18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boguś z Evo

boss. • 2015-06-13, 17:59
Na profilu Bogusia pojawił się nowy filmik.Boguś bądź nie Boguś tym razem pędzi Lancerem

marcinsud

2015-06-14, 02:05
@zdzich

ale jakie zdolności ten film pokazuje? Zapie**ala generalnie po prostej i większość filmu jedzie poboczem.

Unreal38

2015-06-14, 02:58
Za to wyprzedzanie z prawej strony brudny duży ch*j mu w dupe.

szkodnikdbwa

2015-06-14, 08:43
pve11 napisał/a:

Ja rozumiem oburzenie ludzi, którym nigdy nie zdarzyło się przekroczyć prędkości, ale gdyby każdy potrafił jeździć tak dobrze jak ten gość, to wypadków by nie było.



Chłopie, gdzie tutaj jest dobra jazda? Jedzie na prostej drodze, zmieniając pasy w momentach kiedy jest po prostu ciasno. To jest wyznacznik tego, że dobrze jeździ? Mniej więcej jak ludzie na moto, którzy odkręcają manetki od światel do swiatel a na pierwszym ciasniejszym luku wyprzedza ich VW Golf 3 - i to po zewnetrznej :D

Nie powiem, sam nie raz uprawiam taki slalom w srodku miasta ale k***a bez przesady - to jest zwykły idiota. Wiesz do czego sluzy to pobocze ? To jest pas awaryjny. W swiadomosci 99% kierowcow mozna na niego zjechac z przekonaniem, ze NIKT nie bedzie cie tamta strona zapie**alal 200 km/h.

oska_69

2015-06-14, 08:54
Jedzie jak jedzie ale przerażające jest to co się dzieje na lewym pasie. k***a nigdzie tak się nie jeździ tylko w Polsce

biglog

2015-06-14, 09:00
Podziwianie tego gościa świadczy o niedoj***niu umysłowym w stopniu zaawansowanym.

Brzęczyszczykiewicz

2015-06-14, 09:27
Ta strona powinna zmienić nazwę na jakiś geriatric lub coś w tym stylu.
Ten kierowca ma więcej sadola w sobie niż wszyscy tu komentujący razem.

aitec

2015-06-14, 10:38
To ten co go ostatnio pokazywali w tv, jeździł bez prawa jazdy?

Brackibrat

2015-06-14, 12:13
@Pan_lektor -widać, że jesteś jednym z tych kierowców, których my przeklinamy za kierownicą. Tacy ja Ty są zagrożeniem bo to właście wy jak napisałeś zmieniacie pas ruchu bez wcześniejszej refleksji. To nie bedzie wina Bogusia tylko tego pajaca. Dużo większe zagrożenie sprawiają Ci kierowcy którzy nie potrafią jeździć i prowadzą 50/h niż Ci którzy potrafią i jeżdżą 100 nawet w zabudowanym. Pozdrwiam

review831

2015-06-14, 13:17
Do wszystkich super kierowców jadących 100 na zabudowanym :

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=T9ehcEyd1bU

Jadąc "autostrada" w Polsce gdzie są tylko (!) dwa pasy jazda przy takim ruchu 200km/h jest skrajnie nieodpowiedzialne. Samochód jadący z taką prędkością zbliża się momentalnie. Czy każdy z was zmieniając pas z prawego na lewy patrzy przez minutę w lusterko czy aby na pewno Bogus nie zpie**alania 250 km/h? Raczej nie, średnio patrzysz 3-5 sec, oceniasz ew. odległość samochodu na lewym pasie i zmienisz go bo ile ktoś normalny może jechać na autostradzie i to w Polsce... Do czego dążę, zmieniając ten pas on(Bogus) już będzie za Tobą i nawet jego "super" umiejętności i hamulce Evo mogą nie wyrobić.

Chce gościu zapierdlać? Niech zapie**ala ale na takie zapie**alanie trzeba mieć pieniądze, a widać, że je ma, to niech se jedzie do Niemiec ("magiczne" trzy pasy) albo na tor wyścigowy "poscigac" się z rowniejszymi sobie. Do takiego zapie**alania trzeba mieć warunki. Jeśli naprawdę kręci go ostra jazda, niech robi licencje kierowcy rajdowego i startuje w rajdach, chętnie zobaczę te jego umiejętności na tle innych profesjonalistów. Może nawet jakiś medal dla nas (czy tam dla siebie) zdobędzie. Rafał Sonik wiedział co zrobić z pieniędzmi :)

Edit.

O... niech wyrzuci jakiś filmik z tego toru :)
www.sadistic.pl/nurburgring-kompilacja-vt364574.htm

Ale to przecież takie mało widowiskowe i nie zachwyci tym gimbazy ...

Kaszysz

2015-06-14, 13:38
@up

i k***a kogo to jest wina w tym filmiku? Moja czy niepełnosprawnych rodziców?

k***a przestańmy zwalać winę za opiekę nad dziećmi na kierowców czy urzędy bo jest to dalekie od prawdy. Za opiekę nad dzieckiem odpowiada rodzic.

Widać, że k***a połowa z was w życiu nie wyjechała z garazu, piedoleni teoretycy. Zapie**alać można zdrowo, bo żaden, ale to żaden sk***iel nie wybiegnie mi na autostradzie ani na expresówce. Więc wasze k***a teorie spiskowe ala niedoj***ni rodzice są błędne.

PS.

Sprzedajcie auta i przesiądźcie się na rowery, będzie w h*j bezpiecznie, a do miasta wam wystarczy.


review831

2015-06-14, 14:31
Ja nie mówię tu o żadnej winie tylko o tym by włączyć myślenie. wielki pan kierowca, uwaga bo jadę 100 na zabudowanym. To co widać, to to, że nie wiesz jak ciężko upilnować dziecko i raz nawet na cały okres wychowania stracisz uwagę na dosłownie kilka sekund i dziecko jest na ulicy. Tak to byłaby wina rodziców ale to Ty nie zdazyles wyhamować z powodu zbyt dużej prędkości i to Ty potraciłeś. A może matka czy inny opiekun zaslabl? I co, wina opiekuna, że przed omdleniem nie odprowadził dziecka do domu i dopiero zemdlal? Są różne sytuacje... prowadzisz pojazd i nie jesteś sam na drodze. Jeśli myślisz, że odpowiadasz właśnie tylko za siebie, to grubo się mylisz. Musisz myśleć za innych by nie mieć materiału na harda. Jestem zawodowym kierowca i codziennie robie ponad 150km po centrum Warszawy (tak, wiem. Wielki mi wyczyn...) i przeraża mnie właśnie brak wyobraźni, głównie kierowców lecz przechodnie tez wcale nie są świeci. Po prostu trzeba myśleć również za innych, nie jesteśmy sami na drodze

vikinq

2015-06-14, 16:19
Nie rozumiem czegoś. Nie no motoryzacja, jakieś ciekawostki na jej temat, ale na ch*ja wrzucać filmik jak gościu jedzie 240 km/h przez autostradę? bawi to kogoś czy jak? ch*jowe nie ma piwka.

:idzwch*j:

pan_lektor

2015-06-14, 18:10
Brackibrat napisał/a:

@Pan_lektor -widać, że jesteś jednym z tych kierowców, których my przeklinamy za kierownicą. Tacy ja Ty są zagrożeniem bo to właście wy jak napisałeś zmieniacie pas ruchu bez wcześniejszej refleksji. To nie bedzie wina Bogusia tylko tego pajaca. Dużo większe zagrożenie sprawiają Ci kierowcy którzy nie potrafią jeździć i prowadzą 50/h niż Ci którzy potrafią i jeżdżą 100 nawet w zabudowanym. Pozdrwiam



Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że zmieniam pas ruchu bez uprzedzenia, a robi to na filmie Twój guru, bohater i wzór cnót. Wniosek - zabij się.

Po drugie to będzie wina "bogusia", ponieważ obowiązuje tam limit prędkości nie po to, żeby takiemu kretynowi uratować życie, tylko po to, żeby można było przewidzieć, z jaką prędkością ludzie się tam poruszają i swoje manewry do takowej dostosować.

Jeżdżę dynamicznie, może nie do końca przepisowo, ale przede wszystkim staram się jeździć bezpiecznie. Nie widzę zagrożenia w jeździe 150km/h po pustej drodze o 5 rano w terenie niezabudowanym przy idealnych warunkach. Natomiast robienie sobie z innych ludzi pachołków to sk***ysyństwo.

Z ostatnim zdaniem mógłbym się zgodzić, ale tego nie zrobię, bo jesteś debilem i czcisz mistrza prostej, który powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. Nie w tym konkretnym przypadku, ale wpie**alanie się na czerwonym na skrzyżowanie powinno być tak kwalifikowane.

karinawaw

2015-06-14, 19:59
A żeby mu tak zajechał drogę jakiś stary golf 3 i żeby się rozj***ł gdzieś na barierce nie uszkadzając golfa oczywiście. I oby przeżył i został kaleką wpie**alając do końca życia jedzenie przez rurkę i robiąc pod siebie.