowo nietrafne określenie ;)

VideCulFide

2012-04-16, 01:18
dwakilo napisał/a:

Nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Mam ich w dupie.


W takim razie rzeczywiście musisz nie mieć nic przeciwko nim, zdecydowanie

dwakilo

2012-04-16, 01:52
SkoQ napisał/a:

,,Nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Mam ich w dupie." - Uj wyjątkowo nietrafne określenie ;)



hehe punkt dla ciebie :-)

MajcherNR napisał/a:


W takim razie rzeczywiście musisz nie mieć nic przeciwko nim, zdecydowanie



i dla ciebie też :-)

Zl...........ny

2012-04-16, 02:27
Co za sk***iałe bydło...gdzie się podziali ci imbecyle którzy głosowali na Ruch Zaparcia, no pytam się gdzie? Swoją drogą teraz wszyscy anty spalony kot, a parę lat temu jak błaznował dla PO tępo cieszyliście się jak obrażał PiS. POlactwo robactwo

al...........10

2012-04-16, 02:41
Ja pie**olę, filmik dotyczył jedynie szarpaniny a ci znowu o polityce. Na onecie sobie piszcie komentarze, tam pod każdym bez mała artykułem można znaleźć polityczny bełkot...

tomkararek

2012-04-16, 09:44
a ja sie pytam co ten palikot zrobil procz tego ze sie dopchal do koryta ?????????

trippers

2012-04-16, 10:19
To jest wręcz żałosne. Przeciwnicy Palikota reprezentują poziom głowonogów. Rzucacie mięsem, sloganami, przyklaskujecie zwykłemu chamstwu. Nikt z was nawet nie raczył zagłębić się w to co proponuje Ruch Palikota. Potraficie tylko mówić o trawce i homoseksualizmie ( co ciekawe dowiedzione jest, że największymi homofobami są krypto geje). Facet od początku nie wziął złotówki za swój udział w polityce, poświęcił dużą część majątku, by osiągnąć sukces. W rok zbudował formację, która zdobyła 10% w wyborach, zaproponował realne zmiany i ustawy. Nie mówi nie bo nie, tylko tworzy realna alternatywę, wspiera dobre projekty rządu i krytykuje złe.

Proponuje kadencyjność funkcji politycznych, by nie było, że ktoś jest politykiem całe życie. Wskazuje jako jedyny z polityków sposoby naprawy finansów publicznych, wskazuje skąd wziąć konkretne środki na realizację tych celów. Jest jedynym merytorycznym politykiem, skupia się na rozwiązaniach praktycznych a nie na ideologicznych. Zapoznajcie się z czymś zanim zaczniecie to krytykować, inaczej stajecie się niewykształconą ciemną i agresywną masą, w dodatku co widać po tych awanturnikach często jesteście zwykłymi sfrustrowanymi alkoholikami.

A wy katomatołki potraficie jedynie pieprzyć farmazony i biegać po rozgrzeszenie do księdza.
Macie pretensje do ateistów, że piekło, że masoni. Pamiętajcie, że nas ateistów nikt nie rozgrzesza po kątach, my bierzemy odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. A wy ? Wam i tak bóg wybaczy...

zEB

2012-04-16, 10:38
@trippers - dokładnie. W ogóle jak słucham tekstów typu "Tusk kontroluje Palikota" to się zastanawiam gdzie wyjechała cała polska inteligencja. Chyba musiałby mu chip w głowę wsadzić albo jakieś magiczne zaklęcie rzucić bo Paliot jest dużo bogatszym człowiekiem niż Tusk. W ogóle bardzo inteligentny i obrotny z niego facet który dorobił się nie na "układzich" jak debile by tego chcieli, a uczciwie pracując. Gdyby mu dać szansę, to myślę że rozkręcił by ten kraj, tak jak niejedną firmę wcześniej. A że parę lat temu miał inne poglądy niż teraz, to rzeczywiście dziwne. Co wam się wydaje, że każdy człowiek jest tak jak wy, skończonym debilem ślepo zapatrzonym w to co wierzy i nigdy tego nie konfrontuje z rzeczywistością? Tak się właśnie zachowuje człowiek inteligentny, zmienia poglądy jak zauważy, że nie są do końca sensowne, albo mu ktoś to wytłumaczy.

trippers

2012-04-16, 10:52
Dokładnie, ale wspominając o jego osiągnięciach biznesowych zaraz znajdzie się paru nieudaczników i frustratów, którzy stwierdzą, że ukradł, przekręcił i w ogóle najlepiej by było jak reszta polityków, żeby siedział w długach i wieku 50+ dopiero spłacał mieszkanie. Swoją drogą to zastanawiające, jak Polacy nauczyli się wybierać jako swoich reprezentantów (którzy mają za zadanie kierować 38mln krajem) samych nieudaczników i biedaków w długach, ba uznaje się to powszechnie za atut! Gdyby tak zarządzać firmą, już dawno by upadła, swoją drogą to może tłumaczyć czemu ciągle jesteśmy jednym z biedniejszych narodów.

Palikot odkąd jest w polityce non stop był prześwietlany, przez wszelkie możliwe komisje i służby, w tym CBA, które do niego sympatią nie pałają i nigdy nic nie wykryto. NIGDY. 5 lat badali jego zbiórki na kampanie, 2 lata kolejne śledztwa i zawsze był oczyszczany ze wszystkich podejrzeń! Nic nie dociera do wypranych mózgów, bo my jesteśmy tam gdzie stało ZOMO....