18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw e34 700km

zawal • 2010-12-27, 00:59
A takie niepozorne...

onelifetolive

2010-12-27, 12:21
Samochod zajebisty ale ciekawe jak gosciu nim w zimie jezdzi hehe ja bym sie nie podejmowal

HighEnd

2010-12-27, 12:25
onelifetolive napisał/a:

Samochod zajebisty ale ciekawe jak gosciu nim w zimie jezdzi hehe ja bym sie nie podejmowal



bokiem idzie....

totalstupidity

2010-12-27, 12:32
mina kolesia siedzącego w nowej Mce na światłach gdy zjada go taki "szrotowóz" bezcenna,koleś zrobił to bo to lubi,a nie k***a dla jakichś lachonów które i tak nie mają o tym pojęcia...no chyba że martyna wojciechowska,ale ona by weszła na bata dla takiej fury hah

snik0

2010-12-27, 13:17
Voxal napisał/a:

następny film kręcony kinkietem...
poza tym lpg to ma? jak nie to się nie nadaje na wiejskie potańcówki...


gównem, którym cie stara karmi, nie kinkietem. wygogluj sobie ten film na jutube, jest w normalnej jakosci a nie skompresowany na nokie 3310

dugi

2010-12-27, 17:00
tyle alkoholu poszło z dymem :/

FUCKBMW

2010-12-27, 20:07
tranzystor napisał/a:



Albo jesteś bezgranicznie tępy, albo nie rozumiesz świata, który Cię otacza. Nie robił tego, żeby rwać lachony, tym się różnicie. Ty swoją Calibrą, albo starym Civic'iem pewnie wyrywasz jednorazówki z ku*asami pod remizą.



Jesteś tak samo zburaczały jak ta bmka. Wole jezdzic Calibra lub starym Civikiem a nie być stereotypowym kierowca bmki, a jaki on jest kazdy wie :samoboj:

Majkellus1

2010-12-27, 21:59
Jesteś tak samo zburaczały jak ta bmka. Wole jezdzic Calibra lub starym Civikiem a nie być stereotypowym kierowca bmki, a jaki on jest kazdy wie------------------nie stać cie i tyle w tym temacie biedaku,żal dupe ściska,pzdr

kanarinho

2010-12-28, 01:33
@FUCKBMW, ty zburaczały flecie, wsiadaj do swojego wieśwagena golfa/passata 1.9turboklekot i nadal bądź zazdrosnym zj***nym ch*jem.

Michał_Wołodyjowski

2010-12-28, 02:55
tranzystor napisał/a:



Albo jesteś bezgranicznie tępy, albo nie rozumiesz świata, który Cię otacza. Nie robił tego, żeby rwać lachony, tym się różnicie. Ty swoją Calibrą, albo starym Civic'iem pewnie wyrywasz jednorazówki z ku*asami pod remizą.




pie**ol się w gębę fajo. Moj Civic z 96 prowadzi się i wygląda lepiej niż twoja matka.

tranzystor

2010-12-28, 10:05
ach*j napisał/a:




pie**ol się w gębę fajo. Moj Civic z 96 prowadzi się i wygląda lepiej niż twoja matka.



Znalazłem wywiad z Twoją starą, z czasów jej młodości.


Michał_Wołodyjowski

2010-12-28, 15:50
Jaka była, taka była, ale przynajmniej kobieta. Ja oczywiście takżeznalazłem w necie zdjęcie twoich starych, może objaśnisz, z której strony jest matka?


tranzystor

2010-12-29, 00:51
ach*j napisał/a:

Jaka była, taka była, ale przynajmniej kobieta. Ja oczywiście takżeznalazłem w necie zdjęcie twoich starych, może objaśnisz, z której strony jest matka?

Obrazek



Nie szukam takich zdjęć, ale ty jako stały bywalec gej portali widzę masz cały dysk pełen.

Michał_Wołodyjowski

2010-12-29, 08:08
tranzystor napisał/a:



Nie szukam takich zdjęć, ale ty jako stały bywalec gej portali widzę masz cały dysk pełen.



Dobra, dobra ...nie pie**ol bzdur synku, tylko mów które to matka?

mcmt

2010-12-29, 11:23
Treść posta zmusiła mnie do postawienia piwa... tranzystorowi... :facepalm: Prawdziwy przykład zła koniecznego. :-/

Co do filmiku, dlaczego ktoś nazwał to 536, skoro to silnik bardziej z Mki niż 535 raczej jest. :roll:

HoseBanditos

2010-12-29, 13:12
mcmt napisał/a:

Co do filmiku, dlaczego ktoś nazwał to 536, skoro to silnik bardziej z Mki niż 535 raczej jest


Myślę, że większość tego i tak nie zrozumie. ;-)
Fajny projekt pokazali w tym filmiku. Ale jak zawsze w takich przypadkach ujawnia się grupa frustratów piszących komentarze rodem z Onet.pl :idzwch*j: