18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka na spotkaniu z Palikotem.

yozue.ble • 2012-04-15, 21:58
no comment



:homer:

Azzazel

2012-04-16, 11:04
Ej, kiedy niby i gdzie proponował te zmiany? Poza wiecami i radiem? Bo nie zaobserwowałem żadnej jego działalności sejmowej poza próbą zdjęcia krzyża. I Palikot dorobił się uczciwie pracując? A nie kupując za łapówki rurki pcv jakie zostały po komunie? A potem robiąc przekręty jak chociażby ukrywanie swojego majątku na Cyprze?
Palikot to zwyczajny karierowicz który osiągnąwszy wszystko jeśli chodzi o biznes zwykłym cwaniactwem, teraz poczuł chrapkę na władzę. Jego cała polityka polega na organizowaniu medialnych eventów i nie zajmowaniem się niczym konkretnym w sejmie. Lewicowcem i antyklerykałem został jak CBOS podał wyniki sondy w której wyszło, że te poglądy idą w górę. Gdy w górę pójdzie, nie wiem, antygrecyzm, to Palikot zostanie zapalonym antygrekiem. A jak jego wierni fani poczują się zagubieni to im wyjaśni, że poprzednie jego wypowiedzi były tylko pod publiczkę, a on w rzeczywistości zawsze był antygrekiem i dopiero teraz może otwarcie o tym mówić. Program wyborczy jak zresztą i kampania wyborcza jaką Palikot cały czas prowadzi jest dostosowana przede wszystkim do gimnazjalistów, bo jak sam Palikot przyznał, w następnych wyborach dzisiejsi gimnazjaliści będą mieli prawo głosu. Doradcą Palikota od wizerunku jest człowiek który naucza w swoich ksiażkach, że ludzie to debile którym należy wciskać każdą głupotę, a oni są za głupi by się nad nimi zastanawiać, a prawda będzie dla nich nudna. Poprzednio doradzał on Lepperowi.

A co do palikociarni, większa beka była jak sami posłowie palikota pobili się między sobą o stołki samorządowe parę miesięcy temu. I to nie był jeden odosobniony przypadek, bo do bójek i kłótni o to kto ma przewodzić ruchowi palikota w regionie dochodziło w kilku miejscach polski.

trippers

2012-04-16, 11:34
Azzazelu ja tam się aż tak nie orientuje, kto, gdzie i z kim się kłóci. Cieszę się, że w innych partiach nie kłócą się o funkcje partyjne:).

A w kwestii projektów ustaw:
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-przeciwdzialaniu-narkomanii
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-przejeciu-przez-panstwo-dobr-martwej-reki-poreczeniu-pr
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-swiadomym-rodzicielstwie-0
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-prawo-o-stowarzyszeniach
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-wyrobie-alkoholu-etylowego-oraz-wytwarzaniu-wyrobow-tytoniowych-oraz-o-z
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-partiach-politycznych-oraz-ustawy-o-podatku-dochodowym-
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-kodeks-cywilny
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-kodeks-karny
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-–-kodeks-postepowania-administracyjnego
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-kodeks-postepowania-administracyjnego-oraz-o-zmianie-nych
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-kodeks-postepowania-cywilnego-oraz-ustawy-o-postepowaniu-
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-gospodarce-nieruchomosciami
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-pobieraniu-przechowywaniu-i-przeszczepianiu-komorek-tkanek-i-narzadow
http://www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekt-ustawy-o-promocji-zatrudnienia-i-instytucjach-rynku-pracy
1 maja zostaną przedstawione projekty z zakresu korekty kapitalizmu.

Co do kariery:
- Handlował paletami, a nie rurkami PCV
- Pierwszą fabrykę/ wytwórnie win musujących wybudował z zysków z poprzedniej działalności
- Polmos, który kupił był praktycznie w stanie upadłości, nie wiem dokładnie ile osób zatrudniał, ale gdyby nie Palikot, pewnie by wylądowali na bruku. W momencie sprzedaży fabryk, były to jedne z najbardziej dochodowych i rozpoznawalnych firm w branży.
Żubrówka, która prawie na pewno piłeś też zawdzięczasz Palikotowi.

Tylko krowy zdania nie zmieniają.

Azzazel

2012-04-16, 11:36
"Chcesz bezkarnie łamać prawo? Studiuj filozofię. Warszawska prokuratura łaskawa dla filozofa-Palikota
opublikowano: 20 stycznia, 14:41 | ostatnia zmiana: 20 stycznia, 15:09
www.ruchpalikotaorg.pl


O tym, że w III RP są nietykalni – wiemy. Że należy do nich potrzebny władzy Janusz Palikot – też wiemy. Wiemy również, że prokuratura robiła już wiele, by nie robić krzywdy satelicie Platformy. Nie stwierdzano np. nic podejrzanego w tym, że jego kampanię masowo wspierali kwotami kilkunastu tysięcy złotych bezrobotni, emeryci, studenci.

Teraz mamy jednak decyzję bezprecedensową nie tylko jeśli chodzi o usprawiedliwianie łamania prawa przez polityków, ale też w kwestii przekraczania wszelkich barier przez prokuratorów.

28 grudnia warszawska prokuratura okręgowa umorzyła postępowanie ws. podania nieprawdy w oświadczeniu majątkowym posła i "wyrządzenia szkody w wielkich rozmiarach w majątku spółki i Marii Nowińskiej w kwocie co najmniej 60 000 000 zł".

Prokuratura uznała, że skarżone działanie Palikota nie miało znamion czynu zabronionego – informuje „Rzeczpospolita”. Dlaczego? Uwaga!

nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych pana posła wynikają z filozoficznego wykształcenia i stosunku do wartości materialnych

Jak przypomina w „Rz” Cezary Gmyz,

zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożyła w 2008 r., już po rozwodzie z Januszem Palikotem, Maria Nowińska. Jest przekonana, że w 2003 r., kiedy powziął zamiar rozwodu, zaczął wyprowadzać majątek m.in. ze spółki Jabłonna. Jej zdaniem wykorzystywał łączącą ich wówczas wspólnotę majątkową. Decyzje o wyprowadzeniu majątku miały być podejmowane na walnych zgromadzeniach. W rezultacie w ciągu krótkiego czasu majątek małżeński uległ tzw. rozwodnieniu.

Nim walne zgromadzenie Jabłonna SA podjęło decyzję o wyprowadzeniu pieniędzy do firm w rajach podatkowych, Palikotowie mieli prawie 100 procent udziałów. Po procesie rozwodnienia ich udziały spadły do 21 procent. I tylko te udziały zostały podzielone w trakcie rozwodu.

Według CBA za firmami w rajach podatkowych stał właśnie Palikot. Ale prokuraturze nie chciało się czekać na potwierdzenie tych informacji. Śledztwo umorzono przed nadejściem odpowiedzi na wnioski o pomoc prawną z Antyli Holenderskich, Cypru i Luksemburga. Prokurator nie wzięła też pod uwagę ustaleń CBA i zeznań niekorzystnych dla Palikota.

znp, rp.pl"

trippers

2012-04-16, 11:39
AAA i bardzo się cieszę, że masz tak dobrą wiedzę z zakresu wewnętrznej działalności Ruchu, jednocześnie bardzo się cieszę, że w innych partiach nigdy nikt się o nic nie pokłócił.
Swoją drogą jak na nową partie i budowę struktur, to chyba nie jest tak źle.

konto_dla_ciebie

2012-04-16, 11:48
Być może ten pan wszedł w słowo P.
Być może był pod wpływem...



Ale nie robi się takich rzeczy, przecież to... polityka :samobojstwo:

Ptk_k21

2012-04-16, 13:49
Do tych wszystkich capów co postawili piwo temu tumanowi na gorze: Koles pragnie zmian radykalnych bo wie tak samo jak ja i wy powinniscie tez to wiedziec ze do tej pory nic sie nie zmienilo! Nienawisc do kosciola - pewnie ze tak nie musze chyba pisac dlaczego, marihuana ? pewnie ze tak - jakim prawem ktos ma za mnie decydowac czym mam sie truc alkohol szkodzi duzo bardziej - kac po alkoholu jest porownywalny do kaca po heroinie! Homoseksualizm osobiscie nie popieram ale z drugiej strony nadrzednie uwazam ze kazdy ma prawo do wlasnej orientacji seksualnej - byle tylko nie adoptowali dzieci bo to chore

Sunrise

2012-04-16, 15:22
najtro napisał/a:

Kariera polityczna Palikota opiera się na mamieniu młodzieży legalizacją marihuany, nienawiścią do kościoła i popieraniu homoseksualizmu. Same pozytywy musiały na niego głosować. Chory człowiek, mogli mu tam jebnąć


Tak tak glosuj dalej na donka i płać coraz więcej. Gdyby palikot wygrał wybory, Polska wyszła by z długów dzięki legalizacji, możesz poczytać sobie ile pieniędzy zarabiają kraje gdzie jest legalizacja...
(brałem pod uwagę tylko fakt legalizacji, reszty nie będę komentował)

sa...........os

2012-04-16, 16:03
Sunrise napisał/a:


Tak tak glosuj dalej na donka i płać coraz więcej. Gdyby palikot wygrał wybory, Polska wyszła by z długów dzięki legalizacji, możesz poczytać sobie ile pieniędzy zarabiają kraje gdzie jest legalizacja...
(brałem pod uwagę tylko fakt legalizacji, reszty nie będę komentował)



To jest standardowy argument używany przez nieświadomą politycznie młodzież i świeżo upieczonych studenciaków. Cóż leży w granicach percepcji młodego buntownika? Temat kościoła i używek. Łatwo sobie zaskarbić wiele głosów takimi prostymi zabiegami.
Te dwa aspekty są akurat bardzo nice, z tym się zgodzę - zwłaszcza perspektywa dobrania się do majątków czarnej hołoty, ale warto chyba troszkę głębszymi kategoriami się kierować, bo wielu z was byłoby w stanie zagłosować nawet na kryminalistę z zespołem downa, gdyby tylko rzucił jakimś oczywistym, chwytliwym hasłem.

Co do kwestii podatków...
"Przecie mi się należą piniondze, bo sześcioro bachorów spłodziłem i nie mam na ich utrzymanie. Mam wykształcenie zawodowe, a roboty ni ma. Powinni dodrukować piniendzów, to by wszyscy mieli i by były dobrobyty. Najstarszy syn politologie skończył - a nikt zatrudnić go nie chce, bo nikt nie dba o młodych i wykształconych! Benzyna droga, bo tuski jom podrożyły, gdyby nie to że zostawiam butelki po piwach na wymianę, to by mnie już na chlyp dla dzieciów nie było stać".

A tak w sumie to jestem apolityczny. Nadejdą wybory, wrzucę sobie karteczkę do urny, ze smutną świadomością, że znów nie głosuję na najlepszą partię, a na najmniej szkodliwą. Ale smutniejszy jest fakt, że ludziom się chce przesiadywać całe dnie przed komputerem i pie**olić kocopoły, zamiast przejść się, przewietrzyć, wyskoczyć na piknik po robocie. Nawet chleb ze smalcem dobrze smakuje na łonie natury.

Dobra, ciskajta gromami, a ja sp***alam. ;)

Fiszek

2012-04-16, 16:05
@Sunrise Polska wyszłaby z długa hahaha.... ruch zaparcia proponuje zwiększenie usług i przywilejów socjalnych dla nierobów i co myślisz ze pieniążki z legalizacji wystarczą? W sejmie nie ma partii iście wolno rynkowej niestety. No ale jak 20 rok głosuje się ciągle na te same mordy... a nie mamy faceta z torebką i namolnego pedała.

lapps

2012-04-16, 16:06
@trippers

(o tygodniku ozon)

"Zmiana profilu[edytuj]

W lipcu 2005 właściciele tygodnika podjęli decyzję o zmianie redaktora naczelnego, którym został Grzegorz Górny, dotychczasowy redaktor naczelny "Frondy". Dotychczasowych wicenaczelnych zastąpili Robert Tekieli, niegdyś twórca "brulionu" i Tomasz P. Terlikowski, który w lutym 2006 roku zrezygnował z funkcji; jego miejsce zajął wówczas Rafał Geremek, który wcześniej pracował m.in. we "Wprost".

Profil tygodnika zmienił się z liberalnego na konserwatywny. Publikowano w nim wiele artykułów krytycznych wobec takich zjawisk, jak aborcja, eutanazja i homoseksualizm, oceniając je zgodnie ze społecznym nauczaniem Kościoła."

"Głównym inwestorem i posiadaczem większościowego udziału w spółce był znany przedsiębiorca Janusz Palikot, właściciel Polmosu Lublin oraz wydawnictwa Słowo/obraz terytoria, ówczesny poseł Platformy Obywatelskiej."

do tego dodaj jego glosy na glosowaniach za podniesieniem kar za narkotyki, czy delegalizacja nowych substancji(czasami nawet nie psychoaktywnych)


jak ktos wpie**ala smieciowe jedzenie, po czym zdrowie zaczyna mu szwankowac, wiec sie na zdrowe przerzuca to to moze jest inteligencja. jak ktos zmienia swoje poglady o 180* z okazji zakladania nowej partii(przy okazji zmieniajac na takie, ktorych w polskiej polityce nikt nie wyznaje) to to jest synku szukanie elektoratu. moze z jego punktu widzenia to jest inteligentne, bo bedzie mial cos do gadania w panstwie, wiec lepiej bedzie mogl dbac o swoje interesy, ale czemu tylu jelopow chce na niego glosowac?? a cala ta jego partia to jest cyrk tak naprawde. w polskiej polityce tylko ruch palikota i partie JKM popieraja liberalizacje prawa antynarkotykowego. z jkm robia jelopa w telewizji od 20 lat, wczesniej mieli 100% skutecznosc w tym, teraz internet robi sie popularny, to idzie im to coraz ciezej, wiec pojawia sie zbiorowisko pedalow, transwestytow i innych pojebow, ktorych dwoma podstawowymi postulatami sa: "jebac kosciol" i "legalizowac marijhuane". i co sobie caly starzejacy sie beton wyborczy przed telewizorami pomysli? ze marihuana jest nieszkodliwa i pala ja normalni ludzie? :D prosze cie nie zachowuj sie jak dziecko. te pajace sa w polityce tylko dlatego, ze mlodzi ludzie juz stracili zaufanie do calej reszty. za 4 lata do niego tez straca, ale wtedy zgodnie z trendami zmieni poglady. powie, ze zmadrzal. i co? :D barany znowu uwierza

@sanctusdiavolos
a dlaczego uwazasz, ze po jest najmniej szkodliwe? bo w telewizji sa zawsze tacy porzadni? :D ich polityka polega glownie na tym, ze wtykaja nosa we wszystkie twoje sprawy i karza ci placic za to, ze poswiecaja czas i wysilek na wtykanie nosa w twoje sprawy :szczerbaty: i przy okazji odpowiednich monopolii bronia. bo jak myslisz, ze na przyklad narkotyki sa nielegalne bo sa szkodliwe, to chyba najwyzsza pora dorosnac.

NieWeszles

2012-04-16, 16:13
najtro napisał/a:

Kariera polityczna Palikota opiera się na mamieniu młodzieży legalizacją marihuany, nienawiścią do kościoła i popieraniu homoseksualizmu. Same pozytywy musiały na niego głosować. Chory człowiek, mogli mu tam jebnąć



Nie interesuje mnie legalizacja marihuany. I tak nie będzie zalegalizowana jeszcze przez bardzo długi czas. A może i nawet w ogóle.

Kościół nie robi kompletnie nic aby zachęcić młodzież do chodzenia do kościoła. Wręcz sami strzelają sobie w kolano, będąc pazernym na pieniądze i wpieprzając się w politykę. Niektórzy już mają tego po prostu dosyć.

A homoseksualizm? Nie moje sprawa kto z kim sypia.

Ludzie którzy zarządzają państwem mają to robić tak, aby nam żyło się jak najlepiej i powinni dbać o interesy państwa. Nie interesuje mnie co robią prywatnie. Czy wciągają kokainę, czy zmieniają sobie płeć..

Kaczyński miał szanse.. Wiadomo jak to się skończyło. Pomachał szablą i wylądował do góry brzuchem. Tusk też nie pokazał niczego konkretnego. To jest karierowicz. Na SLD się zawiodłem, a nie spodziewałbym się zmian personalnych w tej partii. Tak więc w następnych wyborach chyba zagłosuję właśnie na Niego..
Czas pokaże

Zl...........ny

2012-04-16, 16:21
trippers napisał/a:

AAA i bardzo się cieszę, że masz tak dobrą wiedzę z zakresu wewnętrznej działalności Ruchu, jednocześnie bardzo się cieszę, że w innych partiach nigdy nikt się o nic nie pokłócił.
Swoją drogą jak na nową partie i budowę struktur, to chyba nie jest tak źle.



I hyc odbicie piłeczki na inne partie. Niestety Twój idol Janek jest zwykłym krętaczem i przestępcą, którego do tej pry nie pierdzi w pasiaki bo rączka rączke myje. A jego partyjniacy to już w ogóle same asy.

sa...........os

2012-04-16, 16:23
Cytat:

bo jak myslisz, ze na przyklad narkotyki sa nielegalne bo sa szkodliwe, to chyba najwyzsza pora dorosnac.



Ależ ja nie mam nic przeciwko legalizacji! Po prostu uważam że ten temat nie powinien być priorytetem przy wyborze "ulubionej partii". ;)

lapps

2012-04-16, 16:27
@up
dla mnie piorytetem jest wolny rynek, a nie totalitaryzm do, ktorego coraz bardziej sie zblizamy. wolnego rynku z ustawami typu kryminalizacja narkotykow nigdy nie bedziesz mial. i bedziesz musial placic wciaz coraz wieksze podatki, zeby zatrudniac coraz to nowsze sluzby, ktore beda pilnowaly coraz to nowszych regulacji, na ktorych korzystaja jedynie ci najbogatsi. i nie mowie o takich najbogatszych co maja 2 wille i 14 zajebistych samochodow, tylko o tych naprawde bogatych ludziach.

@nieweszles
jak nie wiesz na kogo glosowac to zaglosuj na jkm. on swojej szansy jeszcze nie mial(1 rok byl w sejmie z 2 kumplami, szybko rzad sie rozpadl, ale zdazyl przez ten rok kilka inicjatyw ustawodawczych stworzyc, wszystkie byly zgodne z tym co mowi od 20 lat, wiec wydaje sie najbardziej rzetelny) + jest jedynym aktywnym liberalem na polskiej scenie politycznej. jak macie dosc panstwa opiekunczego, tylko chcecie zyc po swojemu tak dlugo jak innych nie krzywdzicie, to to jest chyba jedyny sluszny wybor

sa...........os

2012-04-16, 16:32
lapps napisał/a:

@up
jak nie wiesz na kogo glosowac to zaglosuj na jkm. on swojej szansy jeszcze nie mial(1 rok byl w sejmie z 2 kumplami, szybko rzad sie rozpadl, ale zdazyl przez ten rok kilka inicjatyw ustawodawczych stworzyc, wszystkie byly zgodne z tym co mowi od 20 lat, wiec wydaje sie najbardziej rzetelny) + jest jedynym aktywnym liberalem na polskiej scenie politycznej. jak macie dosc panstwa opiekunczego, tylko chcecie zyc po swojemu tak dlugo jak innych nie krzywdzicie, to to jest chyba jedyny sluszny wybor



Gościu nie jest głupi, ale on by się nadał do filozofii, a nie polityki w mojej opinii. Początkowo rozważałem go nawet całkiem serio, zwłaszcza że sam mam raczej prawicowe poglądy, ale sporo postulatów ma kuriozalnych, nacechowanych taką "twardą logiką", która w gruncie rzeczy choć przekonująca, wcale nie musi się sprawdzić w praktyce. Nie wiem czy wywrócenie wszystkiego do góry nogami byłoby najlepszą metodą na poprawienie sytuacji, która jest ciężka, ale nie tragiczna w mej opinii, mimo iż wszędzie defetyzm się sieje.