18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo najważniejszy jest do siebie dystans

kikutnik666 • 2012-11-13, 17:57
Zastanawiałem sie co moge wrzucić na sadola takiego ciekawego.
Na poczatku jebnalem kawal o fritzu, ale to bylo starsze niz wegiel i bardziej sluzylo jako test moich umiejetnosci obslugi sprzetu.

Postanowilem jednak wrzucic... material wlasny, a co mi k***a szkodzi?

Na wstepie mowie, ze mam agenezja prawego przedramienia wrodzona.
Po ludzku: nie mam prawej reki od urodzenia. Konczy sie ona kilka cm za łokciem.

Mam do siebie (i do swojej "ulomności") dystans i czesc ludzi uwaza mnie za niezle zakreconego oraz strasznie dziwi sie mojemu nastawieniu...
Nie bede przeciez z tego powodu plakal! Ludzie maja gorzej- np. są rudzi.

Otoz jakis czas temu stwierdziłem, że zeskanuje sobie kikuta i wstawie sobie jako avatar:


wyglada troche jak ku*as, no nie? :D
więc oczywiscie pierwsza przerobka tego skanu jaka mi zafundowano:


efekt psuja troche te zalazki palcow (kulki), ale od razu znalazła sie osoba, ktora to zdjecie przerobila:


stwierdziłem, że nie bede gorszy- to moj kikut i bede go przerabial kiedy chce i jak chce:


śmiało w komentarzach mozecie dawac wlasne przerobki. Bedzie ubaw :amused:

P.S moi znajomi podobno składaja sie, zebym mial kase by cos wytatuowac na rece... moze ku*asa?

P.S2 tak, nick pochodzi od reki. W skrócie: kikut :P

ah i wiadomo, ze trzeba zweryfikowac, zeby nie wyszlo, ze cygan ze mnie, wiec przed chwila strzelilem swoim cegłofonem 2 foty:



ah i zeby bylo sadystyczniej to daje zdjecie reki po obieraniu calej masy roznych odmian papryczek chili (jako, ze je uwielbiam):

W rolach glównych:
Jalapeno White
Jalapeno Purple
Jalapeno Jaloro
Bishop Crown
Yellow Scotch Bonnet
Habanero Orange
Habanero White
Piri-Piri
Habanero Red Savina

bolało :D

DevlinFriz

2012-11-13, 23:52
ja jebioza stary! to jedno zdjęcie wygląda jak Jabba the Hutt ze Star Wars!

itemeczek

2012-11-14, 00:08
kawały o fritzu zawsze w cenie :amused:

JebakLeśny

2012-11-14, 00:46
Podoba mi się to, że masz do siebie tak ogromny dystans. Życzę Ci samych sukcesów w życiu bo od urodzenia wystartowałeś pod górkę :)

Azazel91

2012-11-14, 01:16
Mam taki sam kikut, ale fotek nie wrzucę bo nie. Ale nie mam lewej ręki więc pół biedy.

mareczekzip

2012-11-14, 01:42
Pozdrawiam Cię Kikutnik, zajebisty gościu z Ciebie, powodzenia w życiu życzę, pie**ol dalej przeciwności i dawaj sobie radę jak to robisz do tej pory. O takich ludziach nigdy nie mówię "niepełnosprawni". Można wiedzieć czym się zajmujesz w życiu ?

Raitori

2012-11-14, 01:54
Jesteś poj***ny :3 na szczęście pozytywnie.

Jak reagujesz na podłe zachowania osób w stosunku do Ciebie. Dajmy na to że jesteś w sytuacji gdzie :

A) W wieku 20 lat mężczyzna pyta Cię (jest on normalnie rozwinięty) "po cholerę dalej żyjesz? " lub
"idź sobie stąd , nie chcemy Cię tu". Ta osoba jest Ci znana. Przypominam że to ma być Twoja subiektywna odpowiedź.

B) Kobieta w Twoim wieku( zakładam że masz jakieś 28~36lat) mówi Ci, że "nie masz snesu żyć, dla każdego jesteś udręką !" i z tego powodu zakańcza związek lub "Moi rodzice zabraniają mi się spotykać z Tobą".

C) Dziecko, chłopiec 9 lat przychodzi do Ciebie, kiedy Ty czekasz na dworcu w Zimę , i pyta czy pomógł byś mu w czymś i jest to pilne, odpowiedział byś "OK". Treść pytania byłaby "Daj mi papierosa z ogniem?" lub "Kup mi papierosy".

Interesują mnie reakcje osoby upośledzonej.

I jeszcze jedno , dlaczego jesteś rasistą?

Uw...........am

2012-11-14, 02:21
k***a jakis gif z psem ma wiecej piw niz ten temat. Nie moze byc k***a!

kikutnik666

2012-11-14, 08:51
mareczekzip napisał/a:

Można wiedzieć czym się zajmujesz w życiu ?


informatyka

Raitori napisał/a:

Interesują mnie reakcje osoby upośledzonej.


no to nie do mnie pytania

Raitori napisał/a:

I jeszcze jedno , dlaczego jesteś rasistą?


zakladam, ze sie oburzyles bo jestes rudy lub jestes cyganem
nie jestem rasista, po prostu lubie humor.
zreszta tak jak polowa sadistic.pl chyba

Mr.Bungle

2012-11-14, 10:46
Jesteś luźny ziomeczek = masz ziomeczku browareczek :D

erni13

2012-11-14, 15:06
O, w końcu ktos, komu mogę zadać kilka pytań.
1. Nie masz protez? Są jakies w ogóle dostępne?
2. Jak u ciebie z płcią przeciwną? Masz dziewczynę? Miałes? Czy może masz taką z tylko prawą ręką, i tak się uzupełniacie?
3. Tu raczej pytanie od wszystkich sadoli: jak ty walisz?!
4. Gdybys pakował na siłowni, to czy "napompowałbys" tego kikuta?
5. Ile dostajesz hajsu za to? Renta, czy inne odszkodowania...


To na szybko, jak cos mi się przypomni, to walnę jakis post jeszcze.

szmiglak

2012-11-14, 15:13
możesz być jak kpt Huck !!!!

kikutnik666

2012-11-14, 15:29
erni13 napisał/a:

1. Nie masz protez? Są jakies w ogóle dostępne?


nie mam protez, mialem kiedys.
przy czym z tym jest od groma zalatwiania, dotacje ze szpitala, jakies papierologie. Dtego sa albo nieruchome albo takie chwytaki zwykle- bioniczne itd. to raczej sprawa prywatna i droga

erni13 napisał/a:

2. Jak u ciebie z płcią przeciwną? Masz dziewczynę? Miałes? Czy może masz taką z tylko prawą ręką, i tak się uzupełniacie?


nie ma problemu z plcia piekna ;) czesc kobiet wrecz leci na to- pewnie dlatego, ze zalacza sie instynkt opiekunczy.
musze sie odganiać od kobiet :P

Cytat:

3. Tu raczej pytanie od wszystkich sadoli: jak ty walisz?!


przy pomocy kobiety :)

Cytat:

4. Gdybys pakował na siłowni, to czy "napompowałbys" tego kikuta?


nie testowalem i nie wiem szczerze mowiac.
podejrzewam, ze w jakims stopniu na bank miesnie troche by urosly, ciezko stwierdzic jak mocno- mam zanik miesnia i kosci w tej rece bo nie uzywam jej do ciezszych rzeczy i nie ma jak "pracowac" nia.

Cytat:

5. Ile dostajesz hajsu za to? Renta, czy inne odszkodowania...


jak juz pisalem- mam dozywotnie 154 pln z zasilku (po kilku latach wojen z ZUS).
renta jest przyznawana na 2 lata, wynosi ok. 450 pln, ale nie zawsze sie ja dostaje (komisja lekarska stwierdza co 2 lata czy mozna dac i takie tam). Do tego w momencie podjecia pracy renta jest cofana.

Innymi slowy mozesz albo zapie**alac do pracy, albo dostac jakies 600 pln miesiecznie w najbardziej optymistycznej wersji (zasilek + renta przyznana na dwa lata)

z podstaw matematyki wychodzi na to, ze lepiej pracowac za 1500 niz lezec w kartonie za 600

Br...........ki

2012-11-14, 15:48
Szacunek od prezydenta za podejście i dystans, to jest coś co powinni uczyć w szkołach.
Z tym rudym mnie rozj***łeś.

erni13

2012-11-14, 16:43
Cytat:

jak juz pisalem- mam dozywotnie 154 pln z zasilku (po kilku latach wojen z ZUS).
renta jest przyznawana na 2 lata, wynosi ok. 450 pln, ale nie zawsze sie ja dostaje (komisja lekarska stwierdza co 2 lata czy mozna dac i takie tam). Do tego w momencie podjecia pracy renta jest cofana.


Się k***a państwo wysiliło -_-