18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw e34 700km

zawal • 2010-12-27, 00:59
A takie niepozorne...

kajtor

2010-12-27, 01:08
piwo za ejsiaków

tomek1973

2010-12-27, 01:20
prawie jak w moim trabancie :p

Boewolf

2010-12-27, 01:45
matołku jeden wprowadzasz w błąd konie mechaniczne pisze się takim skrótem KM.

Poza tym spoko

AKEVITT

2010-12-27, 05:09
niech sie chamy wożą.... :facepalm:

bloodwar

2010-12-27, 08:19
He he wsadził kilknaście tysięcy (jak nie kilkadziesiąt) w przeróbki starego szrotowoza którym nie poderwałbyś nawet stłuszczonego kaszalota na wiejskiej potańcówce i teraz ma oldskulową kupę złomu w starej budzie która pali mu pewnie jak średniej wielkości czołg tylko po to żeby 80% czasu jazdy spędzać na jałowym w korku jak my wszyscy... PORAŻKA!

Graboss

2010-12-27, 09:04
ale pięknie brzmi ten BlowJob......oj znaczy się BlowOf

lllll

2010-12-27, 10:37
Wydać tyle kasy, zrobić takie auto tylko po to żeby dostać się "na główną" na Sadiscticu... :emo:

Voxal

2010-12-27, 10:38
następny film kręcony kinkietem...
poza tym lpg to ma? jak nie to się nie nadaje na wiejskie potańcówki...

tranzystor

2010-12-27, 10:42
bloodwar napisał/a:

He he wsadził kilknaście tysięcy (jak nie kilkadziesiąt) w przeróbki starego szrotowoza którym nie poderwałbyś nawet stłuszczonego kaszalota na wiejskiej potańcówce i teraz ma oldskulową kupę złomu w starej budzie która pali mu pewnie jak średniej wielkości czołg tylko po to żeby 80% czasu jazdy spędzać na jałowym w korku jak my wszyscy... PORAŻKA!



Albo jesteś bezgranicznie tępy, albo nie rozumiesz świata, który Cię otacza. Nie robił tego, żeby rwać lachony, tym się różnicie. Ty swoją Calibrą, albo starym Civic'iem pewnie wyrywasz jednorazówki z ku*asami pod remizą.

jakubczyk1985

2010-12-27, 11:07
tak czy inaczej nie zmienia to faktu że gdybym do niego powiedział''pościgajmy się'' w odpowiedzi usłyszałbym''beema nie służy do ścigania się tylko do lansu''

Saint

2010-12-27, 11:36
Wypie**alać znawcy kłócić się na forum samochodowe, obejrzyj, postaw piwo albo nie, napisz komentarz ale się k***a nie kłóć ch*joznawco.

Sister2291

2010-12-27, 11:43
@bloodwar

Jestes cwe*em i nie rozumiesz tego ze to sa prawdziwi fanatycy, i szacunek za to ze sa tacy ludzie co spedzaja tyle czasu w garazu zeby zrobic cos niepowtarzalnego jak dlamnie to ta e34 moze wyjechac nawet raz na tydzien, ale z jaka klasa. i na sam koniec saint wal sie

TheColt

2010-12-27, 11:48
@Saint
dokładnie !! k***a cieszy mnie za na sadolu coraz częściej pojawiają sie wrzuty zwiazane z motoryzacja ale jak czytam komentarze rodem z Autosraty to mi sie pierogi w lodówce rozklejają. Wypie**alac motomęczych*je !!

HighEnd

2010-12-27, 12:17
bloodwar napisał/a:

He he wsadził kilknaście tysięcy (jak nie kilkadziesiąt) w przeróbki starego szrotowoza którym nie poderwałbyś nawet stłuszczonego kaszalota na wiejskiej potańcówce i teraz ma oldskulową kupę złomu w starej budzie która pali mu pewnie jak średniej wielkości czołg tylko po to żeby 80% czasu jazdy spędzać na jałowym w korku jak my wszyscy... PORAŻKA!



ch*ja się znasz... jak ktoś ma fantazje, a przede wszystkim kasę, to nawet ze starego kombajna zrobi dragstera... Tylko takie ograniczone półgłówki jak ty siedzą w domu z jedną ręką w gaciach, a drugą na klawiaturze, nie stać Cię, nie rozumiesz tego, lub nie chcesz rozumieć, ew. po prostu ch*ja się znasz.... Wiesz co... pie**olnij się w łeb....