18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo najważniejszy jest do siebie dystans

kikutnik666 • 2012-11-13, 17:57
Zastanawiałem sie co moge wrzucić na sadola takiego ciekawego.
Na poczatku jebnalem kawal o fritzu, ale to bylo starsze niz wegiel i bardziej sluzylo jako test moich umiejetnosci obslugi sprzetu.

Postanowilem jednak wrzucic... material wlasny, a co mi k***a szkodzi?

Na wstepie mowie, ze mam agenezja prawego przedramienia wrodzona.
Po ludzku: nie mam prawej reki od urodzenia. Konczy sie ona kilka cm za łokciem.

Mam do siebie (i do swojej "ulomności") dystans i czesc ludzi uwaza mnie za niezle zakreconego oraz strasznie dziwi sie mojemu nastawieniu...
Nie bede przeciez z tego powodu plakal! Ludzie maja gorzej- np. są rudzi.

Otoz jakis czas temu stwierdziłem, że zeskanuje sobie kikuta i wstawie sobie jako avatar:


wyglada troche jak ku*as, no nie? :D
więc oczywiscie pierwsza przerobka tego skanu jaka mi zafundowano:


efekt psuja troche te zalazki palcow (kulki), ale od razu znalazła sie osoba, ktora to zdjecie przerobila:


stwierdziłem, że nie bede gorszy- to moj kikut i bede go przerabial kiedy chce i jak chce:


śmiało w komentarzach mozecie dawac wlasne przerobki. Bedzie ubaw :amused:

P.S moi znajomi podobno składaja sie, zebym mial kase by cos wytatuowac na rece... moze ku*asa?

P.S2 tak, nick pochodzi od reki. W skrócie: kikut :P

ah i wiadomo, ze trzeba zweryfikowac, zeby nie wyszlo, ze cygan ze mnie, wiec przed chwila strzelilem swoim cegłofonem 2 foty:



ah i zeby bylo sadystyczniej to daje zdjecie reki po obieraniu calej masy roznych odmian papryczek chili (jako, ze je uwielbiam):

W rolach glównych:
Jalapeno White
Jalapeno Purple
Jalapeno Jaloro
Bishop Crown
Yellow Scotch Bonnet
Habanero Orange
Habanero White
Piri-Piri
Habanero Red Savina

bolało :D

Ka...........to

2012-11-13, 19:11
ahh uśmiałem się czytając Twoje posty jak nigdy :D

piwka lecą , mogę Ci nawet otworzyć jak chcesz ;]

kikutnik666

2012-11-13, 19:12
recelo napisał/a:

Tak poza tym to z tym przedmiotem można by było zrobić nowy materiał na Harda :amused:


nie kuś, oj nie kuś :D

@Pysio0
Umiem pisać za pomocą normalnej reki oraz za pomocą kikuta. uważam, że idzie mi to nawet całkiem sprawnie i całkiem szybko... ale wole w ten sposób bo jestem leniwy :D

gienia777

2012-11-13, 19:13
jesteś prawo czy lewo ręczny ?

kikutnik666

2012-11-13, 19:15
@gienia777
w praktyce jestem leworeczny, no bo nie mam jak inaczej :P
w teorii zas jestem praworeczny- mialem jakies testy jako dzieciak robione. Innymi slowy gdybym mial reke to bylbym praworeczny

Sanbi

2012-11-13, 19:21
Szacunek za dystans do Siebie Mało takich ludzi już,miło się czytało i oby tak Dalej Pozdro ! :)

tds1974

2012-11-13, 19:29
kikutnik666 napisał/a:

@tds1974
piwko za przerobke :D
nie, nie jestem w zadnym stowarzyszeniu- szczerze mowiac nawet nie wiedzialem, ze cos takiego istnieje @_@
cale zycie polegam na sobie, na rodzinie, na przyjaciolach i znajomych- nie korzystalem z pomocy stowarzyszen.

Jedynie mialem swego czasu tzw "rente socjalna" 9jak nie pracowalem), ale to ch*ja zdatna rzecz.
Dostaje sie tam ok. 450 pln co miesiac, w momencie podjecia jakiejkolwiek pracy tracisz rente. Asama renta jest przyznawana na 2 lata.
Zalatwiony mam zasiłek (z tytulu braku reki) dozywotnio na oszalamiajaca sume 153, albo 154 pln.
wczesniej musialem jezdzic na komisje lekarskie i potwierdzac, ze mi reka nie odrosla :D

d

Powiem tak: dobrze znam temat :) Gratuluję odwagi. Zwłaszcza tu, gdzie sporo gimbazy jednak.

stanek1235

2012-11-13, 19:30
Stary! wielki szacunek dla Ciebie.
Najwazniejsze jest to by sie nie poddawac i byc pozytywnie nastawiony co nie zmienia faktu ze miales latwiej bo od urodzenia tak masz :D i nie upie**olilo ci tej reki np w liceum bo bys wtedy mial przej***ne :p

arturek1

2012-11-13, 19:33
Och, Ty jedno ręki bandyto : C

Koniec Świata

2012-11-13, 19:33
Ja bym sobie na twoim miejscu doczepił piłę łańcuchową jak Ash w Armii Ciemności.

kikutnik666

2012-11-13, 19:36
stanek1235 napisał/a:

co nie zmienia faktu ze miales latwiej bo od urodzenia tak masz :D i nie upie**olilo ci tej reki np w liceum bo bys wtedy mial przej***ne :p



a zgodze sie calkowicie- mi jest duzo latwiej bo nie znam tej straty. to dla mnie naturalne.
i wiem, ze est przej***ne stracic jakikolwiek kawalek ciala w wypadku czy cos- jak juz wspominalem, moja matka stracila palce w kosiarce. nie cale, bo tylko opuszki, ale te 2-3 cm jej robia wielka roznice i juz np. z otwieraniem butelki sobie nie radzi (jesli nie ma otwartej butelki, a nie ma jak sie czegos innego napic- to bedzie spragniona poki ktos jej nie otworzy).
I niestety serce sie kraje, zal jest czlowieka, ale pamietac trzeba, ze niektorzy maja duzo gorzej.

takze jednoreczni, jednonozni, jednojajowi i ci z gimnazjum- nie przejmujcie sie, zawsze moglo byc gorzej np. moglibyscie miec romskie korzenie!

@Koniec Świata
a na imprezy pirackie zakładam sobie hak :P mysle o zrobieniu sobie takiej protezy z kuflem piwa zamiast dloni :D

Koniec Świata

2012-11-13, 19:46
Bardzo dobrze, że masz dystans do siebie. To daje siłę, której brakuje wielu ludziom z obiema rękami. :)

dziarski

2012-11-13, 19:47
nie no fajnie że masz dystans do siebie ale na ch*j mi zdjęcia twojego kikuta? :idzwch*j:

prawi123

2012-11-13, 19:49
Oooooo ble on ma trzy palce !! O_O

kikutnik666

2012-11-13, 19:51
prawi123 napisał/a:

Oooooo ble on ma trzy palce !! O_O


no chyba Ty :D
5 jest

dziarski napisał/a:

nie no fajnie że masz dystans do siebie ale na ch*j mi zdjęcia twojego kikuta? :idzwch*j:



wybacz, zapomnialem o NFN, bedzie Cie korcic :P

bimbastah

2012-11-13, 19:54
Jak ja bym tak miał to przyczepił bym se Miniguna do kikuta.
Tylko że trudno byłoby z takim Minigunem spać czy robić coś w kuchni :-/