18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bogurodzica - wersja metalowa

Jaszczomb • 2013-06-27, 16:15
Inna wersja pierwszego hymnu naszego kraju, nagrana przez CHRZEŚCIJAŃSKI zespół (komu się to nie podoba, niech scrolluje).






Jak to określił ktoś na YT: "Polska istnieje dzięki wierze Katolickiej i temu że ją przyjęła. Polska bez Chrześcijaństwa by nie istniała natomiast Chrześcijaństwo bez Polski juz tak." - gdyby nie chrzest, niemcy dawno by nas zaj***li.

Bad_Motherfucker

2013-06-27, 16:18
Jaszczomb napisał/a:


Jak to określił ktoś na YT: "Polska istnieje dzięki wierze Katolickiej i temu że ją przyjęła. Polska bez Chrześcijaństwa by nie istniała natomiast Chrześcijaństwo bez Polski juz tak." - gdyby nie chrzest, niemcy dawno by nas zaj***li.





:samoboj:

DomenicRS

2013-06-27, 16:44
I potem ten zasrany katolicyzm instalowany na siłę przez jezuitów, od czasów dysnastii Wazów, walnie się przyłożył do rozj***nia kraju, który cechowała największa tolerancja religijna w tamtych czasach.

lapps

2013-06-27, 17:22
Bad_Motherfucker napisał/a:



Obrazek

:samoboj:



co k***a miny robisz? szwabem bys byl i tyle

@DomenicRS

to predzej nasza najwieksza tolerancja religijna rozj***la nam kraj i gospodarke, bo pozwolilismmy zydom zrobic sobie z naszej polityki pole do biznesow. a piastowie tez byli wierzacy. i Polska piastow tez byla chrzescijanska

Hrodgar

2013-06-27, 17:25
DomenicRS napisał/a:

I potem ten zasrany katolicyzm instalowany na siłę przez jezuitów, od czasów dysnastii Wazów, walnie się przyłożył do rozj***nia kraju, który cechowała największa tolerancja religijna w tamtych czasach.



Tolerancję to właśnie Wazowie roznieśli, polscy ze swoim fanatyzmem, a szwedzcy z grabieniem wszystkiego co było pokryte złotem lub miało jakąś wartość.

gabrychchch

2013-06-27, 17:39
Polskę nie religia rozj***ł tylko część szlachty, banda sprzedawczyków j***nych. Dzisiaj mamy to samo, jakoś nie sądzę aby ta banda patałachów, którzy rządzą Polską od ponad 20 lat była jakoś bardzo wierząca. I jeszcze taka ciekawostka nie wiem czy zauważyliście, że od Wałęsy aż po Bronka każdy prezydent Polski jeździł do Izraela i zakładał jarmułkę na zaprzedany łeb?? To Polskie elity zawsze nas dymały a nie parafianie z pipidówy dolnej.

bloodwar

2013-06-27, 17:39
Temat można potraktować jako troll-prowokację, nikt nie może być aż tak głupi żeby sądzić że chrześcijaństwo przyniosło cokolwiek dobrego!

gabrychchch

2013-06-27, 17:56
Wg. arabów cała zachodnia cywilizacja to nic dobrego...

Jaszczomb

2013-06-27, 18:07
Bloodwar - chyba Ci jebło na głowę (bo mózgu to nie posiadasz). Chciałbym strolować, zrobiłbym co innego, to że posiadam jakieś wartości (tak jestem katolikiem) to nie jest trolling...

smaciekpl

2013-06-28, 08:52
Wracając do filmu to to wykonanie jest dużo lepsze według mnie.

Bad_Motherfucker

2013-06-28, 09:51
lapps napisał/a:



co k***a miny robisz? szwabem bys byl i tyle

@DomenicRS

to predzej nasza najwieksza tolerancja religijna rozj***la nam kraj i gospodarke, bo pozwolilismmy zydom zrobic sobie z naszej polityki pole do biznesow. a piastowie tez byli wierzacy. i Polska piastow tez byla chrzescijanska




Xan666

2013-06-28, 20:05
Nigdy nie czytałem tak głupiego opisu... poj***ło Cię, dziecko?!

Zarammoth

2013-06-28, 20:38
Fucking logic: Porzuć swoje wierzenia i przyjmij chrześcijaństwo to cię nie zajebiemy = chrześcijaństwo jest dobre. Jak bym słyszał muslima tylko w miejsce chrześcijaństwa wstaw sobie islam.

Jak ci nie wstyd? Nie bronię nikomu wierzyć i szanuję to, ale tym podpisem plujesz w twarz słowiańskim przodkom, którzy z bólem serca przyjęli, że muszą porzucić swoje wierzenia i zacząć wierzyć w bożka z odległego pustynnego kraju, o którym nie słyszeli. Oczywiście nie dali sobie tak wepchnąć tego. Słyszałeś o reakcji pogańskiej? Słyszałeś o mordach, o stosach, niszczeniu słowiańskiej kultury i zwyczaju, przerabianiu ich na chrześcijańskie, burzeniu świątyń i w ich miejsce stawianiu własnych, deptaniu dobrego imienia słowian nazywając ich niepiśmiennymi barbarzyńcami (według najnowszych badań posiadali własne pismo i byli bardziej zaawansowani niż próbuje to wmówić katolicki okupant od setek lat)? Słowiańscy poganie nigdy nie mordowali w imię religii, nie narzucali jej nikomu, nie została stworzona dla pieniędzy. Wolałbym żyć według słowiańskich zasad gościnności, szacunku dla natury i życzliwości, niż w wedle smutnej jak p*zda, nienawistnej, dwulicowej religii na pokaz (którą ludzie tacy jak ty kultywują z przyzwyczajenia, tylko dlatego, że została ona kiedyś narzucona siłą twoim praojcom) to na pewno nasz kraj wyglądałby lepiej. Takie jest moje zdanie.

Dodam przy okazji, coś miłego dla ucha apropos:


Jest też metalic:

Jaszczomb

2013-06-28, 21:22
Xan666 napisał/a:

Nigdy nie czytałem tak głupiego opisu... poj***ło Cię, dziecko?!





8 lat starszy i od dzieci wyzywa... Mądrość ponoć z wiekiem przychodzi - nie u Ciebie jak widać.

kaktuz

2013-06-28, 22:51
to się ateistyczne gówno jadki oburzyły