18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boguś z Evo

boss. • 2015-06-13, 17:59
Na profilu Bogusia pojawił się nowy filmik.Boguś bądź nie Boguś tym razem pędzi Lancerem

Truskul

2015-06-13, 22:16
Dopóki Stonoga mu sie nie dobierze do dupy to nikt sie ch*jem nie zajmie i kogoś rozpie**oli

boss.

2015-06-13, 22:51
PhantomMask napisał/a:


ty jesteś serio tak nie doj***ny czy tylko udajesz w internecie :idzwch*j: ?



Ty sam idź w ch*j.Niech cie dojebią koledzy z gazety wyborczej.Cytujesz ten szmatławiec w swoim temacie więc idąc twoim tokiem rozumowania to ich promujesz.

sanon

2015-06-13, 22:55
Mam nadzieje ze ten smiec i bezmozg niedoj***ny straci prawko i reszte zycia bedzie popie**alal rowerem.

Brackibrat

2015-06-13, 23:20
@prawie wszyscy
Jesteście debilami. Ten gość to zawodowy kierowca. Nie popełnia takich banalnych błędów jak wy. Jeździcie pewnie 50/h i boicie się dotykać pedała gazu. On poświęcił na to życie, byle kto nie kupuje sobie BMW M3 czy Lancera Evo. To są samochody o których wy możecie tylko pomarzyć, że kiedyś ktoś pozwoli wam w nich usiąść. Snajpier nie popełnia błędów. On też nie

Samis

2015-06-14, 00:15
Znowu jakas ustawa przejdzie bokiem ?

luek0

2015-06-14, 00:44
Truskul napisał/a:

Dopóki Stonoga mu sie nie dobierze do dupy to nikt sie ch*jem nie zajmie i kogoś rozpie**oli



Przecież to ziomale są :D

pan_lektor

2015-06-14, 00:46
@Brackibrat - skoro on nie popełnia błędów, to życzę mu, żeby jemu ktoś popełnił błąd, np. zmieniając pas bez uprzedniej refleksji, czy czasem ktoś nie zapie**ala za nim ponad 200km/h. Czekam na filmik, jak się ratuje z dachowania. A teraz wsiadaj do swojego M3 i rozpie**ol się proszę na drzewie. Łączę wyrazy pogardy.

Kierowca jest tylko debilem, który nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia, jakie stwarza. Jego pasażerowie to ameby. Największą k***ą jest za to osoba, która umorzyła postępowanie w tej sprawie nie stwierdzając stworzonego zagrożenia w ruchu lądowym. Oby ten robak rozpie**olił tę osobę, albo jej dziecko najlepiej, bo z takim rodzicem i tak nie wyrośnie z niego nic dobrego.

Byczys

2015-06-14, 01:01
Szczerze życzę mu raka jąder, k***ie j***nej.

pve11

2015-06-14, 01:06
Ja rozumiem oburzenie ludzi, którym nigdy nie zdarzyło się przekroczyć prędkości, ale gdyby każdy potrafił jeździć tak dobrze jak ten gość, to wypadków by nie było.

jack445

2015-06-14, 01:25
pve11 napisał/a:

Ja rozumiem oburzenie ludzi, którym nigdy nie zdarzyło się przekroczyć prędkości, ale gdyby każdy potrafił jeździć tak dobrze jak ten gość, to wypadków by nie było.


pie**olisz gościu. Wystarczy najwyżej kilku takich jak on zmieniających pasy w ten sposób i przy tej prędkości, a materiału na harda by nie zabrakło.
Nawet jeśli koleś jest tak zajebisty jak sugerujesz to pamiętaj, że błędy zdarzają się nawet najlepszym. Pomijam już to, że zwykli ludzie często jeżdżą jak debile i nawet przy normalnej jeździe o wypadek nietrudno. Jak dla mnie to jest zwykły idiota mający w dupie zarówno przepisy jak i wszystkich dookoła. Sam chętnie bym pozapie**alał, ale nie od tego jest droga i z szacunku do innych którzy potrafią się podporządkować sam też staram się jeździć przepisowo.
Tobie natomiast szczerze życzę, żeby Twoja matka/siostra/córka dojeżdżając codziennie do pracy/szkoły miała styczność z tym kolesiem na drodze. Ciekawe czy wtedy też będziesz z tego taki zadowolony.

gtrunio

2015-06-14, 01:41
wypie**alajcie do swoich gównianych przednionapędówek pojeździć regulaminowe 50km/h

a za Bogusia zawsze piwko

jan.k

2015-06-14, 01:47
@Brackibrat
Taaa "zawodowi" kierowcy nie popelniaja bledow.
Potem jak Zientarski "Ja jechalem 15 kilometrow na godzine" czy inne bajki.

Krzecha

2015-06-14, 01:49
no i klawo ja bym też tak sobie polatał czy to tu czy to tam... jadą k***a 50 na godzinę to k***ica bierze, 3maj się ziomuś!

pietrucha

2015-06-14, 01:57
@Krzecha, jak chcesz sobie tak polatać to sobie k***a zainstaluj Need For Speed ;)

zdzich

2015-06-14, 01:59
O joj jak to było w jakimś filmiku na YT "Każdy kierowca to potencjalny morderca" wiec nie spinajcie się tak bo wam żyłka pęknie a filmik ładnie pokazuję jakie boguś ma zdolności, większość z was to niedzielni kierowcy i tyle w temacie :mrgreen: