18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw e34 700km

zawal • 2010-12-27, 00:59
A takie niepozorne...

czuly_barbarzynca

2010-12-29, 18:13
w e34 to by 300 KM spokojnie wystarczylo by przyjemnie pojezdzic bokiem. pałer is nafing łifaułt kontrol. nie ma ostrej jazdy bokiem => nie ma piwa

HoseBanditos

2010-12-29, 18:53
@up Wystarczy seryjny 3,5 litra bez Vanosa, i już jest fajnie. Tylko numeru tego silnika nie znam. 8-)

tranzystor

2010-12-31, 22:26
HoseBanditos napisał/a:


Myślę, że większość tego i tak nie zrozumie. ;-)
Fajny projekt pokazali w tym filmiku. Ale jak zawsze w takich przypadkach ujawnia się grupa frustratów piszących komentarze rodem z Onet.pl :idzwch*j:



To najczęściej zakompleksione p*zdy jak np ach*j, które potrafią jedynie wybebeszyć wydech w starym Civic'u (CRX, to jest u nich wzór sportowego samochodu), nie znające się totalnie na motoryzacji. Pokazując im samochód z takim silnikiem jak to E34, nie zrobi się na nich wrażenia, bo sobie codziennie opowiadają o milionie KM, jakie mają pod maską.

Michał_Wołodyjowski

2011-01-04, 06:00
tranzystor napisał/a:



To najczęściej zakompleksione p*zdy jak np ach*j, które potrafią jedynie wybebeszyć wydech w starym Civic'u (CRX, to jest u nich wzór sportowego samochodu), nie znające się totalnie na motoryzacji. Pokazując im samochód z takim silnikiem jak to E34, nie zrobi się na nich wrażenia, bo sobie codziennie opowiadają o milionie KM, jakie mają pod maską.



Jeżeli masz takich znajomych. którzy ci opowiadają o milionie KM, to gratuluję. Pokaż mi choć jeden post, w którym napisałem, że nie podoba mi się E34, albo że ta sztuka ma mało koni. Po prostu wk***iają mnie takie cioty jak ty, które jedyne auta z jakim miały do czynienia, to resoraki i pordzewiały polonez starego. Civic na pewno jest lepszy niż to wasze rodzinne padło. Chyba, że twój stary służbową lodówą z komisariatu przyjedzie, to macie święto i k***a grilla robicie na pace. A jeżeli uważasz, że CRX jest moim wzorem sportowego samochodu , to chcę ci powiedzieć jedno :


tranzystor

2011-01-04, 19:32
ach*j napisał/a:



Jeżeli masz takich znajomych. którzy ci opowiadają o milionie KM, to gratuluję. Pokaż mi choć jeden post, w którym napisałem, że nie podoba mi się E34, albo że ta sztuka ma mało koni. Po prostu wk***iają mnie takie cioty jak ty, które jedyne auta z jakim miały do czynienia, to resoraki i pordzewiały polonez starego. Civic na pewno jest lepszy niż to wasze rodzinne padło. Chyba, że twój stary służbową lodówą z komisariatu przyjedzie, to macie święto i k***a grilla robicie na pace. A jeżeli uważasz, że CRX jest moim wzorem sportowego samochodu , to chcę ci powiedzieć jedno :



Generalnie, to Twój post prezentuje poziom zera bezwzględnego, więc zastosuję się do starej zasady



Cytat:

Nie rozmawiaj z głupkiem, bo sprowadzi cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem


i przestanę odpisywać na Twoje idiotyczne zaczepki.

Michał_Wołodyjowski

2011-01-07, 17:31
Pfffff...czyli rodzice z tobą też nie rozmawiają, bo reprezentują taką zasadę, którą zacytowałeś? Współczuję.

XQWZ

2011-04-02, 20:37
powiem tak mercedes w124 rządzi. i moje capri mogło by objechać to wieśniackie bmw 1000razy.

RudyRudzielec

2011-09-08, 07:43
Ale pie**olicie wszyscy trzy po trzy, najwiecej mają do powiedzenia lamusy korzystające codziennie z usług komunikacji miejskiej i miłośnicy NFSa.
Jedno jest pewne, żeby to poprowadzić trzeba mieć jaja ze stali i basta!